...csipogni a vonalkód leolvasó szokott...nem?  :D :D

A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Ma olvastam:
" A nyulakat nem szeretem"
( hát ezt jó tudni )

Ez is jó:
"semmi gond, semmi kétség, én vagyok a segítség"
Kedvencem:

"Régebben csak úgy futottak utánam a nők, de ma már nem lopok retikült!:D "
Zoska! A "nyulakat nem szeretem" megjegyzés arról szól, hogy az illető "úr" az estéit a cseten tölti és nagyon nem szeret két embert, akik nyúlnak szólítják egymást. Ez ő, neki ez a bemutatkozása. Meg az is, hogy kik a barátai :lol:

Az én kedvencem ez a blogbejegyzés:
A mai napi termést olvasva jott a korszakalkotó otletem az oldal uzemeltetoje felé:)Mély tisztelettel kérelmezem,hogy osszák fel az 50+club oldalát 2 részre:)Legyen egy az orok áskálódóké ahol bátran használhatják édes anyanyelvunk gazdag tárházát bármilyen formában:)A másik fele maradjon a koznépé,akik valóban beszélgetésre ,ismerkedésre,barátságok ápolására használják az oldalt:)Így mindenki jól járna:)Mert az igazság az,hogy nem fele-fele arányban lenne az osztás:)A nagy tobbség a normális oldalon maradna:)Megfontolandó:)

A vicc az, hogy az egyik fő-fő áskálódó írta, aki nélkül
1. sokkal szebb lenne itt az élet
2. vezér híján befogná a száját néhány agyatlan senki
Egy valódi gyöngyszem. :) Mármint maga az, aki ezt így megfogalmazta.

"hagyományos értékrend híveként maximálisan tisztelem a női nemet. Illemtudó kulturált viselkedés jellemez"
"Nem tettem ki azonosítható fotót magamról és első körben én sem kérek senkitől, mert szerintem nem lehet megítélni senkit egyetlen kép alapján.
Nem a felszín a lényeg, hanem az, ami alatta rejlik és az a szemnek láthatatlan... "
a blogom mai első olvasója sajátosan definiálja saját magát:

Bővebben Zippo03

Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.Seggfej B.

:roll: :roll: :roll:
Kedves Hölgyek!

Biztos, hogy ki kell a férfiakat figurázni?
Éppen elég nehézség az mindannyiunknak, hogy társ híján ezen az oldalon próbálkozunk. Nekem legalább is az. Ebben az állapotunkban és zavarunkban mindenfélét összeírhatunk, nem csak a férfiak, hanem a nők is. 
Hiszem, hogy nagyobb elfogadással  kellene egymás felé fordulnunk, minden elkötelezettség nélkül.
Meg tudjuk ezt tenni? 
Dalai Láma: A tükör 4 törvénye -

1. Minden, amit a másikban kritizálok – ami ellen harcolok – az bennem is bennem van.

2. Mindaz, amit a másik személy rajtam kritizál – és azt sértőnek találom – az nincs feldolgozva még bennem.

3. Minden, amit a többiek kritizálnak bennem, harcolnak ellene, meg akarják változtatni – és, ha ez engem nem sért -, akkor az az ő feldolgozatlan problémájuk, tökéletlenségük, amelyet rám vetítenek, mert nem tudnak szembenézni vele önmagukban.

4. Minden, amit én a másikban szeretek, az bennem is megvan, magamban szeretem, mert felismerem magam a másik személyében, mivel az egylényegűségünk mutatkozik meg. Ha azt gondolod, hogy minden valaki más hibája, akkor sokat fogsz szenvedni. Amikor rájössz, hogy minden önmagadból ered, akkor megismered mind a békét, mind az örömöt.
Kedves Marta!

Szeretem a kreativitást, az egyediséget, a humort. A  rengeteg sablonos bemutatkozás között számomra üdítő ha  néha megjelenik egy-két  eredeti gondolat, netalántán egy kis humor vagy finom erotika.
Kérlek olvasd el a fórum legelején lévő bejegyzésemet, amivel útnak indítottam a Gyöngyszemek gurulását....láthatod, hogy a szándékom egészen más volt!   :D  

Hogy ki és mire használja a fórumot, az már egy másik lapra tartozik.  :mrgreen:  

Üdvözlettel:
Sym  
Nagyon a szívem szerint szóltál, kedves Marta!

Symbolonka, aranyos!
Egyáltalán nem csodálom, hogy többen félreértették a szándékodat.
Ez a két idézet az első felhívásodból vajon kreatív, humoros vagy egyedi?

-Nő kell és kész!!! Tőlem már jöhetne az ördög öreganya is.

-Csak egésség legyen a többit majd megveszük!!!!!

Majd Márti egy férfi versenyzőt gúnyoló idézeteire válaszoltad:

Kedves Márti,
igen erre gondoltam... :lol: ...mondjad még! :D

Végül: vajon eddig miért nem szóltál a félreértőknek, hogy állj, gyerekek, én nem gúnyolódni akartam!
:oops: 
B.G. aranyos, idézni csak pontosan, szépen érdemes, nem kiragadva egy-egy mondatot! 

Márti -szerintem- nem gúnyolódott, egy frappánsan megfogalmazott bemutatkozást másolt be egy Férfi adatlapjáról.   

Végül: ha valaki félre akar valamit érteni, szíve joga.  
Mai napi érdekes :?

Egy bemutatkozó lapon találtam: az illető Úr társas magányos évek óta, kedves, érzéki, chat barátnőt keres, aki szexuálisan legyen aktív.
Kedves Symbolonka! Csupa mosollyal az arcomon olvastam ami itt terítékre került.:) Tetszett!! Csakhogy bebizonyítsam én sem vagyok tökéletes, elmondom az első levelem ezen a fórumon háromszor ment el, háromféle megfogalmazásban:) Jót nevethetett rajtam az illető, lányos zavaromba, tökéleteset akartam fogalmazni, de a technika ördöge megviccelt:) hihi
Kedves Szonja!
Csetlünk, botlunk, de azért meg van ennek a maga bája. :D
Ha férfi lennék, biztosan respektálnám mind a hármat! :wink:  
Üdv:
Sym
Kedves Sym!
Köszönöm!
Üdv
Szonja