Elnézést mindenkitől, bár ígértem hogy megyek csobbanni Gárdonyba, de sajnos közbejött valami. Nevezetesen a fiam hoztam el, mert az Édesanyjának dolga akadt, és amúgy is nagyon hiányzott már nekem:) remélem bocsánatos bűn, de azért vérzett a szívem hogy nem lehettem veletek:(((
Kedves tozocsi!

Sajnálhatod, hogy nem jöttél, de azt is belátom, hogy a te programod ezerszer fontosabb volt számodra ennél.  :)

Egyáltalán nem "bűn", ha valaki nem jön el  (ígérete ellenére sem) egy rendezvényre.
Itt semmi nem kötelező.
Előre kiszámíthatatlan változás bármikor történhet, az ember erről nem tehet.

A butaságot ott követtük el, hogy nem cseréltünk telefonszámot, így nem volt módod értesíteni bennünket a helyzet megváltozásáról.

De máskor erre figyelünk, mert feleslegesen megvárakoztatni több embert, enyhén szólva udvariatlanság.

Mindenki képzelje magát a várakozók helyébe.

Innen látszik, hogy kezdők vagyunk! De majd belejövünk!!  :lol:

Szép napot!

Üdv.  Yessy 
Sziasztok Kedves kis csapat!

Új vagyok az egész oldalon, bár valamelyik este már a Chat-en kicsit bemutatkoztam.
Érdeklődöm, szoktatok máskor is kirándulásokat szervezni? Ha igen, szívesen veletek tartanék időnként, ha lehet.

Kellemes további hétfőt és keddet kívánok mindenkinek, jó pihenéssel, kikapcsolódással.

Üdv. Panni

P7310248.JPG
.
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Igen Pannika a következő ismerkedési délután aug. 24.-én lesz BP. Deák- tér. Bővebben az 50+ buli. Személyes találkozás fórumon.
Üdv. Rebeka
Köszönöm Rebeka. Megnézem.