Szeretném felhívni szíves figyelmeteket a fiatalság látszatának veszélyeire az alább vicc segítségével:

Egy 50 éves nő szívrohamot kap, és miközben a műtőasztalon fekszik, halálközeli élménye támad. Istent látja, és megkérdezi tőle, hogy tényleg meg fog-e halni. Isten megnyugtatja, hogy nem, még 30-40 évig fog élni.
Felépül, és úgy dönt, ha már úgyis kórházban van, zsírleszívást végeztet a combján és a hasán. 2 hét múlva és felépülve bankkölcsönt kér, hogy esztétikai beavatkozásokat végeztessen magán. Felvarratja a melleit, kis szilikont is nyomat beléjük, megigazíttatja az orrát, kissé megnagyobbíttatja a seggét, feltölteti szilikonnal az ajkát, eltünteti a ráncait és a szarkalábait. Visszérkezelést és narancsbőrkezelést is kap a 120 masszázs mellett. Összevarratja a gyomrát, hogy kevesebbet egyen, kiveszik két bordáját, és mindenféle más fiatalító trükkhöz folyamodik... Úgy gondolja, ha még 30-40 évig fog élni, hát nézzen ki ragyogóan. Amikor az utolsó műtét után távozik a kórházból és átmegy az úton, puff!, elüti egy mentőautó. Ismét Isten színe elé kerül, és felháborodva kérdezi tőle: - Nem úgy volt, hogy még 30-40 évig fogok élni? - Basszus...nem ismertelek meg.

Nem zavar, ha egy nő 50 évesen éppen annyinak is néz ki... de ki dönti el, hogy hogyan is kell kinéznie? 
Sziasztok!!!!
A remek ötleteket olvasgatva, fogalmam sincs, hogy én hogyan maradtam ennyire""" földhöz ragadt"""
Amennyiben minden áron meg szeretném tréfálni az anyakönyvi kivonatom adatait....én az ÚTHENGERRE szavaznék!!! Az jól kivasalna és garantáltan egy percet sem ráncosodnék tovább!!!
Kedves előttem szólok! Mint az ábra mutatja és a tapasztalatom,az arány ffi-50,-nő: max40.És így tovább,ffi 70-75,nő: max.60-62. Nagy ritkán ffi 42-55. nő:60-62.Persze ez is minden "statisztika".A kivétel erősíti a szabályt.Az bizti aki szeretve van az fiatalodik.Hogy az hány köbcl-től azt még nem mértem.
"Nem zavar, ha egy nő 50 évesen éppen annyinak is néz ki... de ki dönti el, hogy hogyan is kell kinéznie? (Tibor)

A profitorientált cégek határozzák meg, hogy mi a trendi. Milyen telefonod legyen, mit vegyél fel, milyen csodaszert kenjél magadra, milyen tablettát vegyél be, hogyan kell kinézned 50-60 évesen, stb. Aki válogatás nélkül  követi ezeket a "trendeket",  az bizony versenyt fut az idővel.

De a természet igazságos, 50 felett -jelzem már jóval korábban is - a jó és rossz  tulajdonságaink  kiülnek az arcunkra.  Az a bizonyos belső (!) kisugárzás pedig vagy megszépít, vagy   :mrgreen:  .
A gyógyszergyárak és a szépségipar csak eszközt ad azok kezébe, akik fiatalabbnak akarnak látszani, vagy csak meg akarják tartani a saját maguk által elvárt állapotot.
A kérdés azonban maradt, mi az etalon egy 50 éves ember számára?

Fanni aránypárjai csak az álmainkat tükrözik.
Az, hogy egy 55-60 éves férfi, 30 éves, hetykemellű, 90-60-90 arányú nőt keres, miközben kisebb-nagyobb pocakkal takarja kockahasát... nos az álom. :) (de, ha álmaink nincsenek, semmink sincs)  
Miután egy férfi amennyiben minimum egy fokkal szebb az ördögnél ezután a nő választ. 
Éppen ezért teljesen felesleges évszámokban, méretekben és formákban meghatározni az elvárásainkat.
Hogy milyen szempontok alapján választ ki a nő?   Ki ezért, ki azért.

