Kedves Klubtagok.
Kérem olvassátok el figyelmesen ezt a pár mondatot.
Egy remek ötletem támadt azzal kapcsolatban, hogyan lehet a közösségen belül mindenkinek egy olyan bevételi forrása, amivel kiegészítheti, vagy finanszírozni tudja az "Álmai Bakancs listáját." (ezek azok, amikről eddig csak álmodni mertünk)
Mindenkinek vannak olyan álmai, tervei, amiket szeretne megvalósítani, de sajnos nem futja a kevéske "nyögdíjból" vagy a tartalékot nem szeretné elkölteni.
Bármit elérhetünk, ha tudjuk hogy ezt hogyan és miből lehet megfinanszírozni.
Nos a mai modern technológiák lehetővé teszik bárkinek, hogy álmai valóra váljanak. Mindössze információ kell hozzá, (azt most tárom fel) egy kevéske induló összeg, ami kb (15$ től 200$ ig, opcionális) és egy kevés munka, amit nekünk kell hozzá adni. Természetesen még számítógép, vagy okos telefon és internet kapcsolat. Egy kevés számítógépes alap ismeret, hogy ne akadjon el a folyamat. (De segítünk egymásnak.)

A nemzetközi közösségi adományozás, jól bevált módszer a szegénység megállítására.
A vetés - aratás elvén működik.
Itt jön a képbe a modern technológia!
Mindezt megvalósíthatóvá tette egy fiatal programozó team, akik a legmodernebb ETHEREUM BLOCKCHAIN technológia bevetésével létrehozott egy önjáró adomány platformot, a FORSAGE.
Én kipróbáltam, tényleg működik és Magyarországon is legális.
Adományt bárki adhat és fogadhat.
A lényege az egésznek az, hogy minél több ismerősünk részesüljön az adományból. De mindenki csupán három ismerőst csatlakoztat, ha többet hoz azokat szétosztjuk mélységben, így egymást kisegítve mindenki halad mélységben.
A közösség létszámát tekintve, mindenkinek van lehetősége adományokat adni és fogadni.
Az elvét az alábbi videón megnézheted.
https://youtu.be/7b55peef93w -
- Ha tetszett a videó, az alatta lévő elérhetőségen megtalál. Mindenkinek segítünk, akik kérik.
Ezen a linken lehet megtekinteni a Forsage weboldalt.
https://forsage.io/i/gevt87/
Mindenkinek sok sikert.
Elolvastam az ajánlatot ...köszönöm szépen.....érdekesen " hangzik "...kicsit piramis játék attitűdöt érzek benne.
Magam is rendszeres adományozó vagyok...az általam megítélt...rászoruló család.. vagy Szemely részre..de csakis a baráti vagy ismerőseim körében.
Akiket ismerek.. azoknak ismerem az életvitelüket...és azt hogy milyen emberek?
Ismerem a gyerekeiket...a családi hátterüket...az életkörülményeket!
Ez számomra garancia...hogy a támogatás biztos jó helyre kerül!
A bakkancs listával kapcsolatosan a mai vírusos időszakban...az összes terveimet felfüggesztettem...és beérem azokkal az élményekkel amelyek szűk környezetemben megélhetem ...nagyobb tömegek.. elkerülésével...és hosszas utazásokat is kizárom ...

Üdv.Eleena
Yelena-nak adományozok egy vállveregetést a hozzászólásáért. :-) Úgyis visszakapom. ;-)

L.
Nekem is elsőre a piramisjáték jutott eszembe róla!
Köszönöm a lehetőséget . Kimaradnék belőle!
Köszönöm a megerősítést Kedves Rezedavirag))

Laszlóka ..vissza bizony 3 szor is...

Egyszer azért mert 3 a magyar Igazság))
Másodszor azért..mert...a magyar népmesékben ez egy yoli yoker szám ..mint pl. A Ludas Matyinál))
Harmadszor...mert nem szeretek adós maradni))

Good night...
A vállveregetés adományozásában én is benne vagyok :)))))
Szerintem is netes piramisjáték, legalább is azt az érzetet kelti.
Nekem az adományozásról más jut eszembe. Szeretem tudni kinek és mire adok vagy segítek. Ez messze nem erről szól még akkor sem ha jól hangzóan ezt írják róla.
Erről jut eszembe ma is becsengetett egy kb 60-as nő, talán még többnek is kinézett. Állítólag egy beteg kislánynak gyűjtögetett, mutatott fotót és igazolványt, bár annak hitelességéről nem igazán tudtam meggyőződni de ennek ellenére nem küldtem el.
Volt egy furcsa érzésem vagy megérzésem vele kapcsolatba, lehet alaptalanul de óvatos maradtam. Zárt kapun keresztül beszéltünk, furcsán megjegyezte többször is hogy nagyon meleg van. Az jutott eszembe hogy mi van ha be akar jönni mert esetleg vizet szeretne, zárt kapun keresztúl szivesen viszek neki de kaput nem nyitottam ki pedig vittem a kulcsot. Még elismételte egy párszor hogy meleg van de egyebet nem mondott.
Lehet csak én gondoltam túl de nem szeretem a meglepetést.
Nos, éppen ezért nem adakozom az interneten.
Nagyon szomorú, hogy egyesek visszaélnek mások jóhiszeműségével, s ezzel rontják a valóban rászorulók hitelességét is.
Végig olvastam ennek az úrnak az adatlapját, a végén találtam:

"pénzügyi öngondoskodásra és tartalék képzésre hívnám fel a figyelmedet!"

Szóval ez a cím hogy "adakozz" kicsit csalóka.

Aztán tovább gondoltam, ilyen esetben milyen illetve mihez is keres barátot vagy társat? :) Mennyire lehet valaki biztos a közeledés, érdeklődés tisztaságában, önzetlenségében? :))
Kedves Simi!
Szerintem kizárólag üzleti céllal jött létre ez a profil!
Csodálkozom, hogy az üzemeltetők nem spamként kezelik!
60...70 evésen nem késő kicsit öngondoskodni?)

Ez már néhány 10 éve el kellett volna kezdeni.
Vajon ha most invesztálnék...valóban...én is használnám fel ?....
Kedves El!

Valóban az öngondoskodás sosem lehet elég korán elkezdeni de a semminél a kései elkezdés is jobb. Garancia semmire nincs hiszen nem tudjuk hogy meddig élünk.
Gondolkodtam mire is gyűjtsek? )))
De nem jutott eszembe semmi..
Ha vásárolok a boltban...vagy csak érdeklődően vegegigmegyek egy áruházban...hogy mi az újdonság?....mindig mosolygok.
Aki látna gondolná bolond egy nő))
No de miért is mosolygok?
Mert örülök... mert boldog vagyok..
De miért vagyok Boldog?
Mert nincs szükségem semmire!
Tegnap pont ez volt...elmentem a központba...elintéztem amit kellett és bementem egy áruházba..szép dolgok voltak ott a ruha...a konyha az ajándék osztályon..megnéztem...megtapintottam...megetettem a szemeim...és azt mondtam magamnak...ez is VAN...az is VAN...csak más mintával vagy más formában....nem veszem meg....mert akkor lassan nekem kellene nyitni egy kis boltot))
Boldog vagyok..mert elégedett vagyok....egy hete megkaptam a nyugdíjam...összegének a véglegesítését..eddig előleget kaptam....és tulajdonképpen...komfortosan el vagyok el leszek belőle..
Annyi tartalék van..ha Hirtelen történne valami...
Tehát Most akarom megvenni az élményeimet...és nem évek múlva...amikor lehet már nem lesz idő.. vagy alkalom..a betegség miatt!

Én a mában élek..ma akarok örülni...ma akarok megélni dolgokat...mert egy kis kapzsi és mohó nő vagyok...adj uram de azonnal!!!!!)))

A mi korosztalyunknak.. megvan mindene...a biológiánk lassulása miatt kevesebbet eszünk...kevésből is kijövünk..nem mellének bútorok...új berendezések.. nem je a gyerekek iskoláit fizetni stb.

Szóval ki mire gyűjtene?
Megyek nordikozni...mire visszajövök..jó lenne olvasni válaszokat...mert akar jó ötletet is kaphatok..
Mindig hittem a kollektív gondolkodasban.
Kedves Ell!

Az igaz hogy meg van mindenem de azért mindíg lehet valamit találni. Néha elcsábulok egy-egy ruha miatt. Ház körül is mindíg akad valami amire költeni kell vagy ha nem is kell de az ötleteim végtelenek. :))) Bútorra sem kellene már költenem de most egy ülőgarnitúrába szerettem bele és szeretném ha beteljesedett szerelem lenne. :))) Az is igaz hogy már a gyermekek iskoláját nem kell fizetni de mindíg akad helyette valami más. :))) Az alacsony nyugdíjú édesanyámat is folyamatosan segítem, bár be tudja osztani de nem szeretném hogy bármibe is hiányt szenvedjen az idős éveiben.
Nekem még a nyugdíjig is akad jó pár évem, ha akkor egyáltalán lesz még nyugdíj.
Szóval van mire gyűjtenem csak legyen miből.:)))
Na és az aki a Gresham Palotába jár (időnként) pont az nem adományoz ? ;-)

L.
Laszloka írta: Na és az aki a Gresham Palotába jár (időnként) pont az nem adományoz ? ;-)

L.

VÁLASZOM))
Szerző: Eleena » 27.07.2020, 22:02

VAJON aki kérdez adományoz e?))