Bevállalósak a mai fiatal lányok?
(Variációk egy témára.)

Régebben nem hittem volna, hogy majd a mai, 20-30 év közötti lányok ennyire bevállalósak lennének.

80 körüli barátom az internet más oldalain barátkozik a lányokkal. Ez eléggé el nem itélhető cselekedet.

Ha a profilját kell megadnia, akkor így szokott magáról szólni:
"Szolíd, békés természetű férfi vagyok. Szeretem, tisztelem a nőket. Szót tudunk érteni egymással. Szeretek a lányokkal önfeledten nevetni. Ráadásul még némi hab is lehet a megcsodált tortán.
Több diplomám van, de ez már csak múlékony semmi ...
Végül azért még felvésik azt a két betüt is ..., Ha el nem felejtik."

Profilja az első héten fél tucat 20-30 év körüli hölgy figyelmét keltette fel. Ez a második héten megduplázódott. Ennyien nézték meg a profilját és a kis piros szivecskére kattintva fejezték ki tetszésüket.

Régebben nem hittem volna, hogy a koporsó felé haladva ennyire nőnek majd a lehetőségek.

Hat-nyolc hét alatt 40 feletti lett a profiljára kíváncsi hölgyek száma. Tetszésüket a piros szívecskére kattintva mindannyian jelezték.

Most, sok évtized múltán, eszembe jutott régi, fiatal kolléganőm. Egyszer azt találtam neki mondani: ha megöregszem is, akkor is jól fognak passzolni hozzám a fiatal lányok. Neki a válasza csak ennyi volt: Ez meglehet, de már most kezdje hozzá a pénzt gyűjteni.

Bölcs tanácsát megjegyeztem. Most megosztom veletek. Talán még nem késő a bőséges ebédek, vacsorák, a drága utazások számát egy kissé csökkenteni.

Már kissé megkésve teszem hozzá, hogy talán több pénzt kellett volna az elmúlt évtizedekben keresni, vagyont gyűjteni, és az önfeledt öregségre annak egy részét félretenni.

Persze, jobb most kissé kényszeredetten nevetni, mint átéléssel őszintén sírni.
Kedves Belmonte!

Nem oly rég volt egy másik írásod aminek a címe ha nem is ugyan ez volt de a tartalma teljesen ugyan az.
Akkor valaki megjegyezte hogy olyan érzése van mintha ez igazából rólad szólna nem a bőszen emlegetett barátról, kezd nekem is hasonló érzésem lenni. :)

Egy biztos az a kolléganő helytálló tanácsot adott. :)
A „barátod” a puncs.hu (ahol a kapcsolat ÉRTÉK) portált nézte társkeresőnek?
Kedves Kata!

Kérdésedet köszönöm.
Nem!
Ez egy társkereső oldal volt.

Üdvözöllek: Belmonte
Kedves Simi!

Örülök, hogy még olvasod írásaimat.

Véleményedben van igazság. Magam is jelzem a belső cím alatt, hogy variáció egy témára.

Véleményedet köszönöm.
Kedves Kata!
Megnéztem az általad említett P....hu címlapját.
Ez az oldal is társkereső oldalnak említi magát.
Egyszer talán megnézem, hogy tényleg az ?

Természetesen vannak jelentős különbözőségek a társkereső oldalak között.
Kedves Kata!

A különféle partnerkereső oldalakon a piros szívecskére való kattintás nem egyértelműen jelzi, hogy a tetszés kifejezése mire vonatkozik.

Vonatkozhat a személyes megjelenésre, de vonatkozhat például az aktuális partner profiljának a bemutatására is. Például: "Jó profil"

Vannak olyan oldalak, ahol a véleményt üzenetben meg lehet nevezni.