A társkereső oldalakon sokféle ember előfordul, sokféle szándékkal..Naivától a bűnözőig.
Sokféle tapasztalat birtokába lehet jutni és ezek között nagyon sok a negatív.
Tele vannak ilyen "élményekkel" a blogok illetve azért szókimondó emberek a beszélgető falakon, naplókban, fórumokon is is le merik írni a valóságot, amit nem fogad sűrűn taps és üdvrivalgás. Főleg a nők részéről, sokaknak bántja a szép lelkecskéjét :)

Én is megosztanék jelenségeket - akár hosszan is. Ráadásul ma úgy döntöttem, hogy szabadnapot adok magamnak, ma majd kutyázok, Igor és Lili már itt vár, mikor fejezem be :D

Az első agyrémnek beillő sztori velem történt meg a facebook oldalamon nem is olyan régen.
Miért itt írom le ezt?
Azért mert a nagyságos asszony ezen az oldalon garázdálkodott vagy lehet még itt is van? :D

Az történt, hogy ismerősnek jelölt a facebookon egy középkorú férfi.
Nem fogadok el jelölést csak személyes ismerősöktől, ám ebben az esetben figyelmetlenségből mégis megtettem.
Az eléggé ritka vezetékneve alapján megtévedtem, azt hittem két másik nőismerősömnek a rokona.

A " férfi"- akiről később kiderült ám , hogy nő!!!- azzal kezdte, hogy nagyon vigyázzak egy férfii ismerősömmel, mert társkeresőn van fent és nagy szélhámos.

??????

Nem ma jöttem le a falvédőről , gondoltam , akkor nézzük ezt a történtet közelebbről.
A "pasi" egy magas beosztású , elvált férfi ismerősömet sározta, akit évtizedek óta ismerek.

Mik derültek ki? Az ismerősöm elmesélte és én is behúztam a "kicsikét" egy kicsit a csőbe.:D

Elsőként az jött napvilágra, hogy az ismerősöm erre a társkereső oldalra is beregisztrált két másikkal egyetemben, gondolván hátha talál magának valakit, nem zavarta a távkapcsolat lehetősége sem.
Ja, pesti az illető, együtt jártunk az egyik felsőfokú intézménybe évekig :)

Jóképű, pénzes pasi, viszonylag kevés szabadidővel, rátapadtak hamar a nők.
1-gyel nemsokára kapcsolatba is lépett, Pár udvarias levél, aztán randikérés. A nő nem kérette túl sokáig magá,t csak az adatlapján adta ki magát szentnek és rövid időn belül az "édenkertjébe" engedte az urat..

Aztán a nő , nyeregben érezvén magát, rátelepedett a férfire, uralni akarta, irányítani, kisajátítani, Féltékeny satrafa módjára , mérgezte a kapcsolatot. A pasi megunta, más után nézett, de ebbe a nő nem nyugodott bele.
Én ekkor jöttem a képbe.

Vesztemre ekkor fedezett fel a facebookon az ismerősöm és bejelölt , én pedig automatice elfogadtam a jelölést.
Régi ismerős ugye.

A facebook kiírja ki kivel lett ismerős, a banya állandóan fent lógott a neten, a facebook is az élettere, leselkedett a pasi után is, és , mint kiderült, meglátta kettőnk "románcát".
Azonnal forrt az agya, akcióba lendült.

Férfi néven akart engem kifaggatni, puhatolózni, hogy van-e köztünk valami.
Nem cifráznám az aljas nő manővereit, de hányingert kapok még most is ha rágondolok.

Az ismerősömnek megmostam egy kicsit a fejét, hogy nézze meg jobban, kivel áll szóba.
Azt mondta azt hitte rendes a nő, azt keresett volna, bár tudja társkereső oldalon azért nehéz.
Hát azért azt egy kicsit körbe kell járni, nem?
Mint itt is olvastam- mert miért ne, amikor kedvem van és éppen rá is érek- egyes nők azért szexoldalakon is jelen vannak, honnan tudnának részleteket?. Sima társkeresőn adják a szüzikét, a kis aranyost, közben máshol pedig nagyvérrel, lenge képekkel dorombolnak, kínálják magukat?
Minden előfordulhat az életben.

Érdekes ez is.

Sokan tapasztalják meg- blogolnak is róla, panaszkodnak-, hogy a társkeresők egy része- ki tudja a konkrét számot? - több vasat tart a tűzben, egyszerre több mindenkivel ismerkedik.
Mi a baj ebben? A másik nem a tulajdonunk- SOHASEM!!!! -, nem kérhetjük számon egy idegentől, hogy mit tesz. Főleg nem akkor,ha még nem is tartozunk egymáshoz!

Egy férfi és egy nő nyíltan, naplóban bevallotta , hogy ő bizony több regisztrációval rendelkezett egy időben.. A férfinek volt egy női rege, a nőnek két női.
A férfi elmesélte, hogy milyen gusztustalan a pasik egy része, miket ír a nőknek, de azt is, hogy a nőket sem kell félteni. Azokat biztosan nem, akikre gondolt. Negyvenes volt és még hatvanas nők is ajánlkoztak neki, volt aki kombinéban vagy még "annál is csúnyábbat mutatott" (utóbbit szó szerint kiidéztem )

A nő, az nagyon ravasz volt. Mintha kettőt nem tudott volna szólni, úgy nézett ki fotón, ártatlan tekintet. Közben meg ahogyan lenni szokott- mert lassú víz partot mos- kacifántos lépésre szánta el magát. Tetszett neki egy férfi. Beszélgettek is, a nő meg akarta fogni magának. Gondolta leteszteli. Két női kamureggel, lopott fotókkal is megpróbálta a férfi iránta való hűségét próbálni. Hűséget azt nEm talált. A pasi bukott a csinos nőkre.

Kamuregek.
Van aki egyidőben többet is gyárt magának. Az egyikkel keres, a másikkal netán csak olvasgat, néződik csendben. Egy admin adta ezt közre , aki időnként naplózott. Azt írta, addig nem szokták törölni, amíg nem okoz galibát az illető.

Ha valami gond van, elő lehet venni a "tiszta" nicket és azzal létezni.
Fórumon láttam én már ilyet, az illetőnek pihent a zűrös nickje, a másikkal meg adta az ártatlant.
Sőt volt olyan is, aki akkor hozott létre újat, amikor lefékezték és úgy kezdett újra cseverészni magával és az ismrőseivel :D
A lóláb ki szokott lógni.

Amikor valami kavarodás van,, akkor hirtelen meg szoktak jelenni emberkék , akik addig mélyen hallgattak és ami csak belefér, mindent összehordanak.
Így volt ez egy oldalon, ahol addig acsarkodtak a magukat a fórum és naplók urainak tartott emberkék, hogy a fórumot végül megszüntették, a renitens naplózókat pedig sorban tiltották ki, főleg azokat akik konkrétan személyeskedtek.

Nagy számban vannak sok oldalon ugyanazok az emberkék jelen. Vannak akik igazi társkeresési céllal, nagyobbnak gondolják a merítés lehetőségét. Mégis a társtalálás nagyon nehezen megy.
Hosszú éveken keresztül sem találnak sokan senkit, esetleg ideig-óráig tartó viszonyokat.
Sokak lelke pedig tovább sérül, a személyisége pedig torzul.
Ez bizony a nagy valóság,,csak nem mindenki szereti,ha beszélnek róla.
A társkeresés kudarcainak okait nem szőnyeg alá kell seperni, hanem világra hozni ki mit lát, hall, tapasztal..
Így lehet megérteni, hogy sokan a férfiak és nők ezeken az oldalakon miért olyanok amilyenek és miért viselkednek úgy ahogyan.
Némi folytatás.

Egy középkorú férfi írta ki naplóban egy másik társkereső oldalon.
Összejött egy nővel.
A nő csinos és szép volt.Összeköltöztek.
A férfi törölte magát azonnal az oldalról , a nő nem .
A férfi nem szólt érte, de nem esett jól neki. Bízott abban, hogy a nő csak észhez tér.

Egy hétig szex éjjel-nappal, az újdonság hatása és a hormonok.
Aztán a nő kezdett újra visszatérni a társkereső oldalra.
A baráti kör ugye.
A férfit egyre jobban elhanyagolta, elmaradt a szex, előkerült az alkohol is.
Kezdődtek a veszekedések. Egymás számonkérése, helyreutasítása. Alpári módon is.

A férfi újraregisztrált az oldalra.
Meglátta a nő naplóit és olvasta, döbbenten. Azokban intim dolgaik is napvilágra kerültek.
Kitárgyalta a magánéletüket naplóban és a barátnőivel trécselt.
Szakítottak.

Egy másik oldalon egy olyan negyvenes végi nő naplózik,aki állítólag megtalálta az igazit.
Naplójában -beszólogat az ott lévő nőknek, akik még keresnek.
Iriggyé akarja tenni őket , pukkadjatok!
Nem valószínű , hogy van valakije.
A képzeletében talán.
Ám ha esetleg mégis valami szerencsétlent behálózott volna.

Mit keres kapcsolatban élő ember társkereső oldalon?
Miért nem törli magát?
Fontosabb az oldal a párjánál?
Fontosabbak az állítólagos barátnők, fontosabbak az oldal naplói, fóruma, bszélgetőfala?
Minden bizonnyal.
Függőségben szenvedő ember akár haláláig társkereső oldalon marad.
Valamit nem kap meg a kapcsolatában az biztos. Illeltve azt is tudja, hogy ő nem lehet elég a másiknak.
Egy kapcsolat arra a két emberre tartozik, nem beszéljük ki még akkor sem ha vége nem hogy addig amíg tart, ez a minimum tisztelet amivel a másik felé tartozunk.
Elnézést kérek, ha itt-ott nem egyezik a véleményünk, de egymás véleményét tiszteletben tartva, talán tanulhatunk egymástól, ill. bővíthetjük ismereteinket.

"Mit keres kapcsolatban élő ember társkereső oldalon?"

Elnézést, folytatnám a kérdéseket!
Mit keres a házas, férjezett a társkereső oldalakon?
Miért keresnek társat különböző módon, /pl. vonaton, szórakozó helyeken, rokonok általi kommendálással, baráti összejöveteleken, folyóiratokban, stb./?
Miért olyan természetes, hogy vannak, akik elfogadják, beállnak harmadiknak egy kapcsolatba, un. szeretőnek /nők, férfiak egyaránt/?
Mit jelent a "más" kapcsolati forma? Már többször rákérdeztem másik társkeresőn, de senki nem válaszolt.
Szabad-e még használni azt a kifejezést, hogy "erkölcsi normák"?
Létezik-e még a gyakorlatban, fellelhető-e ennek a kifejezésnek a tartalma?

Sorolhatnám a kérdéseket, de nem teszem, mert véleményem szerint nem az számít, hol talál egymásra két ember, hol ismerkedik, hanem hogy milyen ember.
Mindegy hány társkeresőn van fenn valaki, ha "emberként" viselkedik, és mindegy, ha az internetet használni sem tudja, más módon ismerkedik, bármelyik esetben maradhat EMBER, vagy viselkedhet "emberi hulladék" módon.
Nem lehet ítélkezni külön-külön a nemek között. Egyformán megtalálható, mindkét nem tagjai között, minden kategória.
Lehet, valamilyen módon befolyásolja az internetes társkeresés az emberek viselkedését, de hiszem, bízom benne, hogy ez nem olyan mértékű, amelynek érdemes lenne jelentőséget tulajdonítani. Az ember nem tud önmagából kifordulni, itt is úgy viselkedik, ahogy az életben.
Legfeljebb itt, a nagyobb információáramlat során, gyorsabban kiderül, kitől, mi várható.
Talán jobb is. Nem kell hosszú ideig felesleges köröket futni. Ha valaki ügyesen tájékozódik, gyorsan rádöbben, szabad-e, érdemes-e folytatni. Akár néhány nap, hét alatt dönthet a folytatásról.
A hagyományos ismerkedések során, ehhez, akár több hónap is szükséges.

Más társkereső portálok blogbejegyzéseiről annyit, hogy én is szoktam olvasgatni. Egyszerűen érdekel. Lehet, nem illendő, de a negatív példákból is tanulhatunk. Nem gondolom, hogy ez bűn lenne. Ezáltal gyűjthetünk emberismereti anyagot.
Ezekkel inkább az a gond, hogy nem igazán kulturált formában zajlik.
Személy szerint hasznosnak tartanám, főleg a mi korosztályunk számára lehetne előnyös, ha valamilyen szintű tapasztalatcsere kialakulna. Nem pletykaszintre gondoltam,hanem hasznosítható információkra.
Kedves Ilcsike51,

Nagyon jó, hogy leírtad a meglátásaidat, csak bólogatni tudok az általad felvetett gondolatokra.
Néhány pontban kapcsolódnék Hozzád.

Elsőként egy kérdésedre , amire még sehol nem kaptál választ.
Ki a "más" állapotú a társkeresőn?
Aki például éppen válófélben van
Vannak bőven.
Sokan azt hiszik, hogy így már bizalomgerjesztőbb a szituáció amiben vannak, de tévednek szerintem.
Nem az.
Én például soha nem állnék szóba ilyen férfivel, mert a saját problémáimat miért szaporítanám máséval?
Egy válófélben lévő ember lelke valahol torz, csupa sértettség, harag.
Nem tud annyira uralkodni magán , hogy ne hozza szóba az elromlott házasságát.
Egy párkapcsolat pedig nem a múltról ,hanem a jelenről szól, arról a két emberről akik a kapcsolatukat építik.

Van a külön élők kategóriája.
Ez is érdekes.
Sokan vagy lusták elválni vagy nem tudnak.Utóbbival kapcsolatban néhány férfi azt nyilatkozta, hogy nagy a hitelük és nem ezért nem tud. Kifogás mindig van, ha valós, ha nem.
Ha új párkapcsolatot akar valaki, akkor kezdjen tisztán.
Ilyen ember nekem magyarázhatna a tisztességről. Nem magyarázhat!!!!

Én változatlanul azt sem értem, hogy állítólag társkereső oldalon kapcsolatot talált ember miért nem törli a regisztrációját.Ez akkor nagyon gáz, ha valaki idősebb, mert bizonyos életkorra már illene felelősen gondolkodni. Az idősek sem mind tisztességesek, hiába papolnak róla!

A társkereső oldalak negatív tapasztalatai azért jó ,ha napvilágra kerülnek például naplók, mások elbeszélései alapján, mert valóban a cél az, hogy tanuljanak belőle az emberek és tudják , hogy nem minden csecsás. Például sok a csaló, szélhámos. Mindenütt!!!!
Vannak akik azért tiltakoznak ez ellen és ítélkezésnek, ellenkezésnek ,provokációnak nevezik, mert valahol bibi van velük. Vagy emlékezteti őket valamelyik velük megtörtént eseményekre vagy nem annyira érett személyiségek, hogy ezt be tudják fogadni, el bírják viselni.

Szeretői státusz. Sokan beérik ezzel, én nem tudnám elképzelni, hogy második legyek egy kapcsolatban. Ám a legtöbb ember életéből lesősorban a szex hiányzik , például a házasoknál- nem öregekre gondolok, ott már azért kicsit másabb leginkább a helyzet-, kilépni nem akarnak,mert például anyagilag kényelmes, a válás elég nagy hercehurca,így próbálkoznak hátra valaki a horogra akar. Na meg a gyerekek, szomszédok, ismerősök, barátok mit szólnának?
Van akinek ennyi is elég.

Hallottam olyat, hogy egy férfi azt nyilatkozta, ha talál valakit akiért érdemes, akkor válik el.
Nem ítélkezésképpen írom, ezt sem, hanem gondolkodó emberként, aki nem álszent beszélni erről sem.
Úgy őszintén, milyen nagy ennek a valószínűsége?
Nem sok.
Azt gondolom ,hogy aki házas, éljen együtt vagy külön vagy kapcsolata van, az legyen annyira tisztességes- magával, a másikkal, a társkereső regisztráltjaival szemben is-, hogy először rendezi sorait.
Nekem ne papoljon erkölcsről társkereső oldalon senki, akinek sántít a kapcsolata, az élete, pontosabban ő maga !!!!

Jaj, még annyit. Sokan társkereső oldalon egészen mások, mint a valóságban. Fotó nélküli vagy az életben sikertelen pasiknál lehet ezt észrevenni. Itt játssza a janit, a nagyfiút, a bátrat, közben meg egy csődtömeg. Nők sokan édeskés modorúak, finomkodnak, közben ők is egy rakás szerencsétlenség valahol. Amit én azonnal kiszűrök, az a női irigység és rosszindulat.

Majd ha még eszembe jut valami leírom.
Kimondottan hasznosnak tartom a társkereső oldalakat. Átalakult világunkban a párválasztás egyik hasznos segítője. A fórumozást is szeretem mert ugyan a segítségével továbbra sem tudom, hogy kit válasszak viszont azt biztosan, hogy kit ne.
A társkereső oldalak káros mellékhatása, hogy a nőkről alkotott ideáimat szép lassan leépíti.
És, hogy jót is mondjak, szerencsére van pár kivételes barátbarátnőm akik tartják bennem a lelket, hogy azért még akad normálisan gondolkodó, földön járó, oldalbordának való. :)
Kedves Csenta!

Köszönöm válaszod!
Így már képben vagyok a "más" kapcsolati formával.
Válófélben lévők, azaz, gazdasági közösségként még működik, kell hozzá pótlásnak valaki, aki egyéb célra megfelel.
Ettől már csak az cifrább, amikor van állandó barát/barátnő és mellé keresnek "egyéb" célra.
Ha csapdába szalad valaki, aki tájékozatlan, majd a társkereső a barát/barátnőkkel együtt kielemzi rendesen, hogy miért is nem felel meg társnak a kiszemelt áldozat. /majd bolondok lennének elfogadni, amikor a barát/barátnőknek éppen az a céljuk, hogy sokáig szingli maradjon a társkereső.
Maha108 írta: A társkereső oldalak káros mellékhatása, hogy a nőkről alkotott ideáimat szép lassan leépíti.

Kedves Maha,

sose bánd! :wink: Az ideák, ideálok arra valók, hogy leépüljenek. Lehet, hogy a való világ kevésbé álomszerű... de sokkal színesebb és izgalmasabb is lehet. Legalább is szerintem.

A fórum kifejezetten hasznos. Ugyanúgy, ahogy az alkohol sem visz be új személyiségjegyeket, csak felerősíti a meglévőket, az internet "névtelenségének" hatására sem lesz egy ártatlan báránykából vérengző vadállat, vagy fordítva. Legfeljebb hamarabb kiderül, hogy ki milyen ember.

Üdv! Lidi
Kedves Lidi!
Hogy az ideák leépülésre valók? Azt már nem!
Épp elég lelki teher , hogy úgy csináljak, mintha nem létezne Mikulás.
Én megszeretnék maradni kis naiv hülyegyereknek és azt hinni, hogy a nők nem buldózerek.
Az a szellemiség ami itt uralkodik ezen a hölgyfórumon, egy férfi számára kiábrándító, már- már kommentálhatatlan.
Lassan már nem marad itt egy hím sem még hírmondónak sem. Mielőtt elbizonytalanodtam volna , hogy én egyáltalán miért is szövegelek bele a tutit megmondók dolgába, belenéztem a fejembe de a biztonság kedvéért a gatyámba is. :D

Üdv: Maha
Maha108 írta: Kimondottan hasznosnak tartom a társkereső oldalakat. Átalakult világunkban a párválasztás egyik hasznos segítője. A fórumozást is szeretem mert ugyan a segítségével továbbra sem tudom, hogy kit válasszak viszont azt biztosan, hogy kit ne.
A társkereső oldalak káros mellékhatása, hogy a nőkről alkotott ideáimat szép lassan leépíti.
És, hogy jót is mondjak, szerencsére van pár kivételes barátbarátnőm akik tartják bennem a lelket, hogy azért még akad normálisan gondolkodó, földön járó, oldalbordának való. :)

Kedves Maha,

Egyetértek, hasznosak a társkereső oldalak, még ha sokszor illúzió romboló is, amiket tapasztalni lehet. Nagyon sok embernek nincs más lehetősége az ismerkedésre, mint az internet. Van aki nagyon bezártan, netán kis településen él, van akinek nincs elég ideje . Számos oka lehet.
A társkereső oldalakon sűrű a közeg, egész életünkben nem lenne lehetőségünk annyi embert akárcsak fotóról is megismerni, mint ezeken az oldalakon.
Naplókban, fórumokon is lehetőség van kapcsolatfelvételre. A fórumban az a nagyszerű, hogy spontán reakciók születnek legtöbbször,sokan gyomorból, első felindulásukban azonnal írnak .
Ha izgalmasak a topiktémák, akkor sok mindent le lehet mérni azokról, akik hozzászólnak. Általában azért nem túl sokan. van akiket nem érdekel, van akiket csak az olvasás erejéig, van akik nem akarnak hozzászólni, mert konfliktuskerülők például vagy nincs is gondolatuk. A fórumokon azért - nem véletlenül szüntették, szüntetik meg őket idővel- azért nagy harcok is folytak (Pld. FL, Love.hu). talán a Találka volt az régen ahol érdektelenség miatt szüntette meg az üzemeltető.

A nők és férfiak gondolkodásáról azonban a naplók és a fórum is ad egy képet.
Én -most megint a saját nemem ellen beszélek- úgy látom, hogy a nők bizony sokan mintha nem a földön járnának, azt hiszik idősödvén is, hogy még mindig 20 évesek és a gondolkodásuk is kissé megrekedt. A világ haladt, a bármi okán magukra, egyedül maradt nők számára már másabbak a kondíciók és a lehetőségek.
A férfiak sokan ezt szóvá teszik és kifigurázzák a nőket, például naplókan (lsd. Love.hu például)
Sokszor döbbentem olvasgattam/olvasgatok, hogy most mi van?
Hatalmasok az elvárások és ez nőknél mutatkozik meg szerintem nagyon.

Ne is add le az ideáidat. Bármilyen illúzió rombolónak is tűnik a nőkről látott kép.
Mindig van, vannak olyanok is,akik két lábbal a földön járnak, akik nem irreális vágyakat, álmokat üldöznek, aki nem játsszák meg magukat, nem sunyik,oldalbordának valók. :D
Én kívánom, hogy találd meg akiit keresel és legyél vele nagyon boldog.
Gondolom ha ez ilyen oldalon fordul elő, törölni fogod magad :)
Ilcsike51 írta: Kedves Csenta!

Köszönöm válaszod!
Így már képben vagyok a "más" kapcsolati formával.
Válófélben lévők, azaz, gazdasági közösségként még működik, kell hozzá pótlásnak valaki, aki egyéb célra megfelel.
Ettől már csak az cifrább, amikor van állandó barát/barátnő és mellé keresnek "egyéb" célra.
Ha csapdába szalad valaki, aki tájékozatlan, majd a társkereső a barát/barátnőkkel együtt kielemzi rendesen, hogy miért is nem felel meg társnak a kiszemelt áldozat. /majd bolondok lennének elfogadni, amikor a barát/barátnőknek éppen az a céljuk, hogy sokáig szingli maradjon a társkereső.

Kedves Ilcsike51,

A társkereső barátnők? :D
Hát az igen cifra egy jelenség tud lenni :D
Én nem tartok rá igényt, vannak nekem a való életben barátnőim.
Ha valakink sikerül találni valakit, hiába tagadják, de eszi őket belül az irigység, van akit a méreg.
Ha valakinek kapcsolata alakulna , ahogyan írod, képesek lebeszélni róla vagy bármi aljasságra sokan.
Tele van ilyen történetekkel is a net, csak nem kell a fejünket a homokba dugni.

Tudod, az ember beregisztrál egy ilyen helyre és ha nézelődik is csupán, legtöbben kiírják, hogy keresnek.Így nem kötnek bele. Én is csak nézelődtem az egyik oldalon és barátnőnek jelentkezett egy nő. Először azt hittem leszbikus, de nem az volt. Régi bútordarab az oldalon, évek óta fenn és valamiért azt gondolta, hogy naiva vagyok, pátyolgatni kell engem.
Elmesélte az életét levélben, én magamról nagyon keveset.
Görcsösen vágyott már pasira, ki volt szexuálisan nagyon éhezve és ez a kielégületlenség borzasztó volt nála. Olyan naplókat írt, hogy rettenet.
Aztán egy férfi megjelent a színen, aki ismerkedni akart velem, a nő azonnal észrevette, mert nyilvánosan beszélgettünk, persze óvatosan.
A nő hátam mögött a férfire hajtott.
Engem áztatott neki kitalált dolgokkal.
A férfi megmutatta.
Hát ennyit a virtuális "barátnőkről" :D
Persze születhetnek barátságok, nem zárom ki, miért ne?
Ám társkereső oldalon azért a legtöbb nő férfit akar keríteni magának :)
Társkereső, vírtuális "barátnő vagy barát"? Számomra egy barátság annál sokkal mélyebb kapcsolat mintsem, hogy valakivel beszélgetek, találkozom rendezvényeken illetve közös programokon. Ő egy kedves ismerős akinek a társaságában jól érzem magam.
Tudnék róla mesélni, hogy kik mire képesek egy "barátság" címszó alapján, de nem teszem, negatív dolgoknak ne adjunk teret és kivételek mindig vannak.
Valóban többet hallunk és talán nem is minden alap nélkül arról, hogy "barátnők" mire képesek féltékenységtől és irigységtől vezérelve. Buktak már meg akár több évtizedes barátságok is férfi miatt.
Internetes társkereséshez, fórumozáshoz sv. sokan nem kedvelik, /attól függetlenül itt vannak/.
Családom egyik tagja 12 évvel ezelőtt társkeresőn fórumozott egy lánnyal. A lány őszintén, kíméletlenül írta meg a véleményét bármiről. Ma is ilyen, ezért szeretjük. Nem sunyi, alattomos. Nyílt, ha téved, bocsánatot is tud kérni. Azóta tartó házasság, két gyönyörű gyerek igazolja a sikeres fórumozást. /egy másik társkeresőn/.
Nekem ennyi elég ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjam azokat a férfiakat, akiknek nincs energiájuk tolerálni a női "locsogást". Ebből is lehet következtetéseket levonni, de ezt már nem kell leírni,hisz' egyértelmű mindenki számára.
A valóban társkereső hölgyeknek célszerű lenne kérni a blogok és fórumok azonnali és végleges bezárását (a már meglévőek törlését is beleértve).

„Locsogni” sok helyen lehet, előfizetés se kell hozzá.

A nyílt, őszinte, kíméletlen beszédnek semmi köze ahhoz, ami itt elég sűrűn megjelenik.

Pl.: Minden férfi piszkos, kövér, állandóan a mackónadrágjában nézi a tévét, közben sültkolbászt majszol, és rengeteg sört vedel.

Ezekhez képest a korábban hárpiának gondolt volt feleségeink angyaloknak tűnnek.

Kell ez egy tárkeresőn?

(Jó, tudom, nem kell elolvasni ...)
:lol: :lol: :lol: Továbbá máglyahalálra ítéltetik minden írástudó asszonyállat ,a műveivel egyetemben :lol: :lol: :lol: