És Ti ? Te ???

:)
keressetek ))) irogassatok))
nekem van aki van...es Nektek????
de legalabb nem orosz...
ti valoban lelki szegenyek vonatok a nagy könyv szerint ))
na ennyit erröl rolatok..en csak irok mert vagyok hebe hoba itt ott

DE senkit nem bantva eljen az Unikom
Kedves feczo...örülök...hogy boldog vagy és nem vagy szegény sem)).....de remélem ezt most józan állapotodban irtad))...Az unicum elég erős hatást tud gyakorolni az emberi elmére))

Vigyázz magadra csak óvatosan...mert ha így haladsz...most aki VAN nem Lesz))

Még egy indiszkret kérdés a profil képen te vagy? :wink:

Azért mert az oroszok " hadi lábon" álltak a második világháborúban a németékkel...nem gondolod...hogy 2019 ben a hadiállapot már rég nem aktuális. Sőt ciki... :lol:

Tehát a kérdésem továbbra is változatlan....))
Ne beszélj mellé....ahogy ennek a fórumnak a fő témája a boldogság....válaszolj kérlek....Te tényleg boldog vagy?
A hozzászólásaid mintha az ellenkezőjéről tanúskodnának!

Jó lenne olvasni egy olyan hozzászólásod...amikor az életedben...volt egy boldog pillanat és az emléke máig benned él !

Heliantha irt egy ilyen szépséget......

Mivel te sokkal gazdagabb és mélyérzésübb vagy mindannyiunknál...hiszem és tudom...hogy valami nagyon szépet fogsz nekünk írni!
Kedves feczo!

Reménykedem abban, hogy nem az én írásom verte ki a biztosítékot nálad.
Azt írtad boldog vagy. Remélem így is van, s nem az unicum.....
Tudod egy életünk van, melyet én nagyon szeretek, élvezem és élem amig lehet.
Mindig keresem mindenben a szépet és a jót. Nem szeretek senkit bántani,
általában mindenkihez van egy-két kedves szavam, amivel örömet tudok okozni.
Tudod az öröm boldogsághormont termel.
Van egy mondás melyet gyakran mondogatok: A mát kaptuk a holnapot nem igérték.

Kedves El!

Nagyon szeretem olvasni írásaid, hozzászólásaidat.
Vigyázol ne bánts meg senkit.Tartsd meg ezt a jó szokásod.

Betti
feczo. írta: https://formula.hu/auto/2017/01/29/reszeg-orosz-nok-az-ut-kozepen

Mi a baj feczo? Akarsz róla beszélni?
Kedves feczo, azt írod hogy nem bántasz meg senkit akkor igyekezz ehhez tartani magad a gyakorlatban is, még akkor is ha az unikum befolyással bír. :))))
Kedves feczo...miért vetted le az unikumos képet...amelyen egy torz részeg férfi arcképe éktelenkedett?

Vártam valami élmény beszámolót tőled de sajnos csalódnom kellett...mivel elmaradt!

Nem hiszem el hogy emlékeidben legalább egy boldog pillanat vagy történet ne lett volna.

Kedves feczo...biztosan hallottad vagy olvastál róla...hogyha az örömünket megosztjuk másokkal akkor az megduplázódik.

Itt a lehetőség...nem szeretnél élni vele?

Amenyiben nem voltak ilyen pillanataid...őszintén sajnálom ((((

Ennek fényében így már értem a reakcióidat.....a nőgyűlöleteted....a boldogtalanságot...a keserűséget...ami átjön a hozzászólásaidból.

De hidd el...sosem késő ....!!!!

Elég változtatnod a hozzáállásodon az emberekhez...és mindénkiben legaláb egy pozitív dolgot megkeresni.....ami máris hozzájárul a kapcsolataid minőségének a változásához...meghozza pozitív irányba ...

Meglepődsz te magad is mennyire jobban fogod magad érezni!

Reménykedtem abban hogy  tudsz nekünk bölcs   tanácsokat adni...mint nálunknál idősebb EMBER....hogyan legyünk Boldogok?
Örömmel olvasnék olyan élettapasztalatot/kat....tőled...amit tudnám hasznosítani.....és beválna az én életemben  is!

Mindig öröm olvasni olyan idős tapasztalt bölcs férfiak tanácsait akikből sugárzik az életöröm.....és okosság..

Jó a közelségük.....jó a társaságuk...

Remélem hamarosan ... folytatjuk a beszélgetést  ....amely már sokkal finomabb és kedvesebb  hangnemben fog folytatódni.

Pihentető jó éjt NEKED

El
UTÓIRAT!

Feczo......nem fog válaszolni a feltett kérdésekre.

A miértekre sem!

Feczo stílusosan válaszolt.....azaz letiltott!

Kivont karddal rohant a szó "csatába "....most pedig rémülten elbújt ((((

Aki nem bírja a kritikát...nincsenek elvei...aki tiszteletlen.....modortalan.....és előítélettel teli.....az soha nem fogja megismerni a másikat.......

Egy enciklopédia így határozza meg az előítéletet:

„egy vélemény, mely anélkül alakult ki, hogy időt vagy gondot fordítottak volna a helyes megítélésre.”

Nos jelen esetben...erre már nem is lesz lehetőséged!

Sajnos ez a kommunikáció így egyoldalúra sikeredett!

Ugyan te nem adtál magadnak  időt hogy megismerj bennünket.......de mi mar legalább  ismerünk!

Akik úgy akarnak társat, hogy előtte nem álltak fel a padlóról, nem építették fel újra önmagukat, az életüket.
Hogyan tudnánk rá férfiként nézni: rá a bosszúállóra, a panaszkodóra, a sérelmeit sorolóra, a pánikolóra, a szeretetet koldulóra, a nőgyűlölőre.

A trón marad a pinceben)))))

Sok sikert kedves Feczo!
A trón marad a pincében? Ezt nem értem! Ha felhozzák, akkor mi van? A trónba beleszoktak ülni. Ennyi? A benne ülő személy fennhatóságát, tekintélyét jelzi...
Vagy ez valami indiai pávatrónus lett volna...Elenaaa... segíts! Nem értem!
Idézet egyik naplóból))))

Okos fiú vagy érted!

Nem kell NEKED magyarázat)))