Úgy tudom , hogy főleg a nőket érdekli a horoszkóp és ők vannak többen azok közül, akik hisznek benne. Sokan olvassák a női magazinokat, amik tele vannak ilyen előrejelzésekkel, napi, heti, havi szinten .
Én nem hiszek bennük. Borzalmas ostobaságnak tartom.

A faceboon oldalamon az idővonalamon az előbb közzétett egy ismerős egy csillagjegyekkel kapcsolatos jellemzést.
Kiktől kell tartózkodni, kik a megbízhatatlanok, hazudozók, kétszínűek.
Úgy belegondoltam , hogy azok a "szerencsétlenek", akiket ostoba, okoskodó emberek e módon megbélyegeztek vajon ha társat keresnek, mennyiben vannak hátrányban?
Leírják róluk, anélkül, hogy ismernék őket, hogy tőlük félni kell, őket kerülni kell akár a pestisest.
Olvassa ezeket a bődületes sületlenségeket valaki, aki éppen párt keres és azonnal lehúzza őket a listájáról.
Mert egy "főokos", "tisztánlátó" , "parafnomén" és ki tudja milyen állatfajta még, ezt kitalálta.

Sok ostoba ember van, aki hisz ilyenekben sajnos.
Egy közel 70 éves társkereső férfi adatlapjáról
" Lehetőleg bak,halak,bika,szűz,skorpió,rák jegyű nő illene hozzám."
Biztos?
Nekem például 3 csillagjegyet erősen ajánl az európai jellemzés. Ismerek ilyen jegyű férfiakat sikítófrászt kapok tőlük. Bezzeg akiktől tilt az "előrejelzés", azok jelentették életem nagy kapcsolatait.

Az emberi butaság , naivság, hiszékenység határtalan.
Már víz helyett a csapból is ezoterikus és mindenféle ilyen marhaságok folynak.
Úgy gondolom , hogy ezekben azok az emberek hisznek, akik nem ismerik önmagukat, befolyásolhatóak és álomvilágban élnek.
És már megint a bagoly mondja a verébnek, hogy nagyfejű :lol: :lol: :lol: