Kedves jelenlegi, s jövendőbeli Túratársak! :)

A Pilisben való jól alakult kiránduláson felvetődött, hogy lenne igény a rendszeres túrákra.
Mivel a hétvégére kellemes időt jósolnak, javaslatom az lenne, hogy vasárnap (25-én) induljunk útnak.
Találkozási pontnak megfelel a Szél Kálmán (Moszkva) tér 4-6os beérkező villamos megállója?
Bízom benne, hogy van kedvetek egy kis könnyű sétálós túrához. :)

Üdvözlettel Jagica.
Keves Jagica,
örülök, hogy felvetetted a budai hegyekben a sétát,nagyon ésszerű,hiszen ehhez még elhagynunk sem kell Budapestet.
Jó lenne, ha lenne valakinek valamilyen túraterve,vagy esetleg neked van?
Ha akad jelentkező én is szívesen mennék!

Üdvözlettel,
Iris
Miközben írtam, gondoltam rád kedves Iris, hogy ez talán neked is tetszene. :)

Sok útvonal van, előre is meg lehet beszélni, de akár találkozáskor is el lehet dönteni merre legyen a cél.

Üdv Jagica.

u.i. Ma egy kicsit gyorsan elhasználtam a lehetőségeimet, így most még kipótolom azzal az információval, hogy az indulás időpontja 9 őra 30 perc, vagy 10 óra lehetne.
Köszönöm Jagica,

reméljük még lesz jelentkező!

Iris
Nekem tetszik az ötlet. (Egyébként van egy társaság, akik minden vasárnap a Széll Kálmán téren találkoznak 10.00-kor, innen busszal felmennek a Normafához, és irány a Budai hegyek....) Én most vasárnap a Merzse mocsárhoz megyek...
Jagica írta: Kedves jelenlegi, s jövendőbeli Túratársak! :)

A Pilisben való jól alakult kiránduláson felvetődött, hogy lenne igény a rendszeres túrákra.
Mivel a hétvégére kellemes időt jósolnak, javaslatom az lenne, hogy vasárnap (25-én) induljunk útnak.
Találkozási pontnak megfelel a Szél Kálmán (Moszkva) tér 4-6os beérkező villamos megállója?
Bízom benne, hogy van kedvetek egy kis könnyű sétálós túrához. :)

Üdvözlettel Jagica.

Kedves Jogica!
Jó ötletnek tartom a rendszeres túrázást a téli tespedés helyett. 25-én már Eva javasolta  Merzse mocsár túrára megyek, de figyelni fogom a bejegyzéseket. Gedeon45. 
Kedves Túrázó Klubtagok!
Szívesen résztvennék a vasárnapi túrákon.  
Üdv
Napraforgó55

Köszönöm a visszajelzéseket, és örülök, ha ezt rendszeresen meg tudjuk valósítani. :)
Továbbra is bíztatok mindenkit egy kis barangolásra. :)

Holnap találkozó 10 órakor a Széll Kálmán (Moszkva) téren a 4-6-os villamos beérkezési oldalon lévő megállót jelző táblánál.
Esetleg a cseten tudunk több infót cserélni.

Üdv Jagica.
Kedves Jagica!
Örülök a kezdeményezésednek. Holnapra én is merzse mocsár túrára megyek, de figyelemmel kisérem a hátha jövő hétre is lesz ilyen jó ötleted. :lol: :
Üdv. lohengrin
Kedves Jagica!

Sajnos ezen a vasárnapon nem tudunk a megbeszéltek szerint részt venni, mindkettőnknek (Blindike és Ditani)  nem halasztható programunk lett.  Szép időt kívánunk a barangoláshoz!

Üdvözlettel: Ditani
Kedves Ditani!

Érezzétek jól magatokat. :)
A barátnőmmel megyünk, mert ez a szép idő kihagyhatatlan.

Üdv Jagica.
Kedves Jagica,
olvasom,hogy nem maradsz egyedül, így kívánok nektek kellemes sétát a budai hegyekben.
Úgy döntöttem, hogy most én is a barátnőmet választom-ahogyan a chat-en írtam, s csak jelzem, hogy ne várjatok rám.
Köszönöm, hogy közzétetted a sétát, és ki tudja, lehet, hogy legközelebb még találkozunk (addig próbálom feszegetni a határaimat).

Üdvözlettel,
Íris
Kedves Túrára Vágyók!

Egy kis beszámoló, melyet fényképekkel szerettem volna illusztrálni, de sajnos kevés volt az energia a fényképezőgépnek. :)
Csodálatosan kellemes időt kaptunk. Napsütés és meleg.
Először egy igazi sétatúra volt a Hárshegy körútján, de mert ez hamar véget ért, úgy gondoltuk, még felmegyünk az Erzsébet királyné kilátóhoz.
No ez már nevezhető túrának. :) Egyszer jártam ezen az úton, de valahogy emlékeimben sokkal rövidebb és sokkal könnyebbnek tűnt.
A kilátónál megpihentünk egy padon, mivel ködös volt az idő, a kilátóból való tájban való gyönyörködést egy másik alkalomra hagytuk. Na meg egy hátsó szándék is, hogy akkor majd jól teleesszük magunkat rétessel. :)) Ugyanis most annyian álltak sorba, amit nem akartunk kivárni.
Lefele busszal érkeztünk a városba, majd levezetésként még a városban is sétáltunk egy kicsit.
Aki úgy gondolja, érdemes tovább vinni a túraprogramokat, szívesen veszem a jelentkezését.
November 8-ika vagy 15-ike lehetne egy lehetőség.

Üdv Jagica.

Bece62 klubtársunk tett fel egy, illetve két programot, most ezt én is megosztom.

KEdves túratársak.Két nagyon szép utat szeretnék a figye!metek ajánlani,szintén az Ibusz csoport szervezésében.Az egyik könyű gombatúra Mátra-hegysèg parádsasvári elágazás.Indulás okt.28. szerda stadionok,volán pu.Találkozás reggel 7.30 7-es kocsi állás.A másik november 1.vasárnap.(Hát igen-)Börzsöny-hegység ,táv 14km.Szerintem kikell használni az ősz utolsó ajándèkát ,a kellemes esőmentes kikiránduló időt,és látni az őszi szinekbe öltözött tájat.Kellemes társaság ,nagyon ĵó túravezetők.Remélem sikerült felkeltenem az érdeklődéseteket.
Kedves Klubtagok!

Vasárnap csatlakozunk páran ehhez a túrához.
Aki még szívesen jönne, a program pontos infója, melyet Sym már egy másik fórumon is megosztott.
Túrabakancs kötelező. Étel, ital, esőkabát ajánlott. :)

November 1. vasárnap
Közepes túra
B Ö R Z S Ö N Y - H E G Y S É G
Találkozás: 7.45 Nyugati pu. pénztárak, a vonat 8.07-kor indul.
Útvonal: Zebegény – Törökmező – Szép kilátás - Nagymaros
Távolság: 14 km, 270 m szintemelkedés,
26 minősítő pont
Költség: kb. 1800,- Ft teljes áron
Túravezető: Bozsogi Klári

A költség csak a közlekedés költségét jelenti, egyéb költség nincs.
Üdvözlettel Jagica.
Kellemes napot kívánok, ehhez a jó kis útvonalhoz.

Ha fentről közbe nem szólnak, akkor én a Budai - hegyeket választom.

Séta a Normafától a János - hegyi kilátóig (~3 km)

Indulás 10.00-kor a Széll K. térről.

http://www.normakert.hu/normafatol-a-ja ... -kilatoig/

Üdv.: Éva