Kedves Klubtársak!

Cukiság: mindenki ismeri ennek az újsütetű szónak a jelentését?

Közösségi oldalakon hívják így a mosolyt fakasztó, megnevettető vagy a könnyzacskókat nyitogató fotók és videók sokaságát, amelyek futótűzként terjednek a lájkok és megosztások versenyében. Hát most én sem tudom megállni, hogy ne szálljak be ebbe az össznépi játékba.

DE több, mint 30 millió megtekintés már jelent valamit. Ezek a fess szlovák tűzoltó fiúk sem gondolták volna, hogy egyszer ilyen "forró" helyzetben kell majd helyt állniuk. Mert a kacsa mamának bizony igazi vészhelyzet volt!

https://www.facebook.com/noviny.sk/vide ... 572792212/

S mi köze mindennek a társkereséshez? Megboldogult nagyanyám mondta egyszer: ha egy ember valódi énjét akarod látni, ne azt nézd, hogyan közelít hozzád, hogy bánik veled (az elején), amíg tetszeni akar neked. Ha módodban áll, azt figyeld meg, hogyan bánik az állatokkal, a segítségre szoruló, kiszolgáltatott öregekkel és kisgyerekekkel. Mert az a valódi énje.
Szia Myrtill!
Nagyon aranyos a videó,bár nem nevettem,inkább izgultam a kiskacsákért. :-)
Nagymamáddal pedig maximálisan egyetértek! Magam is ezt vallom!
Én is megosztanék Veletek egy humoros történetet,ahol a csirke(bár inkább már tyúk) belekontárkodik a cica vacsorájába. :D Remélem,meg tudjátok nyitni!
http://nagyonallat.reblog.hu/ramegy-a-c ... acsorajara
Szóval ezért mondják, hogy "szemtelen tyúk".
Nem létezik, hogy tavaly nyár óta nincs semmi cukiság! Van két cukiságfaktorral megáldott foxterrierem, majd ők hangultatot csinálnak. Remélem:)
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedvesek a kutyusaid és látom fotózni is szeretsz.  :D

Mai cukiság:

www.facebook.com/anthony.granai.3/video ... cation=ufi
Köszönjük, és igen, szeretem a fotózást. A cukiságokat, meg egy csomó minden mást:) látom, nem vagyok ezzel egyedül.  
Nagyon aranyosak ezek a foxik!  :)
Kedves Oriola! 

Mennyi idősek a kutyáid? Nagyon szépek és látszik, hogy igen jól neveltek. :P  

Szeretnék én is megosztani egy képet a saját kutyámról, a neve Ludmilla.
Bár a fotózás még nem megy igazán, de gyakorlom. :-) 
Engem mindig felvidítanak a F -re, feltöltött videók. Küldöm az én kedvenceimről készült képeket. :)
 Mindenkinek Szép hétvégét!
Sziasztok, köszönjük a kedves képeket és hozzánkszólásokat! A kutyusaim mentett kutyusok, becsült koruk olyan 3-4 év lehet. Fél év különbséggel fogadtam őket örökbe, a kisebbik márciusban lesz, a fiú pedig szeptemberben 2 éve. Igazi rosszaságok, csatolva, ahogy ráül a barátnőjére, tudnak nagyon cukik lenni, ha akarnak. Persze sokszor szót is fogadnak.:)
Nagyon helyesek a kutyusaitok! Mind! Jöhetnek még a cukiságok! :) 
Hol az az egér.jpg
Blogomban azt írtam, hogy nincs kutyám és nem is lesz. Volt. Íme. Gombóc és Borka, imádtam őket.

Cukik.jpg
Bográcsgulyás igazi tünemény, remélem, a monitor túlélte, még szükség lehet rá! :)

Becze, sajnos nem lehet megnézni a csatolmányt,  ezt írja ki:Sajnos ez a tartalom jelenleg nem érhető el.

Megértem, hogy a pulik űrt hagytak maguk után, az előző kutyám után megfogadtam, hogy nem ledz többet kutyusom. Az élet átírta az elhatározásomat. Most mindennap úgy megyek dolgozni, hogy megígérem nekik, hogy csak 2 év és itthon leszek életünk végéig, az jó buli lesz.  Remélem ez mem lesz felülírva, vagy ha igen, akkor mégjobb módon:) 
Mai csatolmány az első közös év mozaikban: