A lehetséges partnerek közül, a test szépsége és a lélek gyönyörűsége szerint is lehet választani.

Ha valaki a test szépségét részesíti előnyben, annak átlagosan talán 20 kipróbált kapcsolati partnere lehet.
Ha csak a lelkieket részesíti előnyben, akkor sem lehet sokkal több.
Ha mindkettőre vágyik, akkor a lehetőségei rohamosan lecsökkennek. Szerencsés esetben meg kell elégednie 2-3 adódó partnerrel is. Az is előfordulhat, hogy még ennyi sem jut neki. Így lehet, hogy a semmivel kell beérnie.

Ezt, ha lehet, még kellő időben fel kell ismerni!
Kedves Belmonte!

Én speciel nem vágyom 20 kipróbált kapcsolati partnerre, elképzelni sem tudom hogy évente, félévente új kapcsolatot alakítgassak. Abból a 2-3-ból egy is elegendő lenne, bár félő hogy sosem találok rá.
Szeretlek. És ez azt jelenti, hogy nem csak a szép dolgok miatt vagyok melletted. Itt vagyok, bármi történjék.
Szerintem a test és a lélek szorosan összefügg. Nem lehet csak a testet, vagy csak a lelket nézni, mert annak egyben kell harmonikusnak lennie. Akinek szép a lelke, nem biztos, hogy vonzó, viszont lehet valakinek nagyon szép teste, ha a belső értékei hiányosak, akkor is nehéz a társ megtalálása. Szerintem nem lehet különálló tulajdonságként kezelni. ☺️
Kedves Rittea teljesen igazat adok neked.
Ez így van együtt van a kettő !

Szép napot kívánok neked írj meg ilyen jókat .
Testet - Lelket felkavaró férfit keresek.
Gondolkozzatok már hogyan kell felkavarni a nőt.
Sziasztok
Újként, itteni tapasztalat híján hozzászólnék.
Szerintem ha valaki tudja mit akar, akkor ketté tudja válaszrani a testet és a lelket.
Párkapcsolathoz mindkettő kell, a súlyozás más kérdés. De csak ha egyszerűen szórakozni akarok, elég a test.
Most meg lehet azért kövezni, hogy nőként így gondolkodom, de az életet élvezni (is) kell.
Szép estét mindenkinek
Anikokadt írta: Sziasztok
Újként, itteni tapasztalat híján hozzászólnék.
Szerintem ha valaki tudja mit akar, akkor ketté tudja válaszrani a testet és a lelket.
Párkapcsolathoz mindkettő kell, a súlyozás más kérdés. De csak ha egyszerűen szórakozni akarok, elég a test.
Most meg lehet azért kövezni, hogy nőként így gondolkodom, de az életet élvezni (is) kell.
Szép estét mindenkinek

Kedves Anikő !
Nincsen semmi baj a te véleményeddel; a férfiak sem egyformák, tehát a nők sem. :-) Én úgy gondolom, hogy a lélek nélküli test a test ellen :.-) /fűt a vágy és vágyom a testére, talán meglesz estére/, nos, ez olyan lehet, mint az érzés nélküli tánc. :-)

ÜdvözletteL
Egyszer már megírtam a hozzászólásom de töröltem, most mégis csak megírom mégegyszer.
Én a szex esetében nem választanám szét a testet és a lelket még a hírtelen vágytól vezérelt alkalmi szex esetében sem. Érzelem nélkül persze de lélek nélkül, milyen már egy test lélek nélkül? :)))
Igazi örömet és kielégülést csak akkor jelenthet szerintem még az ebbéli szórakozás is ha a lelkünk is akarja, ha akkor abban a pillanatban a lélek is vágyik rá, ha a lélek is elfogadja. Ha a lelkem nem akarja akkor az inkább erőszak, kényszer szerintem, kényszerűen nem jelenthet örömet hacsak nem perverz valaki. :)))
Van egy mantra? ima? amit minden nap többször is elmondok...A csodák tanításából való...

"Nem vagyok test, szabad vagyok mert továbbra is olyan vagyok amilyennek Isten megteremtett.
Nem test vagyok. A testem egy teljesen semleges dolog. Isten szent fia vagyok."

Szal a test önmagában nem tud létezni...Nem tud enni, inni, lélegezni, szexszelni...
A test lélek nélkül holttest...

Miről beszélünk?
Úgy látom a semmivel kell beérni."Szép test" 60 felett nagyon ritka.Szép lélek az lehet,de nagyon el van rejtve a sok álarc és kudarc alá.
Kedves Carolos
Sajnalom, hogy igy gondolkozol, s hogy sok csalodas erhetett. A test is lehet szep 60 felett, jo nem annyira friss es ude mint anno....de azert a kor nem mindenhol rombol. Fugg attol szerintem, hogyan elted az eleted. Lelek pedig maradhat fiatal. Pl keves csalodasom volt /ffi/ igaz nem ugy vagtam a kalandnak, hogy kiralyfit/kiralyt kerestem mivel en nem tartottam magam kiralylanynak. Az eletunkben ugy tudunk boldogok lenni, ha megelegszunk azzal amit kaptunk. Persze igenyesen kell valogatni es esszel.
Sajnos a testünkre se vigyázunk.Sokan nagyon kímélték,de a kor az kegyetlen.Ha vigyázol ha nem sajnos mindenkit tönkretesz. A csalódás is rendben van mert sajnos ez is benne van a pakliban.
A hozzá állás az élethez az nagyon fontos.Maradhatsz fiatalos nyitott,vagy begubózol és ragaszkodsz az elveidhez amik lehetnek nagyon rosszak is.
Ez van,ebből kell a legjobbat kihozni.