Kedves Barátaim!

Manapság szinte mindent, és annak az ellenkezőjét is meg lehet találni az interneten.

Igy már csak rajtunk múlik, hogy mit szeretnénk látni, hallani.

Nálamnál kissé fiatalabbakkal beszélgetve meglepetéssel vettem észre, hogy aki nem is olyan régen még futott a számára szexuálisan vonzó partner után, az ma már ezt nem teszi. Csalódott talán, vagy már megunta ezt?

Tegnap, egy fiatal és vonzó hölgy rövidke YouTube előadásában, az ellenkezőjét állította nekem, mint érdeklődőnek.

-- "A szex nem olyan, amibe bele unhat az ember."

Szerintetek a szexbe bele lehet unni, vagy ezt más tényezők döntik el helyettünk.?
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Én úgy gondolom, hogy a jó szexet soha, és a rossz szexet egészen biztosan! Én legalábbis nagyon hamar, s mivel nagyon gyorsan ráunok, már lépek is...mert ez utóbbi esetben az a megoldás, hogy a pasit cserélem le! :) (A legdurvább hibákat felsoroltam már egy másik hozzászólásomban, pont a te fórumodban) De én szerencsés vagyok, mert a nők azon kevés %-ába tartozom, aki mindig képes az orgazmusra...

A jó szex a férfit és a nőt is fiatalon tartja, mert nagyon sok hormon termelődik közben, ami így hat az emberekre... Többek között a boldogsághormon is! :) Így én biztosan később sem mondok le róla, senki kedvéért sem, önként! :D

Az ilyen hirtelen pálfordulások nekem mindig gyanúsak, az ember libidója nem zuhan ekkorát minden ok nélkül... Mindkét félnél lehet szervi oka, de átmenetileg lelki eredetű is... ez utóbbit valamivel könnyebb orvosolni, de az elsőt sem lehetetlen ma már! ;)
Kedves Belmonte!

Aki nagy érdeklődést mutatott a szex iránt az nem hiszem, hogy megunta volna mert az olyan férfi nem a szexet unja meg max a párját. Inkább a működőképességgel lehet gond. :)

Ami pedig a kérdésedet illeti, a jó szexet nem lehet megunni, ha alább hagy a vágy annak más okai vannak. Hosszú együtt élés után megkophat a szexuális élet ha nem tesznek érte, ha nem frissítik, újítják.
Hát most lehet hogy besoroltok az álszent prűdök közé,de akkor is kimondom azt ami lehet nem csak bennem forrong egy idő óta :?
Mivelhogy pediglen itt érett,tapasztalt emberek vannak ,akik minden bizonnyal nem egy kóbor kufirc miatt regisztráltak az oldalra ,nekem bizony kicsit az ízléstelen kategóriába sorolódik a szexualitásra helyezett hangsúly.Sőt mi több,nevetséges is egy kissé, amikor felnőtt ember bugyuta kamasz módján próbálja eladni magát.Szerintem ez az oldal nem a szexuálisan kiéhezett emberek gyülekezete,hanem egy közösségi oldal.Persze lehet a szexről is beszélni,inteligens módon,célzásoktól mentesen.Van is rá példa,Simi így közelíti a témát.
Az olcsó,húspiacos frappánságok szerintem rendkívül szánalmasak .Lehet kövezni :D :D :D
Hamucipőke!

Dobom! :lol:    

kummakivi-ko-6.jpg

Ja! nem! Egyetértek!  :)

hamucipoke írta:
Kedves Hamucipőke!

Különböző vérmérsékletű emberek vagyunk, az élet szépségeiből kinek ez, kinek az fontosabb! :)
Amit írtam, nem eladási szándékkal írtam magamról, csak őszintén... Nekem fontos...Miért kéne letagadnom előttetek, illendőségből? Őszinte ember vagyok, nem kenyerem a hazugság és a csúsztatás... Sajnálom, ha neked nem ez szűrődött le belőle...

Lehet elkenni a szex fontosságát egy kapcsolatban, de két szerető embert a kölcsönös szereteten és tiszteleten, és a közös élményeken túl, igenis ez köt össze...(pl. azért, mert szeretkezés közben a kötődést elősegítő hormonok is termelődnek a felek szervezetében!)
Ha ez nincs rendben, akkor a kapcsolat is rámegy előbb utóbb... Ha pedig ez rendben van de más módon nem passzolnak össze a felek, idővel az is szakításhoz vezet...

Szóval nem gondolnám, hogy ez a téma nem fontos... igenis beszélni kell róla, mert a mi korosztályunktól fölfelé a nők többsége nagyon prűd, a férfiaké meg nagyon kultúrálatlan ebből a szempontból...

Itt pedig megtehetjük, mert magunk között vagyunk, ez nem facebook... :)
Persze,bárki bármit megtehet azé net :D Felőlem azt ír mindeki amit akar,én csak leírtam mit gondolok erről a témáról,mit szűr le az ember ha olvas.Tartom magam a véleményemhez,hogy a szex mindig két ember legbensőbb magánügye.Nem érzem hatalmas szükségét annak,hogy ez follyon a csapból is,nem látom se felvilágosultnak,se modernnek se őszintének ha valaki ezen lovagol.Inkább figyelemfelkeltőnek,önreklámozásnak.Ez van,én már csak a földön járok :D
Kedves Hamucipőke!

Természetesen elfogadom a véleményedet, hogy neked ez nem annyira fontos...

De nekem az a tapasztalatom, hogy pont ezért van annyi prűd nő a mi korosztályunkban, mert annyira belső magánügynek tekinti, hogy még beszélni sem akar róla...
Pedig a kommunikáció két ember között ott kezdődik, hogy beszélgetnek egymással... tabuk nélkül, őszintén! Az ismerkedést nyilván nem ezzel a témával kezdjük, de nem árt majd később a sokadik randin őszintén beszélni a miértekről és a hogyanokról, még mielőtt a tettekre kerülne a sor...

Lehet, hogy te nem ismered azt a mondást, hogy Az egész világot a pénz és a szex mozgatja!
Ha elfogadod, ha nem, ez így van! Ezt nálam sokkal okosabb emberek állapították meg, közgazdasági tapasztalatok, tanulmányok alapján... :)
Kedves Katica :) Asszem a lényeg elkerülte a figyelmedet :) Nagyon nem mindegy .hogy hol ,hogyan és kivel beszél az ember a témáról :)
Amúgy nekem nyóc,nem vagyok manipulálható,nem kezdek vitázni :) Téma lezárva nálam,elmondtam amit gondolok és kész :)
Szerelempatak

Az egyik legszebb film, amit valaha láttam. Pont erről szól. És még sokkal többről.
https://www.youtube.com/watch?v=3RQRkjBea3M

Ha egy mesebeli jótündér lennék, akkor a filmben szereplő szép öregembereknek visszaadnám egy kis időre a fiatalságukat. Hogy ne csak lélekben, de testben is megélhessék még egy kicsit. Mielőtt elköltöznek a mennyországba.
Nekem is nagyon tetszett a film.
Jó régen láttam de értelmezésem szerint a film falun élő szereplői ugyanazokkal a vágyakkal, és hasonló társkeresési problémákkal élnek mint mi városiak. Egy idős néni összefoglalta a lényeget egy mondatba. Nem pontosan idézem de a lényeg: Kell valaki, de ki legyen az a valakicsoda? :D Maga a szó is különleges, soha nem hallottam korábban. :D
Sziasztok!

Naiv módon én azt hittem, hogy ezen a helyen (50+klub) bármiről őszintén lehet véleményt mondani és a többiek is így fognak tenni... De most úgy tapasztalom, hogy ez nem így van... Úgy látom, a nyíltságommal eléggé felpiszkáltam itt néhány emberke hiúságát, akik az őszinte véleményük helyett inkább rajtam köszörülik a nyelvüket... Hát tegyék nyugodtan ezt, én hamar le tudom tenni ezt a terhet! :)

Annak könnyű nem beszélni róla, aki boldog párkapcsolatban él... (mondhatni Kibicnek semmi sem drága!)

Attól még, hogy a fejünket a homokba dugjuk, a korosztályunk problémái nem oldódnak meg, ez csak beszélgetéssel, véleménycserével, szemléletformálással lehetséges.... legalábbis én így gondolom...

Én ezt vallom: Ahhoz, hogy az életed megváltozzon, előbb változtasd meg a gondolkodásodat! :)
És ezt: Fogadd el, hogy a világegyetem apró, piciny része vagy, nem a közepe! :)
És ezt: Mi emberek, teremtők vagyunk, tehát minden agyban dől el! :)

További szép napot mindenkinek! Katica
Kedves Katica!

Te meg fogadd el, h van, akinek az a szabadszájúság, az a kibeszélős, magamutogatós stílus, amit Te és még néhány új ember az oldalon hömpölyögtet, nem tetszik, nem ért vele egyet, s még néha keményebben fogalmazva el is mond.

Nem arról van szó, h hülyeséget mondanátok. Csak nem a megfelelő stílusban (más véleményt is respektálva), nem a megfelelő helyen (nem szexpartnert közvetítő, s nem is tanácsadó oldal) teszitek mindezt. S letámadva az egész oldalt, h szinte kikerülni sem lehet.

Aki ismer, tudja, h egy aránylag nyugodt, visszafogott ember vagyok. De ez már nekem is sok. És ne fogd a koromra, v a hőségre! Még a teliholdra se.

ditke 
Én is leírtam már többször is: a szex -szerintem- két emberre tartozik. Attól, hogy leírom egy közösségi oldalon, hogy szeretem, vagy nem szeretem, esetleg hogyan szeretem, nem lesz kevesebb a "korosztályunk" beli "prűd" nő. (Hogy' utálom mindkét szót!) Miért kell ítélkezni, címkézni, leszólni azokat, akik máshogy gondolkodnak/élnek? Tulajdonképpen azt sem értem, hogy egyeseknek miért fáj, hogy MÁSOKNAK milyen az élete, vagy a szexuális élete. Nagyon sz@r lehet annak az élete, aki folyton mások életét akarja megreformálni...

Ditke, nem egyszerű, de azért ki lehet kerülni. Én már indexre tettem egy-két klubtársunkat. :) Nagyon jól el lehet éldegélni békésen egymás mellett. :)

Katica, sajnos tudomásul kell venni (pedig utálom az általánosításokat is): sok férfi felhívásnak veszi, ha egy nő nyíltan beszél a szexről. Ők ezt úgy fordítják le, hogy szabad a pálya. És állíthatod az ellenkezőjét, ameddig el nem fáradsz benne, akkor sem fogják meghallani. :? Tapasztalatból tudom: világ életemben férfiak között dolgoztam, sokszor egyetlen nőként. Tudom, miről beszélnek, amikor egymás között vannak. :wink: