Kedves tagtársak!

Erdélyi utazási lehetőségek keresgéléseim során találtam rá, hátha érdekel Benneteket is.

http://karpatklub.com/…/18-rhododendron-tura-a-radnai-havas…

Ha valamelyik téma vagy időpont esetleg érdekel, szervezkedhetünk is, mert több személy(csoport) esetén kedvezményes részvételi lehetőség van. Üdv.: April.. varga.julianna@gmail.com Én bármelyiken szívesen részt vennék. 20/988-5434
Kedves April!

Engem érdekelne ez az út, és az összes többi is. :) Megnéztem az oldalt és elvarázsolódtam!
Igen, ilyen helyekre szeretnék eljutni! Szívem szerint az összes útra foglalnék helyet!
Na, de vissza a valóságba: tényleg érdekel az út, nagyon szívesen veled tartanék!
Egyenlőre a rhododendron túra, és a villám -sáfrány túra, amit előre láthatólag be tudok illeszteni a mindennapjaimba.
Bízzunk benne, hátha más is kedvet kap!
Az elérhetőségeid valamelyikén keresni foglak.

Zsanna.
KEDVES ZSANNA!

Örülök, hogy tetszik Neked is, beszéljünk minél hamarabb ennek érdekében, Jó lenne ha el tudnánk menni. Bocsi az email címemből kimaradt valami, ez a helyes: varga.julianna54@gmail.com Várom jelentkezésedet valamelyik elérhetőségemen.
Az oldal, amit April említ remek utakat kínál. A Kárpátklub vezetőjével, Gál Leventével már utaztam, túráztam (Bihar, Torockó), nagyon érti a dolgát. Az idén is készülok vele a Vaskapuhoz és a Retyezátra. Csak szívből ajánlani tudom.