Nézelődőm,nézelődöm. ...
Miért kell az 50+ pasiknak az a megőszült idétlen bajusz?????
Sokkal helyesebbek lennének nélküle!
Fiúk! van kölcsön borotvám, gondoljátok meg!
Anikó, az ízlések különböznek.  
A nagyapámnak hatalmas pörge bajusza volt, s én szinte szerelmes voltam belé. Meg is határozta rendesen a férfiideálomat! El se tudok képzelni igazi férfit némi arcszőrzet nélkül.
Ylen 
Ízlések és pofonok különbözőek. :)
A kellemes szőrzetet én is szeretem a férfiakon, de a " nagyapós " pörge bajuszt nem. Miért kell öregíteni magukat?
Tulajdonképpen ez egy éléskamra.Pótolja az étkezési szünetekben fellépő lehetőséget.Tudjuk,hogy nem mindig kellemes az illata,meg hát szúr is,de nem is az éveink  számát akarjuk vele növelni.Egyszerűen sokunknak jól áll,és ezt nem lehet eltagadni.Az önök megjelenésén is lehetne fogást találni,de számunkra nem ez az irányadó.A nő úgy jó ahogy megkapjuk.So ist das leben!
Nekem semmi bajom a szőrös nőkkel,még az se baj ,ha van egy kis bajuszkájuk.
A borotvámat viszont senkinek nem adom kölcsön!
Tutajos   
Bajusz+ szakáll ,Télapó= szeretem  :lol: Wennschon,dennschon  :lol:
:)
      Szerintem ez éppen olyan mint nálunk /lányoknál/, a hajfestés. Ők is kipróbálják, hogyan áll nekik a bajusz vagy akár az arcszőrzet. Van akinek kifejezetten jól áll.
  A szépen gondozott még tetszhet is. 
:)

Conchita Wurst !
Hú Pistuka! A csizma az asztalon! :roll:
Egyébként a férfi legyen szőrös! és ne szőrtelenítse magát, mint afféle.......mondjuk Wurst-ok
Persze a heti étrendet nem kellene összegyűjtve tálalni, elég a napi aktuális kínálat. 
Bocs,de miközben irtam,egy hozzászólás már útban volt és engem megelözött.Én Erzsizsi hozzászólásához akartam a kiegészitést.Igaz,hogy nem a fehér bajszú+szakállúTélapóról lenne szó,de az illetö hölgynek (?) is bajusza és szakálla van.  :D
:lol:  :wink:
Na most akkor mi van? Ki a szakállas hölgy? Ugye nem a Mikulás?
A jelenlegi korszakunkban NÖK is lehetnek Mikulások is,ahhoz hogy meg lehessen tudni,hogy milyen nemü is az a Mikulás,azt könnyen meg lehet állapitani.Ugyanis a nöi Mikulások könnyed mozdulattal és egy varázslatos mosollyal nyújtják át ajándékeikat.Mig a férfi Mikulásnak meg kell elöször a hangszálait köszörülni,miután hosszú percekig kotorászik a zsákjában,mig a fenekéböl elöhúz egy szines papirba csomagolt kocka alakú tárgyat.Felnöttek és gyerekek nemhogy izgatottan,de kissé már ingerülten,türelmetlenül várják,hogy meg kapják az ök ajándékaikat.Persze történik ez nem egy bájos mosollyal,hanem dörgölödve,morcosan.Ehhez jön még a mindent lesujtó kérdés:..Naaa,voltál te már jó is,ezen éven???
Hja,vegye ki mndenki a sajátját,végül is ennek a témának a cime:.."Ezek a pasik !!" 
Köszi Pista! A felvilágosítást! Nem tudtam, hogy van nő-mikulás! Hát igen....ezek a pasik....már Mikulásnak se mennek. Végtére is mindenben helyettesíthetők :). Műször, műgyerek,.....de ez azért mégsem az igazi! Tudod....válami van, de nem az igázi.
Az eredeti kérdésre különböző megközelítésből így lehet válaszolni:

Az agresszív kismalac megközelítés: Nem vagyok pasi vazze!

Férfi soviniszta megközelítés: Csak ha együtt borotválkozunk, te lent én fent.

Szexista megközelítés: Egy jól sikerül randi után, hazafelé menet, csak beleszagolok a bajszomba és mindent átélek újra.

Sértődékeny megközelítés: Szóval még nem is ismerjük egymást és nekem már meg kell változnom?

Tessék folytatni!
(a piréz megközelítés nem szalonképes!) :-)