Csatlakozom, nagyon tetszett a tortenet, legyen hat az uj tema, a fiatalsag ugy jo, ha bolond.

A tortenet a mult evezredben jatszodik ( ezen mindig mulatok ), a nyolcvanas evekben, meg se internet, se rendszervaltasrol szo nem volt, de mar engedtek a gmk-kat. Egy ilyen kis cegnel dolgoztam, s jo baratom lett Jano. En sem vagyok alacsony, de o kb. ket fejjel volt magasabb, barhol megjelentunk, egy kicsit Zoro es Huru parosunk sok mosolyt csalt ki az arcokra. Mindketten szerettunk udvarolni, Jano meg a kulsosegekre is adott, egy akkoriban feltuno Ford boldog tulajdonosa volt. S ha en zavarba jottem egy 185 magas lanytol, o nem...

Mint emlitettem, az internet meg nem volt igy hozzaferheto, mint ma, a mobil sem, a posta tavirat szolgaltatasa fenykorat elte, s amikor a ceg fenymasolot vett, faxxal egybe epitve, a rendorsegen be kellett jelenteni. Sokat jartunk videkre, ezert a pontos idot gyakran hivtuk, beallitani orainkat. Egyik alkalommal eszre vettuk, hogy a harom perc alatt, amig a gephang mondja, beszelgetnek valakik. Nos gyorsan kiderult, hogy a keruleti telefonkozpontban osszekotottek a vonalakat lelkes fiatalok, s kialakult egy haromperces mindenki mindenkivel tud beszelni tarsalgas, beindult az ismerkedes (az akkori korszellemre pozitivan jellemzo, hogy tudomasom szerint ezzel senki nem elt vissza).

Janoval ketten meg is beszeltuk a randit, el is mentunk ra, nezelodtunk, forgolodtunk, s egyszer csak lattuk, hogy ket lany nagyon nevetve sietosen tavozik. En felneztem, o lenezett, ugy nez ki, ez nem jott ossze.

Visszaultunk az autoba, Jano a slusszkulcshoz nyult, amikor a bal hatso ajto kivagodott, egy no beesett, s elhadarta, hogy bocs de elkesett, koszoni, hogy megvartuk. Dobbent csond, majd felkialtott, jaj, nem veletek beszeltem meg telefonon talalkozot???

Mondtuk, hogy nem, de mi is randizni jottunk volna... s miutan egyertelmuen ranevetett Janora, en kiszalltam, s ok elmentek kavezni.

Legyen a kovetkezo tema: amikor nem hiszed el, ha tetszel a masiknak.
Anno sosem ültünk valódi repülőgépen,mikor engem megkérdeztek válaszoltam persze,hogyne ültem volna Debrecenben a ---------
Vidám parkban!Ma már elmondhatom,hogy voltam Párizsban,Szardínián repülővel persze,de a Debreceni vidám park "le betonozott" repülő gépét semmi sem pótolja....
Anno sosem ültünk valódi repülőgépen,mikor engem megkérdeztek válaszoltam persze,hogyne ültem volna Debrecenben a ---------
Vidám parkban!Ma már elmondhatom,hogy voltam Párizsban,Szardínián repülővel persze,de a Debreceni vidám park "le betonozott" repülő gépét semmi sem pótolja....