MEDVE LESRE gyertek! :!:

Bízva abban,hogy a jövő vasárnap (4-én) kellemesebb idő lesz,csalogatnám a bátrakat Veresegyházára.
Van ott ugyanis egy kedves,jól sétálható medvefarm,érdemes megnézni!
A séta folytatható Gödöllőn az Erzsébet parkban,és a kastélyparkban.Remek kis vendéglő van a közelben és szuper cukrászda.Sütik,valódi tejszínből habos kávé....
Még valami: Máriabesnyő,Kegytemplom.Az valami gyönyörű,és gyónni is lehet ha van mit.
Az említettek csak 5-8 km-re vannak egymástól,és jó hangulatú kirándulásra alkalmasak.
Az Örs vezér térről kocsival megyek, szívesen kalauzolok oda másokat is!
Üdvözlettel: Anikó
Kedves Anikó!

Ez egy remek túraterv.Külön-külön is kellemes és látnivalóban gazdag bármelyik.
De így együtt azt hiszem,maradandó élményt nyújt.
Máriabesnyő a bazilikával és a külön érdekességnek számító altemplomával valóban gyönyörű. 
Esetleg ha belefér az időbe,be lehetne szorítani még Domonyvölgyet,A Lázár lovasparkot.
Tényleg csak öt percre vannak egymástól.
Egyenlőre óvatosan fogalmazok,én szeretnék menni.
Jó időt és sok jelentkezőt!

Üdv.Józsi

http://www.templom.hu/phpwcms/index.php ... 05,0,0,1,0
Kedves Józsi!
Köszönjük a linket,hasznos információ.Örülök,hogy tetszik az ajánlat,bízom benne,hogy mást is csalogat majd!
Domony völgyet azért nem említettem,mert talán hosszabb lélegzet kellene oda.A tavak körüli séta és a Lázár park napsütéses időben majd újra program lehet. Nem felejtkezem el a dologról.
Üdvözlettel: Anikó 
Sziasztok!

Néhányan vettük a fáradtságot és elmentünk a fent említett  túrára.
Az idő csodaszép volt, nyarat meghazudtoló! :D
Jártunk Gödöllőn az Erzsébet parkban, a kastélyparkban. Ott még vásároltunk is a pálmaházban.
Kávéztunk és sütiztünk egy cukrászdában. Utána elmentünk "megbánni bűneinket", megnéztük a máriabesnyői templomot és kálváriát. Útközben meg is ebédeltünk, isteni finomakat ettünk. A képek magukért beszélnek!
Végül, de nem utolsó sorban megnéztük Veresegyházán a  medvefarmot. Körbejártuk a területet, láttunk sok medvét, farkast, mosómedvét, lifteztünk a maci liften.
Igen mozgalmas vasárnapot tudhatunk magunk mögött, mindezt tényleg csodás jó idővel fűszerezve!

A legközelebbi túráinkra várunk más klubtagokat is, figyeljétek az üzenőfalat!   :)  
 Kedvcsinálónak a képek mellékelve! :D  

Üdvözlet: Zsanna 
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Egy kis sétahajózás a Tisza tavon.
20170607_135638.jpg

Fénykép13716.jpg

Fénykép13694.jpg

Fénykép13703.jpg
Shezan, szép helyen jártál. Én a Balatonról hoztam pár képet.
Kedves Cintia!
Tetszenek a fotóid,remek felvételek. Nekem most tönkrement a fényképezőgépem, így egy régi kis mobiltelefonnal fényképezgetek.
Rengeteget utazom, túrázok, gyakorlatilag hetente 2x biztosan van valami kis kiruccanás, legalább túra.
Holnap is, mert szerintem borzasztó unalmas lehet a hétvégét a négy fal között tölteni.:)