Megkértek,hogy írjam meg a kirándulás történései.Megpróbálok eleget tenni ennek.
Szombat reggel találkoztunk a keletinél hárman,Villanegra, Mamaroza,és én.Ismerkedés után elindultunk,és a 3-as autópályán hamarosan Eger közelébe értünk.És akkor kezdődtek a gondok.Villanegra bekapcsolta a gps-t.Ettől aztán úgy eltévedtünk,hogy kb. egy órát bolyongtunk,mire megtaláltuk a hotelt.De kárpótolt,hogy ott már várt ránk Hamucipőke,és Misa.
Elfoglaltuk a szállást,és gyülekeztünk Hamucipoke szobájában.Egy kis ismerkedés után ebédelni indultunk.
100_2695.JPG

Ebéd után le akartuk mozogni a kalóriát,de ez nem tartott sokáig,mert esett,és nem jó ázni kívülről:)
Meg aztán csatlakozott hozzánk Dertünde is.A szállodában nagyon jó hangulatú beszélgetés kezdődött,ami addig tartott,amíg indulni kellett a Török Pasa sátrának megismerésére.
100_2709.JPG

És ott csodás keleti dolgokat találtunk.Igazi Török ételek,italok mellett,egy csoda nagy tudású,és gyönyörű alakú táncos hölgy művészetét nézhettük.
100_2729.JPG

Ez a kedves művész megpróbálta tudását átadni nekünk férfiaknak,de nem sok sikerrel
100_2737.JPG

Vége lett a napnak,és a szállodába vissza érve alvásra hajtottuk fejünket.
Másnap nehezen indult a nap,és a vár megtekintése után az ebéd megkeresése következett.
A kora délutáni időben elköszöntünk a szállodánál,és haza indultunk.
Felejthetetlen volt ez a nem túl hosszú idő.
Fatumos
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Sziasztok!
Jaj de jó képek és a hangulat is gondolom nagyon jó volt.
Jó újra látni, mert októberben én is jártam ott, kirándulásunk második napján voltunk Egerben.
Sajnos az esti műsoron már nem volt idő ott maradni. Eger nagyon szép!
A pasa sátra melletti szobor: úgy látom csak fekve sikerül ide tenni
Üdv.lilaorchidea 
Kedves Naplóm!
Csak neked árulom el,egy kicsit izgulok.Igaz beszélgettünk már sokat de azé mégis...
11 óra. Már egy órája az ablakban állok és semmi.
Mindjárt dél,éhes vagyok.Igazítani kellene a fizimiskámon is.Reggel embert szabtam magamból,de hol van az már! Épp olyan kócos vagyok mint mindig.Nem baj,szokják meg,ez van ezt kell szeretni.
Na végre. Itt vagyok hahó! Nem látnak,pedig hangosan integetek.Ez az én formám.
Huha,ezek kiszállnak,beszállnak.futás a lifthez.Pulóver,papucs ,eső.Ez szépen összejött :D
Persze Misa megelőzött.Má megy a cupi cupi.Engem meg meg sem látnak.
Kedves Naplóm! Legyőzöm jányos zavaromat,nekem is jár egy ölelés :)
Villa :) pontosan olyan szép és cserfes ahogy gondoltam. :)
Mamóc :) De aranyos,huncutszemú :)
Fa :) életrevaló vidám férfi : :)
No,jó lesz ez a társaság :)
Kedves Naplóm,nem untatlak ,csomaghurcolászás,szobafoglalás stb.
Formaságok letudva,görcsoldó megidva,mehetünk ebédelni,irány az Aranyszarvas.
Csilli villi első osztály,az étel jó,a pincér kicsit sok.Sznobizmusból elégtelen,Aranyszarvas méltóságos falai remegnek szelíd mosolygásinktól.
Teli pocakkal vissza vonulunk a szállóhoz mert Tündi vár.
Tündi :) Okos,inteligens,nagyon szép a mosolya :)
Kedves Naplóm. Az van hogy nem túl csendesen foglaljuk le Villa szobáját.Szerencsénkre ezen a szinten csak mi vagyunk.Kis politika,kis ez meg az,Tündi mesél a városról.Jól elment az idő.
Annak idején a török szállta meg a várost,most visszakapja :D
Szép ez a sátor,halk zene,félhomály,méltóságos csend.Volt :D
Villa kézzel fog minden kézzel foghatót,a fiúk táncolnak a hastáncosnővel.Legalább is azt hiszik hogy táncolnak.Nekem úgy néz ki mintha szúnyogokat kergetnének görcsrángások közepette,De ez kedves Naplóm maradjon köztünk :P
Már nagyon fáj az összes nevetés álltal megkínzott szervem.Ez a csúcs,Villával megállapíitjuk a hastánc éllettani hatását a bélrendszerre.Én leszek az elsö aki nevetés közben hal hősi halált.
Kedves Naplóm.Az az igazság,hogy fogalmam sincs hány óra,de meg se tudom nézni mert potyognak a könnyeim.Most megyek aludni egy boldog vidám nap után :)
Jóccakát kedves Naplóm :D
Igazi kedves emberek vagytok.
Köszönöm nektek ezt az élmény!
Régen nevettem ennyit.
:D
Bízok benne, sok ilyen hasonlóba lesz részünk így együtt :D :D :D :D
Köszönöm Nektek, hogy itt voltatok, hogy kizökkentettetek az önsajnálattal teli gyógyulgatásomból, hogy annyit nevettünk, hogy vagytok.
Akkor én is köszönöm a fuvart,és a társaságot.Nagyszerű csapat volt ez.És a hangulat meghaladta a vártat.Szóval sűrűn kellene hasonló kirándulásokat szervezni,mert ez felüdíti a lelket.
Üdv.Fatumos