Lidi67 írta: (és hadd kérdezzem még meg: a 16. oldal első három bejegyzése mennyire szól az eredeti témáról? Mert én nem sok összefüggést látok, mégsem emeltél kifogást ellenük…)

Bizonyára elkerülte a figyelmedet, de azok előzménye ott van közvetlenül a 15. oldal végén... :-)
Hubble írta: sorsok,amikröl jó,ha az emberek megemlékeznek

:) De hányszor?
h_valika írta:
bonzovocs írta: ...
... na az a 10%
is sok sok ember
és ha van mondanivaló
(márpedig kell hogy legyen)
rövid időn belül
összehozhatjuk
a "háború és békét"....

Én igazán nem szeretnék ebbe a háborúba beszállni... de érintettség okán csak halkan jegyzem meg az összefüggés igenis fennáll a 15. és 16. oldal között. Sosem teszek öncélúan és csak azért egy pontot sem sehová... Ám sajnos éppen az ilyen gondolatfolyamok szakadnak meg pl. a témába nem vágó hsz-ekkel.

Szóval itt közvetlenül csak azért hivatkoztam vissza, hogy az összefüggést egyérteművé tegyem... :-)
bonzovocs írta:

gondolom a Lidi és a Jagica majd megmagyarázza....

Kedves Bonzovocs!

Szeretem, ha felfigyelnek rám, nem tagadom. Viszont a személyeskedést elítélem. Bármilyen formában.
Azontúl, hogy adott hsz-aimra semmilyen reagálást nem kaptam eddig tőled, azt kifejezetten nem kedvelem, ha a "fejem fölött" beszélnek akkor, mikor magam is jelen vagyok.

Szeretek beszélgetni, uram bocsá' még vitatkozni is, de ugyanakkor nem kedvelem, mikor valaki úgy alakítja a beszélgetés menetét, hogy folyamatos támadással érvel.

El tudom fogadni mindenki fájdalmát, sértettségét, és egyéb indíttatását, de az szóljon önmagáról. Azzal, ha a másikra hárítom a saját terhemet, azzal az én terhem nem potyog le a hátamról.

Legyen személyeskedésmentes szép napunk.
bonzovocs írta:
bonzovocs írta: ....úgy vélem
engedélyt kaptam
a beszólogatásra
akkor beszólogatok:

...mi lenne ha szökőévenként
(legalább egyszer)
tisztességgel becsülettel
olvasnátok végig
és
úgy értelmeznétek amit
leírok ahogy értelmet adtam neki...

nekifutok még egyszer értelmezhetően
a gyengébbek kedvéért
ha valaki mereven
gyermeteg módon ragaszkodik
ostoba primitív
bosszúállósdi játékához
akkor miért nem írhatom meg
róla a véleményem
és ezt tartsátok tiszteletben

az írás ellen semmi kifogásom
de az az átlátszó primitív "trükk" amivel
be lett csempészve az írás
az minősíti csempészt
számtalan lehetőség állt rendelkezésre
ezen írás megjelenítésére
sőt kiváló lehetőség kínálkozott volna egy sport
témájú fórum bevezetésére
hát nem...
ebben a fórumban még sohasem
volt sport témájú hozzászólás
de még életrajzi sem
mint ismeretes
született egy fórum ami
pont erre lett hivatva
hogy bármilyen téma
terítékre kerülhessen!!!!!!!!!!!!!!!!

végig néztem fórum oldalakat
és nagyjából végig az a témakör
ment ami el lett kezdve
akkor itt miért kell
átreformálni amit elkezdtem
csak azért mert egy szűk klikknek így tetszik...
...nos ha kiakartok kezdeni
akkor állok elébe
de akkor senki se kívánja tőlem
hogy finom úriember módon fogalmazzak....

viszont tudnotok kell:
nem kedvelem a klikkesedést
és nem kedvelem a klikkesítőket sem...
és nem kedvelem a "kolomp vivőket" sem....

légyszi még egyszer olvasd el
mert túl sokszor érted félre
amit írok
pedig elég egyértelmű

pl: szerinted "itt ott félresiklás" az ha
oldalakon keresztül (ami sok sok hetet jelent)
teljesen másról szól a téma??? (ugyan azon személyek által???)
ez az egyetlen fórum ami
erre hivatott???
tilos új fórumot kezdeni???....
a magyarázom a bizonyítványom???
...tehát nem illik kritizálni valakit mert nő
vagy mert nem bántott???
én nem nyílváníthatok véleményt...
csak én vagyok kritizálható???
az én véleményem nem vélemény???
csak a ti véleményetek mérvadó
meghatározó???

Nem tilos egy új fórumot nyitni,s nem tilos hozzá szólni sem.
simi12 írta: Kedves Bonzovocs!

Én értem és megértem a problémádat de azt látom, hogy felesleges szélmalom harcot folytatsz már hónapok óta.

Ha elindítasz egy fórumot onnantól kezdve a hozzászólók a fő irányítók és ha nagyon olyan irányba megy a dolog ami neked nem tetszik maximum az elindított témával kapcsolatban írj be egy újabb gondolatot és talán akkor visszabillen az eredeti irányba, hidd el hatásosabb mintha állandóan a nem tetszésednek adsz hangot. .

Simi jó tanácsot adott, ezt le sem reagáltad, mérnöki pontossággal kikerülöd az építő jellegű hsz-okat.
Érdekes, hogy mindenről írogatsz csak arról nem amiről állítólag beszélni kéne. Legfőképpen  neked, mint házigazdának kedves Bonzovocs, de jól  látható, hogy a célod már rég nem ez. A kutyát sem érdekel már az eredeti téma, viszont vérszagra gyűl az éji vad a te irányításoddal.
Na én léptem.
Jagica írta:

Szeretem, ha felfigyelnek rám, nem tagadom. Viszont a személyeskedést elítélem. Bármilyen formában.

ahogy Vagyim Petrovics nyilván elítéli a külföldi színészek képeivel való nyomulást, Eleena meg a kilométeres kopipészteket :-)

rohogo-foka.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
SzörnyellaPelenkova írta: ahogy Vagyim Petrovics nyilván elítéli a külföldi színészek képeivel való nyomulást...

Kedves, kellemetlen szájszagú SzörnyellaPelenkova... miről fecsegsz? Csak nem a személyeskedésről van képed nyilatkozni?
Brrr!!!
Amint látható,SzörnyellaMegmondovának van képe. :D
Pistám! :D
Ti ketten nagyon egy húron pendültök SzörnyellaPelenkovával, ha nem tudnám, amit szerintem már mindenki sejt, akkor azt mondanám, bútorozzatok össze.
De ez lehetetlen... ugye, Pistám :D
Nincs lehetetlen... :D
Na Pista, (tényleg Pista, nekem elhihetitek) valóban nincs. Csak a képzeletemnek véges a határa :D
Hmmm...Igen...Kurióz ez a Pista. :D
Sok érdekes tanfolyamot találtam, de már lemaradtam róluk. Az árat sehol nem találtam, lehet csak bénáztam.