Na, Urak, mostantól magatokra hagylak egymással benneteket. :-)
Nálam nem vágta ki a biztosítékot Árpád hozzászólása. hiszen a filmben valóban volt erről szó, és közülünk nem is tette senki szóvá, hogy jujj de borzasztó és undorító, meg gusztustalan :-)

Amúgy a tisztálkodás terén véleményem szerint kicsit túllőttünk a célon a kozmetikai iparosok nagy örömére :-) Merhogy van az emberen pár öntisztuló nyílás amit nem kéne piszkálni...
Beszélni a szexről? Szerintem gyakorolni kell! :lol:
Akkor már viccesebb a Nagyárpi :-)

Érdekes, hogy a pasik (legalább is akik egyáltalán szóra érdemesítik ezt a topikot) vagy feleslegesnek gondolják a szexről való beszédet, vagy vicceskednek...

Már a hozzászólás elküldése után leellenőriztem, hogy valóban így van-e, és találtam egy kakukktojást. A férj esetét, aki sörözéssel büntette az asszonyt, aki őt szexmegvonással büntette...A szexet jutalomként illetve annak megvonását büntetésként használni, ez sajnos egy túl gyakran használt női manipuláció, én mélységesen elítélem.
Persze elég nehéz elkülöníteni azokat a nőket, akik bosszúállás miatt vonják meg a szexet, azoktól akiknek éppen nincs kedvük hozzá. Sokszor maga a Nő sincs ezzel tisztában... Van akinek meg sosincs kedve, és úgy szocializálódott, hogy a szexet illetve a nőiességét különféle célok elérésére használja...Meggondoltam magam, inkább sajnálom az ilyen nőket, meg persze a hozzájuk tartozó pasikat is....
Valami ilyesmit is mondott a volt kolléganőm néhai férje, akitől a topik címe származik: milyen jó, hogy már nem nem feszíti annyira a szexuális késztetés, mint fiatal korában. Mennyivel nyugodtabb így az élete.
Próbáltam kiszámolni, mennyi idős lehetett akkor, amikor ezt mondta, azt hiszem még nem volt hatvan éves, de ez nem is fontos. Mindenkinél máskor jön el ez a kegyelmi állapot, és most nem arról beszélek, amikor egy férfi akar de nem tud, hanem amikor még akar is, tud is, de már nem olyan gyorsan, nem olyan gyakran, nem olyan nagyon...Összességében, ha használhatok ilyen szakkifejezést, már nem a farka vezérli :-)
Most már én is érzem ezt a nyugalmat. :-) És ami még ennél is jobb, már a szerelemre sem vágyom olyan eszelősen. Sőőőt! Nem bánnám ha nem kéne újra átélnem.
Ket dolog jutott eszembe, olvasva a beszelgetest.

A szexrol igenis beszelgetni kell, lehetoleg a parunkkal, bartnonkkel, akivel szeretjuk. Dicserni kell, elismerni, elmondani, mi a jo, s megbeszelni, ha valami problema van. Vagy olyat szeretnel, amit a masik nem ismer.

