Megyek, és töltök magamnak egy Whiskyt jéggel.
Váljon egészségemre!
Még megárt, mint a Tantra!!!!!!
Most nézzük a gyakorlatot, beszéljünk a ....
Hogy ez mekkora hülyeség!
Van itt olyan, aki jártas ebben a Tantra dologban?
Kifejezetten Hölgyre gondoltam, aki vállal kezdőket, olyanokat, mint én vagyok.
Nem kérek referenciát, papírt a tudásáról, s diplomához sem ragaszkodom.
Hiszem, ha mondja, hogy tudja...
Nem tanárt keresek!
Aki azzal kezdené, vegyük elő a könyvet, s a munkafüzetet,...
Igen nagy hülyeség.Mármint az hogy te itt majd találsz valakit akivel a Tantrikus szexet gyakorolhatod.Itt maximum csak álmodoznak róla.Talán???
Azért nem kellene ezt ilyen biztosra kijelenteni. Sosem lehet tudni ki és mi rejtőzik a nevek mögött.
Az már egy más kérdés hogy nem feltétlen fogja egy ismeretlen önként jelentkezővel gyakorolni. :))
Vannak még csodák.
Whisky és a Tantra meghatározása:
Szenvedélyes hév, kellő érettséggel tud átéreztetni, testben és lélekben. Olyan amely nem jön divatba.
És aki nem szereti a viszkit, az mit csináljon? :roll:
Szóda, szörp, tantra, kedves Heliantha!
Én nem értek a tantrához sem :(
De a rím jó, jár érte a +pont. :)
"Lászlónak a nagy dilemmájára válaszul.Ha a nevén nevezünk valamit(prostitúció)az még nem minősítés.Minősít a jelenlegi társadalom és közfelfogás.Ha azt mondom hogy László az László,még nem minősítés. "

Nos, kedves uram ! 1., Biztosíthatlak afelől, h.nincs dilemmám, sem kicsi sem nagy. 2., Viszont az érzésem, hogy neked bizony van forgalmi zavarod (fogalmi..... hehehe). A személynevet hogy lehet párhuzamba vonni (egyenlőségjelet húzni) a prostitúcióval ? Hm? Ez a gond... 3., Bizony lehet a nevén nevezés olykor minősítés is egyben. Képzeld csak el, hogy a korábbi társadalmak létezésekor is bizonyára elhangzott az, hogy: 'Tudod te hogy mi az amit csinálsz ? Nem más mint, prostitúció, ráadásul hazugsággal vegyítve.'
Újabb kérdés: Akkor mi nálad a minősítés ? ISO 9001 ? :-)
(Menj a helyedre fiam és ülj le, elégtelen - szólt a tanító.)

L.
Laszloka, többé-kevésbé egyetértek, de azért ne feledjük, hogy a nyelv állandóan változik, újabb és újabb rétegek, konnotációk ragadnak egy-egy szóhoz. A görögöknél a hetéra vagy a japánoknál a gésa megbecsült mesterség volt (és lám, ha a mesterség szót hallod, pláne, ha előtte ott van az ősi, akkor ugye nem a szántó-vetőre gondolsz...), tehát a minősítés a mi fejünkben zajlik, amelyet egy adott társadalmi közeg vált ki. Ha az üzletszerű kéjelgés egy társadalomban tiltott, akkor nyilvánvaló, hogy negatív megítélés alá esik, említsd bármely elnevezését.
Erre egyébként nagyon jó példa a paraszt szavunk jelentésváltozása is, vagy újabban a már-már szitokszóval felérő liberális jelző.
"....ha a mesterség szót hallod, pláne, ha előtte ott van az ősi, akkor ugye nem a szántó-vetőre gondolsz..."
Általában arra gondolok amiről szó van. Sokféle mesterség van/volt, ezek jelentős része persze ősi. Mellesleg a jelenlegi évszak is ősi.... ki is használják ezt sokan mesterkedve. :-) (hová lett a zö betű?) Denotáció... konnotáció... és a legvégén detonáció ha rosszul sült el.. :-))

L.
"...Denotáció... konnotáció... és a legvégén detonáció ha rosszul sült el.. :-))
Vagy ha nagyon jól... :D
Hűha! Mi zajlik itt?
Régen jártam erre, most úgy tűnik mintha tankokkal de legalábbis kardokkal akarnátok egymást felszabadítani.
Mi lenne ha találkoznánk valahol és átbeszélnénk?