Gratulálok Márti!

Nagyon jó lesz a Velencei tónál élni meglátod, én érzem. :) 4-5 kilométerre leszünk egymástól. Jókat fogunk biciklizni, a többiről nem is beszélve. 
Egy sarkalatos tétel kipipálva a bakancslistánkról, jöhet a többi.  :)
Köszönöm lányok!!Én is úgy gondolom, hogy jó lesz, a gyermekeim is közelebb lesznek, de nem leszek a nyakukon, és nem utolsó sorban, hozzátok is közelebb leszek.Remélem nem leszek sokat egyedül, mindig valamelyikőtök rámnyitja az ajtót.Szívesen látom a barátaimat! :) Ágyszám az korlátozott, de sátorhely bőséggel akad. :lol: :lol:
Sym, Ilike már felvetette, hogy majd vár bennünket a Balcsinál. Majd 2 kerékre pattanunk, letekerünk Hozzá, strandolunk egy kicsit,kávézunk sütizünk, beszélgetünk, majd hazatekerünk.Nos, mit szólsz??? :) :) Úgy gondolom ez fordítva is igaz lesz, ha Ő jön hozzánk látogatóba. :) :)(ez volt a humor része)Azt viszont már megbeszéltük, hogy tó kerülésre jönni fog, azt idén is megszervezzük,addigra remélem fogadóképes leszek, és egyik pihenő nálam lesz.Remélem is, hogy mi sokat fogunk találkozni,hisz tényleg közel leszünk,de Pestről is nagyon hamar le lehet érni, a személyvonat pedig nálam is megáll!
A szombati viszont látásra,95 %,hogy tudok jönni.
Puszi:Márti
Kedves Márti és Sym !

Én kicsit megelőztelek benneteket a költözés kipipálásával. :D
Ne a humor része legyen, hogy jöttök és megyek, 2 fő részére a szállás bármikor megoldva. Márti az élet már bizonyította, hogy sok jó ember kis helyen is elfér :) , az ismétlés pedig csak megerősít .

Érezzétek magatokat jól szombaton. Gondolni fogok Rátok :)

Ölelés Nektek Ili
Kedves Ilona,
köszönöm a meghívást és sajnálom, hogy nem jössz az évnyitó találkozóra. :(
Jövő héten elkezdem a ház felújítását, ha túlélem jöhettek hozzám is. 
Márti -gondolom- azzal viccelt, hogy leugrunk hozzád biciklivel. (oda-vissza 240 km)

Márti, ekkora táv megtételéhez nekem még egy kicsit edzenem kell. :lol: Örülök, hogy szombaton találkozunk.

Puszik:
Sym   
Kedves Sym !

A biciklit fel lehet tenni a vonatra is és nem is kell aznap visszamenni :)
Én is bent éltem már a házban amikor a felújítás volt :lol:
részvétem :oops: . De hidd el megéri :)
Puszi Ili
Szia Márti!
Hallottam hírét, hogy házat vettél és új életet kezdesz a közelben.
Gratulálok , hogy mint Symben, Benned is volt és van elég spiritusz és kipipáltál egyet a listádról!
Maha :)
Nekem is van.
Az egyik rajta egy újabb önvédelmi sport minél tökéletesebb elsajátítása. Már folyamatban :)
A mai világban fontos, hogy egy nő akár éjszaka se féljen egyedül hazamenni gyalog vagy merjen futni bárhol a szabad ég alatt.
Sorolhatnám még a szituációkat.
Nagyon fontos a jó erőnlét, erre időben gondolni kell.