Jelentkezel-e a porgramra?

Igen, jelentkezem
100%
6
Nem, nem jelentkezem
0 szavazat
0
Szavazatok száma : 6

Kedves Csoporttagok!

Mindenkinek kiküldtem a program részleteit levélben, azt előbb nézzétek meg, utána kérdezzetek... :)

Itt kérem jelezni a részvételi szándékot és a kérdéseket, ne levélben. Akkor hirdetem meg hivatalosan a programot, ha a 23 szálláshelyre legalább 16-18 jelentkező van. Persze szeretném, ha 23 lenne... Én vagyok az első, tehát már csak 22... Vagy 21, ezt még nem tudom... :)

Vajk
Jelentkezem a hosszú 2020. július 3-5 -i eseményre.
jelentkezek.
Jelentkeznék, ha még lehet.
Jelentkezem a juliusi hosszú hétvége kirándulásra. Valcsi44
Szívesen mennék, ha a vírus engedi majd! Magdi
Igen jelentkezem
T Vajk!
Ketten mennénk.
Üdv: Tibor
Kedves Vajk!

Mártélyi hosszú hétvégén 2020. július 3-5 között szeretnék részt venni.
Szegedi lakos vagyok, így szállást nem kérek, ha megoldható, de a programokon részt szeretnék venni.

Köszönettel:
Gabi
Érdekelnének a program részletei.
Kedves Érdeklődők!

Sajnos ezt a tervezett programot le kell mondanom a március 11. után bekövetkezett változások és események miatt. A program bejelentése március 11. előtti, nem számítottam arra, ami aztán történt, mind általánosan, mind a saját személyes életemben...

Amennyiben a dolgok a későbbiekben kedvezően alakulnak, úgy elképzelhető, hogy nyár végén vagy kora ősszel újra meghirdetem a programot.

Megértéseteket köszönöm,

üdvözlettel: Vajk
Tévedés ne essék, nem halt meg a reményhal, csak a józan ész kerekedett felül nyílván figyelembe véve a jelen járványügyi helyzetet és a hozzá kapcsolódó szabályozást..

L.
Tisztelt Vajk!
Kérdésem, hogy van-e kifogásod, hogy augusztusban nem hivatalos találkozót szervezzek a szegedi, vagy környéki, adja Isten Bp-i tagoknak?
Üdv: Tibor
Kedves Tibor!

Semmi kifogásom a szándékodat illetően, sőt, segítségként fogom fel, mert én mostanában nagyon elfoglalt vagyok és nem jut mindenre időm, amire szeretnék időt szánni... Szóval hirdesd meg nyugodtan a találkozót. Ha az segítség Neked és megvan a meghirdető szöveg, küldd el nekem és körbeküldöm az Alföld csoport körlevélküldő rendszerével, természetesen a Te nevedben, én csak jelzem, hogy a megbeszélésünk alapján történik így.

Üdvözlettel: Vajk
Tisztelt Csoport- és Klubtagok!
Sajnos a mártélyi találkozót, szálláslehetőség hiányában, szinte teljesen biztos, hogy nem tudom megszervezni.
Egynapos túrát pedig csak a közeli lakók, vagy a nagyon kétségbeesett társkeresők vállalnának, de ilyen közöttünk nincs. :)
Azért nem adom fel, ha lesz biztos nap, megírom és mindenki eldöntheti, hogy jön, vagy nem.