Nyugi, Maha.... Én még ott tartottam. De ha azóta ez tetszik, tedd ki. Ez csak nem szkander? 
"Én még ott tartottam."  Így mindent értek. Amúgy meg nyugodt vagyok mint a mantra!  :D
Jó éjszakát kívánok! 
Megnyugtató, hogy nem kell buta vitával nyugovóra térnem. Neked is jó éjt, Maha.
No akkor egyezzunk ki dontetlenben. Marmint a moderacioval.
Az internet nagyon jó, de nagyon veszélyes hely is.
Sokan arra specializálódtak, hogy ellopják mások fényképeit, főleg amiken egyedül látszik, netán profilfotó és azzal visszaéljenek.
Hallottam már én olyat is egy fórumon, hogy anyuka gyönyörű szép , csinos lánykája társkereső oldalon ismerkedett, a fiúból nem kért, az bosszúból lementette a fényképét és feltette kamureggel egy szexpartnerkereső oldalra.

Fotót feltenni rizikós, aki így tesz, annak az összes következménnyel számolnia kell.

A férfiak sokkal tárgyilagosabban néznek általában dolgokat.
Ezt is.
Az első számunkra a kockázat felmérése visszaélés szempontjából.
Abba nem mennék bele , hogy bizonyos embereknél mennyi lenne a valószínűsége, hogy ellopják a fényképét és visszaélnek vele, de minél jobban néz ki valaki, minél fiatalabb annál nagyobb rá az esély.Egy kövér, netán csúnya középkorú nő fényképét nem fogják felhasználni azt feltételezem.

A férfiak legtöbben szeretnek úgy hallottam inkognitóban körülnézni egy oldalon, mielőtt komolyan ismerkedésbe kezdenének. Kifigyelni a terepet, vannak -e számukra való jó nők és mennyien,szeretnek adatlapokat olvasgatni, fényképeket nézegetni önmaguk felvállalása nélkül.
Ők nem akarnak annyira kapcsolatot, mint a nők zöme .:)
Én is gondolkodtam, hogy a lehetőségek közül mit válasszak, maradt a "társ", barátokat nem kívánnák már gyűjteni, azok megvannak évtizedek óta.

Vannak olyan férfiak akik csak olvasgatnak fotó nélkül, naplókat, fórumot, tudom, ismerek ilyet.
Vannak, akik a regisztráció alkalmával még nem akartak feltölteni fotót, számos oka lehet, például nincs friss és hangulat sem ahhoz, hogy csináljon magáról.
A nők szeretnek szelfizni ész nélkül sokan.

(Én is elsősorban azért tettem fel fényképet, mert hozzá kívántam szólni a fórumhoz és az úgy fair, ha látja a másik ki is írt. A társkeresés egyelőre nem igazán érdekel, inkább nézelődöm én is,van élet odakint is, de még milyen ! :) )

Sok férfi lehet fent az oldalon házasságban vagy egyéb kapcsolatban agonizálva.(Nem néztem utána, még egy férfi adatlapját sem néztem meg )
Számukra a sumákolás veszélye miatti lebukás lehetősége nagy, eleve nem tesznek fel képet.
Van aki kis lélekszámú településen él, eleve jobban "izgulhat", kik ismerik fel.

Ám talán a legvalószínűbb oka az egésznek az, hogy nagyon kevesen hisznek abban, hogy ilyen helyeken valóban lehet komoly kapcsolatot és párt találni.
A férfiak beregisztrálnak szinte mindenhová és látják, hogy mindenütt ugyanazok az emberkék vannak szinte,.
Tehát lazán veszik nagyon az egészet.
Szerintem.
Én addtam meg képet.
hediga írta: Sziasztok, :D nem vagyok régóta tag, de az feltűnt nekem, hogy a férfiak 85 %-a nem tesz fel fényképet.
Ugyanakkor ők aztán nagyon igénylik, hogy sok mindent tudjanak meg egy nő külsejéről.
Különösen érthetetlen ez a fényképezésre alkalmas telefonok világában.
Vagy nem fontos nekik igazából a társkeresés és egy rendes profillap elkészítéséhez nincs energiájuk?/nem több mint max.20.perc./ :?: Nem beszélve arról, hogy a profiloldalt sem töltik ki teljesen, és bemutatkozást is elsprórolják.Nem beszélve a prémiumtagságról 3000 Ft./ 3.ebédmenü,6 sör.../ lehet, hogy megtérülne? :?:
Valószínű a bejegyzésemet is inkább nők fogják olvasni.
Ha a férfiak jobban aktivizálnák magukat, szerintem mindkét nemnek jobb lenne, több párkapcsolat jöhetne létre.,
Érdekes ez az osztrák, német férfiak esetében pont fordítva van. A magyar férfiak szégyenlősek lennének, de ha profilképet nem is, valamit a galériába tessék tenni. :arrow:
Hediga

Itt a kivétel.
csacska írta:
hediga írta: Sziasztok, :D nem vagyok régóta tag, de az feltűnt nekem, hogy a férfiak 85 %-a nem tesz fel fényképet.
Ugyanakkor ők aztán nagyon igénylik, hogy sok mindent tudjanak meg egy nő külsejéről.
Különösen érthetetlen ez a fényképezésre alkalmas telefonok világában.
Vagy nem fontos nekik igazából a társkeresés és egy rendes profillap elkészítéséhez nincs energiájuk?/nem több mint max.20.perc./ :?: Nem beszélve arról, hogy a profiloldalt sem töltik ki teljesen, és bemutatkozást is elsprórolják.Nem beszélve a prémiumtagságról 3000 Ft./ 3.ebédmenü,6 sör.../ lehet, hogy megtérülne? :?:
Valószínű a bejegyzésemet is inkább nők fogják olvasni.
Ha a férfiak jobban aktivizálnák magukat, szerintem mindkét nemnek jobb lenne, több párkapcsolat jöhetne létre.,
Érdekes ez az osztrák, német férfiak esetében pont fordítva van. A magyar férfiak szégyenlősek lennének, de ha profilképet nem is, valamit a galériába tessék tenni. :arrow:
Hediga

Kedves Hediga! Mélységesen egyet értek Veled! Szerintem nagyon sokunkban megfogalmazodott ez a sok gondolat. A cseten már sokszor beszélgettünk róla. Azon,hogy mi lehet az oka mindennek sokszor gondolkodtam már. Véleményem szerint, vagy házas az illető, vagy van valami titkolnivalója.
Én férfi vagyok, és küldöm a képem.