Sziasztok, :D nem vagyok régóta tag, de az feltűnt nekem, hogy a férfiak 85 %-a nem tesz fel fényképet.
Ugyanakkor ők aztán nagyon igénylik, hogy sok mindent tudjanak meg egy nő külsejéről.
Különösen érthetetlen ez a fényképezésre alkalmas telefonok világában.
Vagy nem fontos nekik igazából a társkeresés és egy rendes profillap elkészítéséhez nincs energiájuk?/nem több mint max.20.perc./ :?: Nem beszélve arról, hogy a profiloldalt sem töltik ki teljesen, és bemutatkozást is elsprórolják.Nem beszélve a prémiumtagságról 3000 Ft./ 3.ebédmenü,6 sör.../ lehet, hogy megtérülne? :?:
Valószínű a bejegyzésemet is inkább nők fogják olvasni.
Ha a férfiak jobban aktivizálnák magukat, szerintem mindkét nemnek jobb lenne, több párkapcsolat jöhetne létre.,
Érdekes ez az osztrák, német férfiak esetében pont fordítva van. A magyar férfiak szégyenlősek lennének, de ha profilképet nem is, valamit a galériába tessék tenni. :arrow:
Hediga
Szia hediga.

Azt hiszem, nem tudok neked választ adni.
Van egy véleményem
Aki nem vállalja önmagát,,,,, miben bizzon a társa????????

Csaba
hediga írta: Sziasztok, :D nem vagyok régóta tag, de az feltűnt nekem, hogy a férfiak 85 %-a nem tesz fel fényképet.
Ugyanakkor ők aztán nagyon igénylik, hogy sok mindent tudjanak meg egy nő külsejéről.
Vagy nem fontos nekik igazából a társkeresés és egy rendes profillap elkészítéséhez nincs energiájuk?/nem több mint max.20.perc./ :?: Nem beszélve arról, hogy a profiloldalt sem töltik ki teljesen, és bemutatkozást is elsprórolják.Nem beszélve a prémiumtagságról 3000 Ft./ 3.ebédmenü,6 sör.../ lehet, hogy megtérülne? :?:
Ha a férfiak jobban aktivizálnák magukat, szerintem mindkét nemnek jobb lenne, több párkapcsolat jöhetne létre.,
Érdekes ez az osztrák, német férfiak esetében pont fordítva van. A magyar férfiak szégyenlősek lennének, de ha profilképet nem is, valamit a galériába tessék tenni. :arrow:
Hediga

Kedves Hediga! Mélységesen egyet értek Veled! Szerintem nagyon sokunkban megfogalmazodott ez a sok gondolat. A cseten már sokszor beszélgettünk róla. Azon,hogy mi lehet az oka mindennek sokszor gondolkodtam már. Véleményem szerint, vagy házas az illető, vagy van valami titkolnivalója.
csacska írta:
hediga írta: Sziasztok, :D nem vagyok régóta tag, de az feltűnt nekem, hogy a férfiak 85 %-a nem tesz fel fényképet.
Hediga

Kedves Hediga! Mélységesen egyet értek Veled! Szerintem nagyon sokunkban megfogalmazodott ez a sok gondolat. A cseten már sokszor beszélgettünk róla. Azon,hogy mi lehet az oka mindennek sokszor gondolkodtam már. Véleményem szerint, vagy házas az illető, vagy van valami titkolnivalója.
Hogy lehet egy kapcsolatot -bármilyet is - hazugságra épiteni? Ha valaki nem vállalja a tetteit, az milyen ember? Felelőtlen? Gyáva? ... és sorolhatnám a kérdéseket. Minden esetre én sem szeretem az ilyen társkeresőket.
Gondolod, hogy változik valami, hogy ezt leirtuk? Hátha.....
Saci
Sziasztok lányok! Nem hiszem,hogy változna a helyzet és az eddig "arctalan" férfiak sorba tennék fel magukról a fotókat, hogy "jobban elkeljenek". Mindezt, csak azért, mert mi ezt szóvá tettük.
Egyébként, ha egyenként megkérdeznétek őket, hogy miért nincs fotó, mindegyikűjüknek meglenne a saját kis elmélete erre vonatkozólag, hogy miért nem vállalják fel a nyilvánosságot.Vagyis megpróbálnák kimagyarázni magukat, ami jellemző tulajdonságuk. De az is lehet, hogy ez csak egy magyar sajátosság, mivel a külföldi férfiak esetében ilyennel még nem találkoztam, ők felmerik vállalni önmagukat.Apropó, külföldi férfiak: Nem tudom, hogy gondolják, több száz kilométeres távolság és nyelvtudás nélküli ismerkedés.A google úgy fordít, hogy kifordít mindent, szinte az ellenkezőjére.
Na meg, hát országunkon belül is, 50 km-nél nagyobb távolság esetén kicsi az esélye, hogy hosszú távon működő párkapcsolat jöjjön létre.......de, mivel nem látjuk a másik fél arcát teljesen,mindegy,hogy hány kilométerre lakunk tőlünk .....sosem tudjuk meg ,hogy "miről maradtunk le". Adelin
Hediga

Kedves Hediga,
azt hiszem kerdeseid költoi kerdesek maradnak,ha az erintettektol varsz valaszt.
Egyebkent a netes ismerkedes elonyeit,hatranyait szamtalan forumtemaban boncolgattuk mar,de valtozas nem törtent.Azt hiszem a netes ismerkedes bizonyos lehetosegeit többen megprobaljak kihasznalni, vagyis,hogy a virtualitasban könnyen mas kepet festhetunk magunkrol,mint amilyenek valojaban vagyunk.
Ezen az oldalon akadt olyan hölgy,aki kifejtette,hogy azert nem tesz fel fotot,mert,mert ot  ne a kulseje alapjan valasszak ki,hanem ismerjek meg a jellemet elobb.....azt hiszem ez nagyon rossz döntes,hiszen akar tagadjuk,akar nem, foleg a ferfiak vizualis tipusok, de nalunk noknel is szamit a kulso,s itt nem elsosorban a szepsegre gondolok,hanem az apoltsagra,az igenyes megjelenesre, valamifele egyedi stilusra,mely összhangban van az illeto egyenisegevel.......es,hogy valakinek milyen a jelleme az ugyis csak sokkal kesobb derul ki,mert ez egy hosszu folyamat.
Szerintem,ha valaki nem tesz fel fotot, s nem adja meg magarol az alapadatokat,valami miatt nem vallalja fel onmagat,vagyis nem oszinte,pedig az oszinteseg,s a bizalom barmely kapcsolat alapja....ezt mar sokszor leirtam.  
Azt hiszem sokat nem segitettem neked Kedves Hediga, de azt gondolom,ha valaki következetes, s ragaszkodik az elveihez,es mindenek elott  vallalja onmagat az elobb,vagy utobb megtalalja a parjat,aki hasonlo elveket vall.
(elnezest az ekezet nelkuli maganhangzokert,de sved a billentyuzetem)
Szerencses ismerkedest kivanva,udvözöl,
Iris 
Szeretettel üdvözlöm itt minden hozza szolo Tagokat!

Elovastam a hozza szolasokat es ugy gondoltam,en is hozza teszem gondolataimat a többi hozzaszolo gondolataihoz.Mar mint a vizualis neten keresztül törtenö ismerkedesröl es tarskeresesröl  kifejtett velemenyek engem is erdekelnek.Kezdenem mindjart azzal a szolassal,hog "nem akarok perfekt lenni,csak boldog"..ez kellene ennnek a tarskeresö oldalnak a Motto-janak lenni...
Kedves "hediga" es "Adelin"!
helyes a ffiakrol abrazolt kep,de ugyanakkor ugyan ezt a nökröl is ellehet mondani.En is altalaban vegig szoktam nezegetni a nöi tarskeresö oldalt,föleg az uj jelentkezöknel  allapitom meg,hogy a 90%-a foto nelkül keres.Akkor mondjuk azt,hogy ez a foto historia kölcsönös,ami meg az osztrak-nemet keresöket illeti,neha neha bele kukkantottam egy-ket ffi adat lapjaba is,igy vizitaltam egy-ket fotojukat amit ök ide felraknak,inkabb egy bemutatonak neveznem en ezt.Egy gyönyörü haziko (villa),zold pazsiton all  Mercije,vagy BMW-je mellett,valamivel arrebb kiteve a hobbyja,egy Honda vagy Kavaszaki motorkerekpar,amin ö a hegyi szerpentinen valo szaguldast elvezi..de egyedül..mert az asszonykanak odahaza gondoskodni kell a csaladrol,redben taratani a villat.takaritani es füvet vagni.Es meg keres maganak nöt is,lehetöleg külföldi legyen az,hogy messze legyenek egymastol..Ezek utan talan nem is lehet a magyar ffiakon csodalkozni,ha nem vesz annyi faradsagot,hogy tegyen fel egy kepet,mert minek is,ugy se jön be,azt akit keresne,mert hat ugye "Ö" nem tud lepest tartani Helmuttal. :mrgreen:..En pl.ugy csinaltam a fotomat,hogy:..gyere mar ide haver.fogd a handymet es nyomd meg azt a gombot..egyszer..ketszer..es amelyik nekem jobban tetszett,azt feltettem ide. :) Ilyen egyszerüen müködik ez.
Kedves "Iris47"!
Valojaban a Te ecsetelesed a netes ismerkedesröl es tarskeresesröl a leghelyebb valo,valoszinü Te ezt mar tapasztalatbol ismered es tudod,viszont a tanacsod,hogy ha valaki következetes s ragaszkodik elveihez,vallalja magat etecera..etecera..meg kapja parjat..mint a meseben..:-)
Sajat velemenyem es tapasztalataim,hogy teljes ismerkedes csak szemelyes talalkozasok utan alakulhat ki,ezert vagyok en hive az esetenkenti tagok altal letrehozott szervezett talakozokon,kirandulasokon resztvevökkel valo elbeszelgetesenek,ahol tapasztalataikat is kicserelhetik,ott letre jöhet 2 tag között egy szorsabb kapcsolat is.
Köszönöm azoknak akik jegyzetemet olvassak,s kivanok minden jot a tovabbiakban..
Maradok tisztelettel..Istvan 
Kedves Mindenki!

Fénykép kérdés? A mai világban? Nekem ismerős ajánlotta hogy olyan képet csinál rólam amilyet akarok. Főleg, hogy nem vagyok fotogén.
Pár hónapig néztem itt a hozzászólásokat és rájöttem, hogy mellettem megy az élet. Nálam tizenévvel idősebbek jól érzik magukat, mert nem virtuális barátot keresnek. Nem fényképet, a lényeget: az embert.
Akkor derült ki, hogy mellettem van csak nem látom.
Olvastam annyi "tanulmányt" távkapcsolatról, internetes szerelemről, hogy díszdoktorit lehetne belőle írni.
Csodálatos jó dolog az internet, ha csak barátot, beszélgető társat keres valaki.
De ebben a korban, már bocsánat, de nincs idő arra, hogy éveket e-mailezzünk.
Én évekig a chat-en lógtam, mert beszélgetni kell még egy özvegy asszonynak is.
De ott volt két éve mellettem csak nem vettem észre aki miatt most egy kérdésem van. Hogy lehet innen kilépni?
Kispista írta: Szeretettel üdvözlöm itt minden hozza szolo Tagokat!

Elovastam a hozza szolasokat es ugy gondoltam,en is hozza teszem gondolataimat a többi hozzaszolo gondolataihoz.Mar mint a vizualis neten keresztül törtenö ismerkedesröl es tarskeresesröl  kifejtett velemenyek engem is erdekelnek.Kezdenem mindjart azzal a szolassal,hog "nem akarok perfekt lenni,csak boldog"..ez kellene ennnek a tarskeresö oldalnak a Motto-janak lenni...
Kedves "hediga" es "Adelin"!
helyes a ffiakrol abrazolt kep,de ugyanakkor ugyan ezt a nökröl is ellehet mondani.En is altalaban vegig szoktam nezegetni a nöi tarskeresö oldalt,föleg az uj jelentkezöknel  allapitom meg,hogy a 90%-a foto nelkül keres.Akkor mondjuk azt,hogy ez a foto historia kölcsönös,ami meg az osztrak-nemet keresöket illeti,neha neha bele kukkantottam egy-ket ffi adat lapjaba is,igy vizitaltam egy-ket fotojukat amit ök ide felraknak,inkabb egy bemutatonak neveznem en ezt.Egy gyönyörü haziko (villa),zold pazsiton all  Mercije,vagy BMW-je mellett,valamivel arrebb kiteve a hobbyja,egy Honda vagy Kavaszaki motorkerekpar,amin ö a hegyi szerpentinen valo szaguldast elvezi..de egyedül..mert az asszonykanak odahaza gondoskodni kell a csaladrol,redben taratani a villat.takaritani es füvet vagni.Es meg keres maganak nöt is,lehetöleg külföldi legyen az,hogy messze legyenek egymastol..Ezek utan talan nem is lehet a magyar ffiakon csodalkozni,ha nem vesz annyi faradsagot,hogy tegyen fel egy kepet,mert minek is,ugy se jön be,azt akit keresne,mert hat ugye "Ö" nem tud lepest tartani Helmuttal. :mrgreen:..En pl.ugy csinaltam a fotomat,hogy:..gyere mar ide haver.fogd a handymet es nyomd meg azt a gombot..egyszer..ketszer..es amelyik nekem jobban tetszett,azt feltettem ide. :) Ilyen egyszerüen müködik ez.
Kedves "Iris47"!
Valojaban a Te ecsetelesed a netes ismerkedesröl es tarskeresesröl a leghelyebb valo,valoszinü Te ezt mar tapasztalatbol ismered es tudod,viszont a tanacsod,hogy ha valaki következetes s ragaszkodik elveihez,vallalja magat etecera..etecera..meg kapja parjat..mint a meseben..:-)
Sajat velemenyem es tapasztalataim,hogy teljes ismerkedes csak szemelyes talalkozasok utan alakulhat ki,ezert vagyok en hive az esetenkenti tagok altal letrehozott szervezett talakozokon,kirandulasokon resztvevökkel valo elbeszelgetesenek,ahol tapasztalataikat is kicserelhetik,ott letre jöhet 2 tag között egy szorsabb kapcsolat is.
Köszönöm azoknak akik jegyzetemet olvassak,s kivanok minden jot a tovabbiakban..
Maradok tisztelettel..Istvan 

Kedves Istvan,'csak annyit tennek hozza a hozzam intezett szavadhoz,hogy azt nem irtam es gondoltam,hogy a megismerkedes utan nem a legjobb döntes a mielobbi szemelyes talalkozas....nekem is ez a velemenyem, sot tapasztalatbol is tudom,hogy egeszen mas lehet a fizikai valosag,mint az elettelen kep.Itt  a kerdes az volt,hogy sokan miert nem töltenek fel fotot?Errol pedig valtozatlan a velemenyem,hogy igenis szukseges,mert ez az elso lepcsofok,es termeszetesen a minimalis alapadatok,mert enelkul senkinek az erdeklodeset nem kelthetem fel.Elarulom,voltam mar vakrandin is,ami elott az illeto ecsetelte,hogy o milyen jol nez ki,nem fogok csalodni....nem lett igaza.
Nekem mar  netes kapcsolatom is volt,es ugy gondolom,mivel nyugdijas vagyok ez egy nagyon jo lehetoseg az ismerkedesre, s eddig meg nagyot nem csalodtam,de azt hiszem kell egy jo adag önismeret,es nem mellekesen emberismeret is.
Udvözlettel,
Iris 
riaria írta: Kedves Mindenki!

