Tegnap este egy távolabb élő Barátommal órákat beszélgettünk telefonon. Csúnya stroke- ból épült fel csodával határos módon. Olyan ő nekem, akár a bátyám és nagyon szeretem.
Szóba jöttek férfiak és nők társkereső oldalon vagy akármiféle közösségi portálon.is később.Ő is volt már ott, de akárcsak nekem. , a kapcsolatai a való éltből voltak mindig is .

Megkérdeztem Tőle, mi a véleménye a saját neméről ?
A magukat szívdöglesztőnek tartó férfiakról?
Én ugyanis úgy látom, hogy vannak bájgúnárok is ezeken az oldalakon, akik imádják önmagukat, a külsejüket és kicsit elszállnak attól is, amitől szerintem nem kellene.
Némelyik pasi egész fotóalbumot ad közre magáról és pózol , pózol. (nők is ).
A jobbik eset, ha ezt még egy fiatal teszi, na de egy bizonyos életkortól kicsit fura.

Akkor mondott valamit, ami megütötte nagyon a fülemet.
A magukat (külsejüket ) imádó idősebb pasik is szeretik, ha a nők csodálják, rajonganak értük, vagyis ilyen nőket gyűjtenek. maguk köré. Az internetes oldalakon egész rajongó tábort tartanak fenn és a nekik szexuálisan bejövőket 1 alkalom erejéig legtöbbször el is kapják.
Szerinte a sokkal fiatalabbakért rajonganak, azokra vágyak igazán,mert azt gondolják ez nekik jár.
Azt is mondta, ezek a pasik általában nagyon félnek az öregedéstől.

Ám a lényeg , hogy őket csodálják, körbe rajongják.
Tudják magukról , hogy kelendőek a külsejük miatt és sokan még arra is lusták, hogy keresgéljenek, kivárják, hogy rájuk találjanak.
Imádásra vágynak, udvarlásra.

Érdekes egy férfi szájából.

Eszembe jutott Gusztáv, a rajzfilm figura. Aki társat keres. Az ego miatt érdekes.
A videó::D :O.

https://www.youtube.com/watch?v=Y0OS8gbAf3A