Jelentkezel-e a porgramra?

Igen, jelentkezem
100%
6
Nem, nem jelentkezem
0 szavazat
0
Szavazatok száma : 6

Kedves Csoporttagok!

Mindenkinek kiküldtem a program részleteit levélben, azt előbb nézzétek meg, utána kérdezzetek... :)

Itt kérem jelezni a részvételi szándékot és a kérdéseket, ne levélben. Akkor hirdetem meg hivatalosan a programot, ha a 23 szálláshelyre legalább 16-18 jelentkező van. Persze szeretném, ha 23 lenne... Én vagyok az első, tehát már csak 22... Vagy 21, ezt még nem tudom... :)

Vajk
Jelentkezem a hosszú 2020. július 3-5 -i eseményre.
jelentkezek.
Jelentkeznék, ha még lehet.
Jelentkezem a juliusi hosszú hétvége kirándulásra. Valcsi44
Szívesen mennék, ha a vírus engedi majd! Magdi
Igen jelentkezem
T Vajk!
Ketten mennénk.
Üdv: Tibor
Kedves Vajk!

Mártélyi hosszú hétvégén 2020. július 3-5 között szeretnék részt venni.
Szegedi lakos vagyok, így szállást nem kérek, ha megoldható, de a programokon részt szeretnék venni.

Köszönettel:
Gabi
Érdekelnének a program részletei.
Kedves Érdeklődők!

Sajnos ezt a tervezett programot le kell mondanom a március 11. után bekövetkezett változások és események miatt. A program bejelentése március 11. előtti, nem számítottam arra, ami aztán történt, mind általánosan, mind a saját személyes életemben...

Amennyiben a dolgok a későbbiekben kedvezően alakulnak, úgy elképzelhető, hogy nyár végén vagy kora ősszel újra meghirdetem a programot.

Megértéseteket köszönöm,

üdvözlettel: Vajk
Tévedés ne essék, nem halt meg a reményhal, csak a józan ész kerekedett felül nyílván figyelembe véve a jelen járványügyi helyzetet és a hozzá kapcsolódó szabályozást..

L.
Tisztelt Vajk!
Kérdésem, hogy van-e kifogásod, hogy augusztusban nem hivatalos találkozót szervezzek a szegedi, vagy környéki, adja Isten Bp-i tagoknak?
Üdv: Tibor
Kedves Tibor!

Semmi kifogásom a szándékodat illetően, sőt, segítségként fogom fel, mert én mostanában nagyon elfoglalt vagyok és nem jut mindenre időm, amire szeretnék időt szánni... Szóval hirdesd meg nyugodtan a találkozót. Ha az segítség Neked és megvan a meghirdető szöveg, küldd el nekem és körbeküldöm az Alföld csoport körlevélküldő rendszerével, természetesen a Te nevedben, én csak jelzem, hogy a megbeszélésünk alapján történik így.

Üdvözlettel: Vajk
Tisztelt Csoport- és Klubtagok!
Sajnos a mártélyi találkozót, szálláslehetőség hiányában, szinte teljesen biztos, hogy nem tudom megszervezni.
Egynapos túrát pedig csak a közeli lakók, vagy a nagyon kétségbeesett társkeresők vállalnának, de ilyen közöttünk nincs. :)
Azért nem adom fel, ha lesz biztos nap, megírom és mindenki eldöntheti, hogy jön, vagy nem.
De, vége, az utolsó három jelentkező, kissé fogfájósan, de föladta.
Talán, ha védőoltás lesz, de nem hiszem, azt gondolom, hogy tényleg vége.