Ha szereted Erdélyt és sportos hölgy vagy,várom a jelentkezésed!
Kedves Motoros_55! Milyen járművel tervezed az Erdélyi túrát?
Kedves Motoros 55!

Mikorra tervezed a kirándulást, Erdély melyik területére és milyen járművel?
Szervezett, vagy egyéni?

Üdvözlettel:

Sissy
A létszámtól függene a jármű. Jó lenne minimum 20-fős busszal kimenni és legalább 1 hetet eltölteni,tartalmas programokkal. Jelentkezők kellenének...időpontot egyeztetnénk.
Kedves Motoros!

Érdekelne az erdélyi utazás. Kérdés, hogy mikor lenne, mennyibe kerülne, stb. Ha lenne egy előzetes programterv és időpont, várható költségek a jelentkezők is megérkeznek. :)

Üdvözlettel:
Sym 
Kedves Motoros!

Nem tudom Székelyföld benne van-e a tervedben, ha igen, szívesen találkoznék Veletek. Kérlek szólj, ha segíthetek valamiben.

Üdvözlettel,
Spitfire
Kedves Motoros!
Várható időpont, program, túraterv, költség ismerete nagyon fontos lenne, ennek hiányában nem tudja az ember, hogy mire is jelentkezik.
Például ha magashegyi túrát is tervezel, akkor csípőből nem érdekel (tériszony okán), de ha normál, napi 20-25 km-es, max 1200 méteres szintkülönbségű túrák és nevezetesebb helyek felkeresése, valamint várlátogatások is szerepelnek a terveid között, akkor viszont jó lenne olvasni a részletekről. :)
Székelyvarságon nagyon jó szállást tudok, túravezetéssel, ellátással, megfizethető áron. Ha érdekel.....

Gnesike
Kedves Motoros!

Engem is érdekelne, de mikor,merre és mennyibe kerül?

Várom a tervezeted.

Betti
Spitfire1 írta: Kedves Motoros!

Nem tudom Székelyföld benne van-e a tervedben, ha igen, szívesen találkoznék Veletek. Kérlek szólj, ha segíthetek valamiben.

Üdvözlettel,
Spitfire

Kedves Spitfire!
Most alakítjuk ki a programot,ahogy kész rögtön fölteszem. Te merre laksz?
Üdv! Motoros
Kedves Motoros!
Engem is érdekelnének a részletek.Kaphatok bővebb infót?
Üdv:Márti
Motoros_55 írta:
Spitfire1 írta: Kedves Motoros!

Üdvözlettel,
Spitfire

Kedves Spitfire!
Most alakítjuk ki a programot,ahogy kész rögtön fölteszem. Te merre laksz?
Üdv! Motoros

Szia Motoros,
Örülök, hogy egyre többen jelzik Feléd a részvételi szándékukat. Várom a programot, jó szervezkedést! Ja, és Székelyudvarhely mellett lakom.
Üdvözlettel,
Spitfire
Kedves Motoros!

Érdekelne engem is a program, kérhetek részleteket? varga.julianna54@gmail.com
Üdv. az alakuló kis csapatnak! Sziasztok!
Kedves Motoros!

Szívesen társulnék a csapathoz, érdekelnének a részletek.
Valamikor Kolozsváron dolgoztam, helyismeretem van, ha benne lenne az útvonalban.
Várom a programot.

Üdv,
Maresz
Kedves Motoros!

Érdekel a program. Ha tudom az időpontot és a költségeket, lehet, csatlakozom.
Mivel dolgozom, inkább egy hosszú hétvégének örülnék.

ditke54