2013. július 17-én (szerdán) strandolni megyünk a Velencei tóhoz.

Szívesen várjuk a hozzánk csatlakozókat.

A vonatunk a Déli pályaudvarról indul 8.55-kor és 9.49-kor ér Gárdonyba. Budapest bérlettel 650 Ft és anélkül 930 Ft a jegy ára csak oda.

Akit érdekel szeretettel várjuk. Üzenhettek itt a fórumban vagy a yesenia18 nevű freemailes levélcímen.
Totál napsütést és 30 Celsius fokot jósolnak aznapra!

Ha nincs más programod és nagyon unatkozol : Gyere velünk!!!!!! :D
Szia Yessy! Ha nem jön közbe semmi akkor Gárdonyba az állomáson találkozunk. Nekem kicsit bonyolult az utazás, pedig csak 40 km. Rebeka.
Rebeka!

Nagyon örülök, hogy jössz. Várunk az állomáson. Ne jöjjön közbe semmi!!!!! :D

Tájékoztatásul elmondom, hogy varjuli, tozocsi és János519 is csatlakozott hozzánk.
Sziasztok!
Tegnap beszélgettünk a chat-en, a szerdai csobbanásról, beugrottam, hogy szóljak nektek.
Sajna nem tudok veletek tartani. A munkahelyem most nem teszi lehetővé.
Kívánok nektek jó beszélgetéseket és felüdülést.

Üdv Csaba
Csaba!

Sajnáljuk, hogy nem lehetsz majd velünk a vidám pancsolásban.
Köszönöm, hogy értesítettél.

Bízzunk benne, hogy legközelebb már összejön és nem lesz akadálya,annak, hogy te is részt vegyél a következő "buliban".
Üdv. Yessy
Sziasztok Csipetcsapat!

Engem is meghívtatok, de sajnos nem tudok menni, nincs szabi. :-( De azért mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánok, csobbanjatok helyettem is! Puszi mindenkinek ! Krisztike
Szia Krisztike!

Köszönjük, hogy gondolsz ránk. De legközelebb nem fogadunk el kifogást, jönnöd kell! :lol:

Yessy
Sziasztok!
Már haza értünk a pacsálásból! Nagyon jó volt, jól éreztük magunkat a barátnőm is pedig Ő csak tőlem hallott a csapatról.
Bővebb beszámolót majd Yessy ír Ők még ott maradtak .
Jó hangulatú, kellemes napot töltöttünk együtt.
Nagyon kíváncsian várom a beszámolót lányok! :wink:
Szia Rebeka! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Gárdonyban, és az időjárás is kegyes volt hozzátok. Nekem mára a munka jutott, bár annak is van szépsége, de azért elcseréltem volna a benti zűrös időszakot egy kis tóparti lazításra. Várjuk a beszámolót és a képeket, hogy legalább így jusson egy kis kikapcsolódás nekünk is. :D Üdv: Márti
Sziasztok!

Krisztike és Márti kedves érdeklődésére - Rebeka írásához kapcsolódva - én is csak ugyanazt tudom elmondani erről a napról, hogy kellemesen, beszélgetve, jókat úszkálva telt.

Igen! Mi még hárman ott maradtunk egy "kicsit", megvártuk a naplementét.
Érdemes volt.

Egy kis lazítás a monoton hétköznapok sodrásában. :D

Máskor is megtesszük!
Megérkezés Gárdonyba 2013-07-17 014.jpg

A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Szia Mindenkinek!
Csak megerősítem, hogy jól éreztük magunkat, gyönyörű idő volt, örülök, hogy találkozhattam pár emberrel a klubból. Remélem máskor többen is jönnek. Jó volt beszélgetni, megmártózni, pihenni. Kellemes emlék lesz az a nap. Varjuli
Sajnálom,hogy nem tudtam menni,de örülök,hogy jól éreztétek Magatokat!
Köszi a képeket,és tényleg a naplemente gyönyörű ! :) 
Szia Cintia!

Ezúton üzenem neked (ha nem találkoznánk máshol), hogy tozocsi nem volt velünk a strandolásnál.

Így nem tudtunk személyesen beszélgetni vele az ő szervezésében létrejövő "kerthelyiséges" vagy másmilyen "buli" tervezetéről.
Majd, ha jelentkezik akkor itt a fórumban vagy a chaten lehet tőle érdeklődni.

Mi vártunk rá egy darabig, de mást nem tehettünk.

Remélem itt majd megtalálja, akit érdekel az összejövetel.

Köszi a beírásodat, sajnáljuk, hogy nem lehettél ott. :)

Yessy
Szia Yessy!
Igen,a Rebeka mondta,hogy nem volt ott a tozocsi :(
Remélem sikerül azért majd összehozni valamit és összejön az ismerkedési buli .
Találkozunk a chat-en.
szia :)