Szeretnék egy Baranyai csoportot összehozni.Már van Budapesti és Alföldi csoport,ők már élőben ismerkednek,barátkoznak.Ha van jelentkező aki szívesen beszélgetne egy étterembe,egy finom vacsora mellett,vagy épp egy erdei túrán szalonna sütögetős vidám programon,vagy csak egy tóparton halászlé főzésre horgászatra pihenésre vágynak ebben a rohanó stresszes életben írjon rám itt.Várok mindenkit urakat hölgyeket.
Kedves Olívia!

Én személy szerint örülök a kezdeményezésnek,sok sikert kívánok a szervezéshez,és remélem,hogy most nagyobb sikerrel fog szerveződni a baranyai csapat.Eddig ugyanis már többen próbálkoztak összehozni egy déli csoportot,de jelentkezők hiányában ez mindig meghiúsult.Én szívesen leszek egy résztvevő! :D
Kedves Mariario!Köszönöm az elsőként jelentkezést.Megnézték többen a hirdetésem de csak te jelentkeztél.Ki várom amíg van több a jelentkező mielőtt helyszínt és időpontot szervezek.Ha tudsz még magányos társat, barátot kereső urakat hölgyeket küld hozzám bátran,mert én szeretnék mindenkit invitálni aki komolyan gondolja, nem fásult még bele az otthoni csetelgetős ismerkedésben az ki fog mozdulni.Jön az ősz,nagyon szép a Mecsek túrázzunk,kiránduljunk.Várom a többi jelentkezőt.