Konkrétan fogalmam sincs.   :D
Kedves Maha!
Pontosíthatok?
Mindig a férfi választ, csak a nő eldönti, hogy elfogadja-e. (Na, itt jönnek be a képbe a női szempontok.) Ha a férfi elég meggyőző tud lenni, akkor előbb vagy utóbb biztosan nyert ügye lesz. 
Ylen 
Na jó egyezzünk ki döntetlenbe.  :)
 A férfi az aki kiválasztja a nőt, aki majd kiválasztja a férfit.  :D
 "Minimum egy fokkal szebb legyen az ördögnél" -kritériumnak megfelelő alap:   :)

férfi ördög.jpg
 :twisted:  
női ördög.jpg
:twisted:
  Az  "egy"  lehet pluszban és mínuszban is,
 a  "fok" mértékegységet ki-ki egyéniségére, igényeire szabhatja. 

Csak hogy könnyebb legyen a mosolyküldés. :wink:  
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Nem szeretnék fiatalabbnak látszani, minden kornak megvan a maga szépsége! Ha belül a lélekbe  harmónia van, azt sugározzuk kifelé is és ez fontosabb  mindennél.  Helyes táplálkozásra, megfelelő mozgásra és főleg folyadék bevitelre  oda kell figyelni. A különböző drága kemikáliák  helyett léteznek filléres házi praktikák is. A boldogság, szerelem és szex valóban csodákra képes! :)
Nem. simi12-vel értek egyet. Kiegészítve az alábbi beszélgetéssel. Unokám mondta ( 5 éves)
- Tudod nagyi nekem a szép fiatal lányok tetszenek.  ( nála ez 15-16 évet jelent)
- Tényleg?
- Igen, de Te is tetszel, csak tudod Te öreglány vagy, de szép. 
Hát ennyi. :D  
Simi 12-vel egyetértek! Minden kornak meg van a maga szépsége.Erre azt szokták mondani: mondj egyet!
1. örüljünk minden apróságnak
2. töltsünk az unokával,unokákkal több időt, tartalmas beszélgetésekkel
3.Rengeteg nyugdíjas klub létezik.Kellemes klubdélutánokkal, kirándulásokkal,gyalogtúrákkal/aki bírja/

Szóval ha békében vagyunk magunkkal, a korunkkal, a világgal, akkor ez megszépíti az embert!
Egyébként is a gyerekeinknek mi vagyunk a legszebbek!Nekünk meg ők!
Olyan, mintha, és a koránál fiatalabbnak látszik... Felesleges kijelentések, illetve gondolatok... Nyilván teszünk érte, hogy jobb legyen a közérzetünk, és ez természetes.
De az idő, szem előtt tartva a mentalitásunkat, (akár tetszik, akár nem,) mindnyájunkon nyomot hagy...
A korunknál fiatalabbnak látszani egyrészt genetika ( ez szerencse , nem érdem!! ) aztán életmód, amibe ugye beletartozik több minden.
Nem is fejteném ki, viszont a krémek témához én is hozzászólnék.

Jó üzlet a fiatalító krémek reklámozása sok-.sok pénzért és sokan be is dőlnek neki.
Látványos eredményt elérni ,csak plasztikai műtéttel lehet rövid idő alatt.
Ám vannak nagyon jó krémek, amikkel az arcbőrünket, kezünket is ápolhatjuk.
A nyak, a dekoltázs, a kéz árulkodik nagyon sok nő koráról.
Én például ha kozmetikushoz megyek, nemcsak az arcomat masszíroztatom, hanem a dekoltázsomat is, a kezemet is kezeltetem. Remek készítmények vannak, én az amerikai Jafra-ra esküszöm.
Nem olcsók, de nagyon hatásosak.
Érdemes törődni magunkkal, tudom sokan azért tudják megvenni a jó kozmetikumokat, mert nincs rá keretük.
Ám akinek cigire futja,annak futná másra is!!!!
És sok alvás, szabad levegőn lét és MOZGÁSSSSS!