A szexrol valo lemondas mindenkeppen rossz, hiszen egy masikat is megfosztasz az oromtol, nem csak magadat.
Kedves Gábor! Valóban, egy kapcsolat úgy teljes, ha abban a szexualitás is fontos szerepet kap...De mi van akkor, ha egy nő a menopauza után már nem kívánja a szexet? Nem tudom, ez mennyire jellemző, de biztosan nem egyedi jelenség...
Valaki említette nemrég egy blogban (?), vagy topikban (?) a karitatív szexet, és ez a kifejezés nagyon megtetszett nekem. (Csak azt sajnáltam, hogy nem én találtam ki) Szóval ha nincs vágy, azt esetleg pótolhatja, ellensúlyozhatja a szeretet? Próbálta már valaki?
Privatban valaszolok, koszonom a megszolitast itt. Gabor
Kár, hogy nyilvánosan nincs folytatás. :((
Megnéztem az ajánlott dokumentumfilmet, és gyanítom, hogy nem csak a múltról, hanem a jelenről is szól. A szavak persze változnak, de a gének nem. Sok nő ma sem tudja élvezni a szeretkezést, nem is érti, hogy másoknak mi benne a jó. És hadd védjem a férfiakat: nem szexológusok ők, és nem is szexoktatók, tehát elsősorban nem ők tehetnek a rengeteg problémáról, ami ezen területen megnyilvánul. Sajnos a természetnek csak a szaporodás volt fontos, és az így is teljesül! A Nagy Tervnek nem volt része az, hogy a szeretkezést mindkét nem egyformán és könnyen élvezze. Hevesi Krisztina szerint, a kölcsönösen jó, kielégítő szexnek annyi akadálya van, hogy igazi csoda, ha néha megvalósul. A hölgyeknek meg kellene ismerniük saját testüket, működésüket, még azelőtt, hogy ágyba bújnak valakivel - ezt ajánlja. Akinek egyedül nem megy, a párjával sem fog sikerülni.
A szex, az élővilágban csak az ember számára problémás. Nem véletlen, hogy annyi könyvet írtak már róla.
A szexről tehát lehet beszélni, de csak a realitás talaján érdemes.
Sok igazság van abban amit Atesz ír de hogy "A szex, az élővilágban csak az ember számára problémás." ez mennyire igaz nem tudhatjuk ugyan is csak az ember tudja elmondani, leírni a többi élőlény nem.
Az a csoda megtörténjen csak és kizárólag azon a két emberen múlik.
Kedves Kinga! Bocsi, hogy csak most, és itt válaszolok

Továbbra is állítom, hogy az átmeneti, vagy akár a végleges szexuális önmegtartóztatás semmilyen korban nem luxus...Én még sosem bántam meg, ha úgy döntöttem: Most nem, Vele nem...Azt már többször, amikor hagytam, hogy vigyen a lendület és a vágy....

Életem két legjobb pasija most is elérhető közelségben van, az egyik ajánlkozik is rendszeresen, de én akkor sem, Vele akkor sem, ha soha többet ebben az életben nem ölel meg Férfi...

A lélekhez tartozik a test, vagy a testhez a lélek? Szerintem amíg a Földi Létben vagyunk, a kettő elválaszthatatlan egység, tehát amit a lélek nem kíván, az a testnek sem lehet jó...Ha nálad ez most szinkronban van, az tök jó, kívánom, hogy mielőbb találd meg a testedet-lelkedet melengető társat!

Nekem pillanatnyilag a két cicám melegsége hiányzik :-(

Kedves Simi! Sajnos számomra a Szex ritkán segítette a nehézségek, problémák megoldását, sokszor inkább okozta azokat...

Kedves Atesz! Azért az állatvilágban is adódnak problémák a szex körül...Pl. ott van az a sáskafajta (?) ahol a nőci aktus közben (?) vagy utána (?) leharapja a pasi fejét asszem....

Sok állatfajnál pedig csak a Domináns, az Alfa hím szaporodhat...Biztos van még több példa is, de szerény biológiai ismereteimből csak ennyi telik...Annak pedig sokszor szemtanúja voltam, mit okoz a szex megvonása a lánycicáknál...Ne tudjátok meg, mit művelnek! Aki azt mondja, hogy a szex főként a férfiakat irányítja, sosem látott még tüzelő nőstény cicát!

Ja, és ide is várom a véleményeket az orális szexről :-) Pfuj, vagy finom? :-)
jutiq,
találtam egy könyvet:
https://moly.hu/konyvek/gaby-hauptmann- ... apcsolatra
:-)
mmost készülök elolvasni
41308667_320135678744111_1474287987238895616_n.jpg
:lol:
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Vagy ez:
12670.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.