"A remény hal meg utoljára!"
Közhely, de bizony, milyen igaz.
E tudat az embernek vigasz.
Jöhet viharoknak vad árja,
az után is a jobbat várja.
Lehet a sors bármilyen pimasz,

Pusztíthat tenger kavargása.
Csak a felszínt gyötri mindig az.
 A mélyben szelíd a kép, igaz?
 Elől egy ponty úszik magába',
a reményhal meg utoljára!
:lol:
Dodix1 írta: "A remény hal meg utoljára!"

Nagyon aranyos!!! :wink:
Csuda jó ötleteid vannak!!!!!
Jó olvasni... és hangosan is!
Élvezetesen előadható....
Kösssz: Feri

( az ucsu sorban A reményhal, meg utoljára...... Kívánkozik a vessssz.. bocs...)
;)
Jó !  :lol:
Dodix1 írta: "A remény hal meg utoljára!"

Kedves Józsi!

Köszönöm, élvezetes volt olvasni, tüneményes kis versike. Ha ott van bennünk a remény, akkor nem tespedünk bele az önsajnálatba, hiszen a remény hajtóerő és keressük :roll: a lehetőséget a továbblépéshez.

Szeretettel küldöm Neked és Mindenkinek A.O.Esther egyik versikéjét és NOX-tól a Remény c.dalt.

Élt egyszer egy fehér madár az erdőszéli kék tónál,
ám hiába szerették társai, szíve egyre csalta játszani.
Otthagyta őket, s ment a szellők szárnyán,
arra, amerre a titkot súgta a bölcs, erdei páfrány.
Kalandok sora várta, kétségek gyötörték,
majd az út végén felcsillant a fény.
Fekete madárra bukkant, ki magában élt,
olyan vidéken, hol mindenki csak félt.
Egymásra néztek, s más lett rögvest a világ,
a fekete s a fehér egyformán színessé vált.

http://www.youtube.com/watch?v=VebM_ptyRwk :D
Gitta,légyszi,avas be a varázslatba, hogy lehet a you tube-ról valamit átküldeni ide !?!? Előre is köszi Erzsi  :)
alencsi56gocslizi írta: Gitta,légyszi,avas be a varázslatba, hogy lehet a you tube-ról valamit átküldeni ide !?!? Előre is köszi Erzsi  :)

Erzsi, itt röviden nem tudnám, keress más elérhetőséget hozzám!, mondjuk, ha a chatre feljössz elmondom!!!! Egyébként, hogy tetszik?, arról nem írtál, csak ? volt. :)
Gyere a chatre!

Kedves vagy,chathez én lassú vagyok. Próbáltam. A segítőszándékod viszont köszönöm!!!!! :)                      Csodálatos 'mese' A kis herceg. Felnőttnek és nagyobbacska gyerkőcöknek egyaránt jó és elgondolkoztató könyv,kívülről tudom már. Egy könyv amelyet,időről időre muszáj elővenni, belső késztetés.                                                                                                                                              Konc Zsuzsát is gyakran hallgatom,Bródi(y) -val különösen jók.                                                                Köszi,hogy időt szántál a válaszra!!!!!!!!!!! Erzsi  :)
alencsi56gocslizi írta: Kedves vagy,chathez én lassú vagyok. Próbáltam. A segítőszándékod viszont köszönöm!!!!! :)                      Csodálatos 'mese' A kis herceg. Felnőttnek és nagyobbacska gyerkőcöknek egyaránt jó és elgondolkoztató könyv,kívülről tudom már. Egy könyv amelyet,időről időre muszáj elővenni, belső késztetés.                                                                                                                                              Konc Zsuzsát is gyakran hallgatom,Bródi(y) -val különösen jók.                                                                Köszi,hogy időt szántál a válaszra!!!!!!!!!!! Erzsi  :)

Erzsi!, köszönöm. Akkor itt leírom: A youtubot behívod, a keresőbe beírod a számok nevét, vagy bár mi másét. Bal egér gombbal kijelölöd és "másol" -t kiválasztod. Ekkor, belépsz oda ahova másolni szeretnéd, és újra bal gomb, "beilleszt". Ha nem sikerülne, vagy kihagytam volna netán valamit és azért nem, írjál és segítek.
További szép estét Neked, sok sikert!  :) 
Te 1 tündér vagy,köszönöm és jó éjt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Holnap megkísérlem.  Erzsi