Egybe szerkesztve rengeteg ember jelleme, jegyezte egy eszes fej. Te helyed; benne megleled neked rendeltetett jeleneteket: szerelmes leszel, szerencse esend meg veled ... Egyebek. :)
Esetleg nem lelkendezel, mert kellemetlen rejtelmekkel lep meg. 

Új: szánkó

Eme szerkezeten kedved leled, ehhez nem kell gyermeknek lenned ! Vele nem emelkedsz fellegekbe , esetleg lelked. Meredek hegyeken lelejthetsz nevetve,telente .     :)                                                                              sámli 
Fenekeddel erre letelepedve,csepp emberke lehetsz.
Vidámpark
Ezen helyen nem leszel levert! Kerekeken kerengve lesz kedved emelkedett. Esetleg beled! "Kedves" emberek melletted ,lehet zsebedben keresnek :!: Kerekek emelnek, ejtenek. Esetleg kerengenek. Emellett zene zeng,embertenger nevet! :?   új: zokni
Eme felelet nekem sem megy! Elmebeteg :lol:
De megy! Reggel,felveszed,este levetheted,szennyesbe teheted.Melenget,de nem kezedet,lejjebb.
Karácsony
Bocsánat,karácsony szó már volt.
Új: Iskola
Rengeteg gyermeket nevelnek eme helyen.Kevesebben remekelnek,de eszesednek. Bevezet pl. zene, nyelv...rejtelmekbe. Teker elme elemeket. :)               sütés /időszerű/
Kevered-keleszted-egy kemence melege remeked helye /nekem elegem lett vele/   :lol:                                          csiga
Gyerekek ,nem lesz eszperente ? Szedte-vette teremtette, szerettem ! Ejnye...kegyelem !!!  :lol:
Ne fedj meg,mert nem szeretem,eszem lehet,elment. :lol:
Csiga:Lehet meztelen,lehet kerek mely kevert,eheted,veheted.Szereted?
Új:falu
Eme helyen embereket lelhetsz,nem rengeteget. Jellegzetes telepek s nyelvek. Tehenek,kecske..lesznek melletted.Tej,melyet te fejhetsz, kemence ebben kenyerek remekek...                        külföld :)
  Fene egye, befejezve ! Ende! :lol:
alencsi56gocslizi írta: Eme helyen embereket lelhetsz,nem rengeteget. Jellegzetes telepek s nyelvek. Tehenek,kecske..lesznek melletted.Tej,melyet te fejhetsz, kemence ebben kenyerek remekek...                        külföld :)

Egy hely, merre lelked nem leled, nyelvet, embereket kedvelheted, de szemed nedves lesz, mert szereteted messze vezet.

Feladvány.kéményseprő 

Jelmeze,fekete.Rendszeresen megy helyekre.Egyszer be kell engedned,telkedre!
Ezen emberek sepernek,szennyet keresnek,nem egekben,lejjebb.
Emeleteken rendet tesznek,emberek ne legyenek betegek.
Szemeddel lesed szereted,mert szerencse emberek. :)
Új szó:május