Fénykép kérdés? A mai világban? Nekem ismerős ajánlotta hogy olyan képet csinál rólam amilyet akarok. Főleg, hogy nem vagyok fotogén.
Pár hónapig néztem itt a hozzászólásokat és rájöttem, hogy mellettem megy az élet. Nálam tizenévvel idősebbek jól érzik magukat, mert nem virtuális barátot keresnek. Nem fényképet, a lényeget: az embert.
Akkor derült ki, hogy mellettem van csak nem látom.
Olvastam annyi "tanulmányt" távkapcsolatról, internetes szerelemről, hogy díszdoktorit lehetne belőle írni.
Csodálatos jó dolog az internet, ha csak barátot, beszélgető társat keres valaki.
De ebben a korban, már bocsánat, de nincs idő arra, hogy éveket e-mailezzünk.
Én évekig a chat-en lógtam, mert beszélgetni kell még egy özvegy asszonynak is.
De ott volt két éve mellettem csak nem vettem észre aki miatt most egy kérdésem van. Hogy lehet innen kilépni?

Kedves Riaria,
senki nem fenykepet keres,mert akkor vehetne maganak egy sztarfotot,amely retusalt,tökeletes,de ahhoz hogy egy tömegbol kivalasszunk valakit,megerezzuk,hogy szimpatikus-e,ahhoz szukseges a foto es az alapadatok....az,hogy ki milyen ember az csak nagyon lassan derul ki,a legtöbbször csak az egyutteles soran....en nem csak baratokat,hanem tarsat is talaltam a neten,akikben hosszabb tavon sem csalodtam.
A profil törlese: a profilom-beallitasok-profil törlese cimszo alatt törtenik. 
Udvözlettel,
Iris 
Kedves Mindenki!

Én nem régen, (2 hónapja) regisztráltam itt! Első adandó alkalommal elmentem egy kirándulásra a János hegyre amit a Hobbin Judit szervezett! Isteni volt 5 hölggyel kirándulni egyedüli férfiként!
Nem a fénykép volt a lényeg, hanem a közös megmozdulás!
Következő héten már Harkányba mentünk egyik túratárssal 5 napra! Csodás volt! Ha nem találkoztunk volna ott a Moszkva téren, biztosan nem lett volna rá lehetőség ismertség hiányában! A múlt hetet Sopronban töltöttük!
Ime a lehetőség, minden héten találkát szervezni, mert én úgy látom a többség csak kamuzik, amikor meg komolyra fordul a dolog, mindenféle ürüggyel lemondják a bulikat!
Nem ítélek el senkit, aki nem tett fel fényképet.Lehet, hogy szégyenlős, hogy nincs önbizalma, hogy ismert ember.
De tudomásul kell vennie, hogy az esélyei, hogy valaki megszólítja, 90%-al kisebbek.
Én is csatlakozom Pistához, a nők hirdetései sem mutatnak jobb arányt.
Ha meg van, nem lepődök meg, ha személyes találkozásnál a képen lévőnek az anyja jelenik meg.
Nem vagyok híve a gyors találkozásnak.Csak akkor megyek ilyenre-a rossz tapasztalataim miatt- ha a hölggyel már megtaláltuk a közös hangot és remény van arra, hogy fejlődik a kapcsolat.
Sok hölgy azért fél, mert szex ajánlatokat is kapna. Ebben a körben (korban) ennek örülnie kellene.
Talán nem mindenki előtt ismert, hogy egy férfi haláláig aktív lehet, és nem ítélhető el, ha hasonló temperamentumú társat keres. Ez ebben az esetben a tartós kapcsolat biztosítéka is.
Vannak persze közöttünk skalpgyűjtők , de szerintem bőséggel vannak olyan oldalak, ahol sokkal könnyebben lehet ennek a szenvedélynek hódolni.
Itt a férfiak többsége csak gyengédségre vágyik, türelemre, nyugodt öregkorra.A szerelem már nem cél, de nem is kizárt..
Egy kicsit nagyobb empátia, nyitottság , kevesebb elvárás, csodát tud tenni.
Az én fényképem 1 éves, és nem szégyenlem, hogy a társamat keresem a nagyharangig.
Köszönöm, hogy elolvastatok.
Kedves Mindenki!

Csak egy rövid gondolat a fényképről.Teljesen igazat adok a fenti hozzászólásokhoz.Valakivel leveleztem a neten /férfi/ Ő azt írta tök ciki feltenni képet, mert az ismerősök is felfedezhetik. Szóval nem vállalta még a kockázatot sem, és persze utána kiderült miért, nős volt.A kép nem számít de azért valami kis szimpátia csak kell.Én sem vagyok fotogén, de vállalom magamat, a találkozás úgy is sok mindent eldönt.Jó ötlet a közös programok, több magányos emberrel, jönnek az ünnepek,amit sokan nehezen élnek meg. :)
[quote="NBandi"]Nem ítélek el senkit, aki nem tett fel fényképet.Lehet, hogy szégyenlős, hogy nincs önbizalma, hogy ismert ember.
De tudomásul kell vennie, hogy az esélyei, hogy valaki megszólítja, 90%-al kisebbek.
Én is csatlakozom Pistához, a nők hirdetései sem mutatnak jobb arányt.
Ha meg van, nem lepődök meg, ha személyes találkozásnál a képen lévőnek az anyja jelenik meg.
Nem vagyok híve a gyors találkozásnak.Csak akkor megyek ilyenre-a rossz tapasztalataim miatt- ha a hölggyel már megtaláltuk a közös hangot és remény van arra, hogy fejlődik a kapcsolat.
Sok hölgy azért fél, mert szex ajánlatokat is kapna. Ebben a körben (korban) ennek örülnie kellene.
Talán nem mindenki előtt ismert, hogy egy férfi haláláig aktív lehet, és nem ítélhető el, ha hasonló temperamentumú társat keres. Ez ebben az esetben a tartós kapcsolat biztosítéka is.
Vannak persze közöttünk skalpgyűjtők , de szerintem bőséggel vannak olyan oldalak, ahol sokkal könnyebben lehet ennek a szenvedélynek hódolni.
Itt a férfiak többsége csak gyengédségre vágyik, türelemre, nyugodt öregkorra.A szerelem már nem cél, de nem is kizárt..
Egy kicsit nagyobb empátia, nyitottság , kevesebb elvárás, csodát tud tenni.
Az én fényképem 1 éves, és nem szégyenlem, hogy a társamat keresem a nagyharangig.
Köszönöm, hogy elolvastatok
Kedves BANDI!Egyet értek Veled,hogy a fénykép nem mérvadó,de jó ha van,...elnéztem ezt az oldalt....szinte minden hőlgy"beállitotta"magát a mozdulatok,pózok sokat árulnak el a személyről...De ha feltesz valaki egy képet az igenis legyen aktuális,és minél eredetibb...vállalja fel Őnmagát,hisz ebben a korban,nem csak fizikailag nem vagyunk a toppon,de hátunk mögött van egy két érzelmi probléma,betegség,,,apropó betegség...tudom nem ezzel kell kezdeni a bemutatkozást,de szerintem jó tudni a másik fél problémájáról,hisz ebben is kőzős hangot kell találni...segiteni egymást...miért írom mindezt,mert a "bőrőmön"tapasztaltam...ahogy kimondom,hogy cukorbeteg vagyok,minden elhallkult...én fel vállalom állapotom,sőt a bemutatkozásomban is beírtam.Mi lenne,ha őszintébbek lennénk egymáshoz,nemcsak a fénykép tárgyában?Baráti űdvözlettel,...abban a reményben,hogy segitettem megnyilni minkét nemnek ebben az irányban is Boróka