Az egészségnél nincs fontosabb.
De sajnos elfeledkezünk róla.Pedig meg kellene tanulni ezt a két szót ÉN és NEM.
Van aki teljesen feláldozza magát a családjának és utána veszi csak észre,hogy már nem vonzó nő vagy férfi.Ez nagy baj.Én is beleestem ebbe a problémába,de kimásztam belőle és kis vállalkozásom is erre alapítottam.Sok tanfolyamot elvégeztem,de a tanulmányaim végesek.

Nagyon szeretem az embereket,mert erőt adnak,és boldog vagyok ha segíthettem.
Több dologgal foglalkozom,ötvözött masszírozást alkalmazok mely elősegíti a gyógyulást, a depresszió leküzdését,rendbe teszem a fájó a derekat,letapadt izmokat,tibeti gyógyítást gyakorlom és manuálterápiás arcmasszázzsal is foglalkozom,ráncok eltüntetése és tanácsokat adok,ha kéri a kedves vendég.Táplálék kiegészítőkkel is foglalkozom,próbálok mindenre kitérően gondolkodni.

Ezek a mondatok talán eljut olyanokhoz,akik a család rabjai - a családot szeretni kell - de mindenben nem kell alárendelni magunkat.
Így teszek én is,mivel szeretem a szabadságot,a segítőkészséget és miért is ? - mert szabadnak,felszabadultnak,talán még újra szerelmesnek is lehet lenni.
A döntő a mentális állapot. 
Barátsággal: Béla