A kutyusunk a 3.kutya a családban.Sajnos az előzőek már nincsenek velünk,öregek és betegek voltak. A mostani kedvencünket befogadtuk,az anyjával és 5 testvérével együtt dobták ki.Mikor megláttuk a neten,rögtön beleszerettünk,és ez a "szerelem" a mai napig tart. :-)
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Nékem Dodó a cukiságom,még a varró szobámba is utánam jön , ha repkedni engedem.Hangos cukiságom csivitel rendesen,csak épp nem tudtam megtanítani beszélni ezidáig. :D
Ő itt Marcella, sziámi cicánk.A búcsú pillanata. Mivel már több függönyt, fotelt, stb.
szétkapart (pedig volt kaparó fája), vissza kellett adni a  barátnőmnek.
Sokszor meglátogattuk, érdekes módon csak  házi macskától lettek kiscicái.
Ennyi cukiság láttán vidámabban indul a napom! Pedig itthon is vannak, de mégis:) nagyon helyes ezek a kutyusok, foltos, mint a bernáthegyi, keverék, vagy a foxi, a cicusok is, és hogy hullámos papagáj is bekerült a galériánkba, az milyen üde színfoltja a cukiságoknak! 
Ha még nem únjátok jönnek az ebek, nekem innen ered a cukiságforrásom:) 
Vidéki cukiságok...     :oops:

Nálunk is van szinkron alvás
Örülök a sok cukiságnak, ebből bármennyi jöhet, nem hízlal, nem lehetünk cukorbetegek sem, csak kedvesek és vidámak! Cukik a kecskék a tikok,ma fiókák, a kacagó baba a szappanbu orékot kapkodó kutyival. Namármost a szinkronalvásban vetélytársara akadtunk, ezt el kell ismernem! :)
Keresek valamit estére:) 
Ha a kutyák alszanak én azért még kiosonnék!!! 

Kedves Oriola.Bocsás meg egy kis helyreigazítás.A tik egyes vidékeken a tyuk megfelelője,a fiókák pedig csibék,csirkék.
Persze, csak nyugodtan. A tik stimmel, nem? Tyúknak látom a csibéivel fotózott madarat.  A fióka tényleg csibe.  :)
Kedves Oriola!

Nem tekintem magamat vetélytársnak, csak szeretem az állataimat, és szeretem fotózni őket.
Misi,Brut 002.JPG

Misi,Brut 005.JPG
Kedves zsezse, nem gondoltam semmilyen komolykodásra, azt hittem poénos lesz.   :wink:

A kis barátom festi magát. 
Gyula úr és a kis mostoha! :roll: