Szilágyi Áron: Örülnöm kell a bronzéremnek!

"A budapesti vívó-vb-n bronzérmet szerző Szilágyi Áron a Nyikolaj Kovaljov elleni elveszített elődöntő után elmondta, az orosz az ő hibáiból készült fel és ért el találatokat. Olimpiai bajnokunk próbálta megtalálni önmagát, ami a végére sikerült is, de a mindent eldöntő tus során váratlan húzása nem jött be."

Szilágyi Áron.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.

Szász Emese BRONZérmes a budapest Vívó Világbajnokságon!

"Ez az érem teljesen mást jelent. Mélyről jöttem vissza a könyökműtét és a londoni csalódás után. Sikerült magamra találnom, ezt bizonyítja, hogy idén két érmet szereztem a világversenyeken, ezzel együtt maradt bennem némi hiányérzet."

Emese.jpg

GRATULÁLUNK!

és a szívemnek legkedvesebb érem ............ egy ezüst

Richard.jpg

“Boldog vagyok, nem valószínű, hogy ilyen lehetőség adódik még az életben, hogy ekkora csarnokban, hazai közönség előtt az aranyért vívhatok. Csodálatosak voltak a szurkolók is, kicsit sajnálom, hogy ez az ezüst nem csillog szebben. Ott ment el az asszó, amikor bemozdultam, és megintett a bíró, de nagyon örülök az eredménynek. Remélem, a lányoknak is lendületet ad a csapatversenyekre ez az eredmény!” – mondta a finálé után Osváth Richárd.
VILÁGBAJNOK A FÉRFI PÁRBAJTÖRCSAPAT

Világbajnok a férfi párbajtőrcsapat.jpg

A magyar férfi párbajtőrcsapat 42-38-ra győzte le Ukrajnát a budapesti vívó-világbajnokság döntőjében.
Köszi szépen Judit,hogy írtad a friss infőkat. :)

Nyaralsz?olyan régen beszéltünk,szia :)