Üdv mindenkinek! Ezúton érdeklődöm, hogy kinek lenne kedve alkalmanként, vagy esetleg rendszeresen közös mozizáshoz? Film után pedig akár beszélgethetnénk.
Ha van erre igény, akkor szívesen segítek a szervezésben. Szeretettel várom az érdeklődőket.
Én csak akkor, ha legalább két hölgy lesz ott. Egy neked, egy nekem. :-)

L.
Én nagyon szívesen megyek Moziba!
Etelke
nem rossz ötlet.csak akkor,ha Etelke mellé ülhetek torna cipőben.
Én járok filmklubba, csak az a gond, hogy kedden van. Ez azért gond, mert a gyerekem sulijában is kedden van a szülői est, és a könyvtárban is akkor van az ezoterikus egészségklub, + az olvasós klub is. És akkor azt még meg sem említettem, hogy csak akkor tudok elmenni, ha a gyerek apja, aki mozdonyvezető, éppen nem dolgozik.
Ha valakit érdekel, meg ha nem akkor is, ezután ideírom milyen film lesz a következő kedden. Én sajnos most sem tudok elmenni, mert anyumhoz szaladgálok a kórházba.
De ha ennek a nehéz időszaknak vége lesz, szívesen társulok mozizáshoz.

"Kedves Filmbarátok!

JACK LEMMON halála előtti utolsó és egyik legjobb filmje. Egyszerre vidám (bölcs), komoly, nem giccsesen megható.
Perlaki Tamás a nagyon jó és nagyon igaz filmek szeretőinek barátilag ajánlja. Csak Amerikában több mint 10 millió nézője volt.

MICK JACKSON: LECKÉK AZ ÉLETRŐL magyarul beszélő amerikai film
Január 29. kedd 18 óra VII. RUMBACH SEBESTYÉN UTCA 10. (Az R.S.9 Színházzal szemben.)"
Üdv mindenkinek! Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Én a szerdai napot javasolnám, mert akkor sok mozinál kedvezményesek a jegyárak. Én pl. szívesen megnézném 30-án Clint Eastwood legújabb filmjét, a Csempész-t, vagy valamilyen újabb vígjátékot. Van más ötlet? Kinek melyik mozi lenne optimális és hány órától?
Olyan régen voltam már moziban...hogy már arra sem emlékszem...mi is az...))))
Szívesen elmennék ...ha többen is eljönnének ...meg naplózok is ....mert jó lenne egy személyes kontaktus azokkal akikkel kommenteken keresztül kommunikálunk)))....
Szerdai nap kivételével.....ha lehet.....ilyet előre jelezni)))

Köszönöm
Nekem megfelel a szerda, a film is.
Allee: 16-óra
Vagy :18.30
Tudok alkalmazkodni bármelyik naphoz, és mozihoz.
Sajnálom, hogy nem jött össze a közös mozizás :( Esetleg jövő héten szerdán?
Kit érdekelne és mit nézzünk meg? Várom a hozzászólásokat, javaslatokat. Bízom benne, hogy ezúttal több érdeklődő lesz!