50- s pasi adatlapján arról kit keres:
"Valaki hasonlót keresek, aki nem akar a gyerekem, sem a főnököm lenni, valamint nem kényszerít arra, hogy a kapcsolaton belül én legyek a pszichiátere." :D

50-es pasi bemutatkozásában csak ennyi:"faszszopó ribancok álljatok sorba"

60-as fickó írta:"És ami manapság talán ritkaság: tisztelem is a nőket, meg becsülöm is. Tagja vagyok a Classic Tánc- és Sportegyesületnek, de manapság már egyre ritkábban járok el csörögni" :D

60-as nő írta:"Fiatalos, kedves, közvetlen egyéniségű, intelligens nő vagyok. Egy cseppet sem vagyok unalmas. Emberi értékekre igényes, szeretni képes partnert, barátot keresek és persze azt a bizonyos "pillanatot". :D

45 éves nő írta: "Így negyven felett az ember már arra törekszik,hogy egy komoly párkapcsolatot alakítson ki hát ezért vagyok itt." :D :mrgreen:

74 éves nő írt magáról::

"Minden tekintetben fiatalos, érdeklődő és aktív vagyok." :D :D

60-as pasi írta: "olyan nőt keresek aki erkölcsileg nincs megdögölve és intelligensebb egy szobanövénynél" :D
Csenta!
Jöhet a többi! :-)))
Kedves csenta, ezekkel mi a baj? Ha neked nem tetszenek, miert foglalkozol veluk?
Újabb gyöngyszemre vágytál Ábel. Íme:

"Voltam már itt.
Nem keresek senkit."

hát akkor mi okból? balhézni?
Emily1959 írta: Kedves csenta, ezekkel mi a baj? Ha neked nem tetszenek, miert foglalkozol veluk?

Kedves Emily1959,

Nem értem a kérdésedet.Ezek szerint nem olvastad el a topikindító hozzászólást.
Ezek gyöngyszemek. Van bennük eredeti, valami plusz és humor.
Engem is megnevettetek.
Miért ne írhattam volna én is le amit láttam, akár a többiek?
Leírhattam.
Igazi gyöngyszem egy 40-es férfitől :D :D

"A nők angyalok.
És ha valaki eltöri a szárnyukat, ők repülnek tovább seprűnyélen.
Ilyen flexibilisek."
Szerintem, kedves Csenta, nagyon rosszul veszi ki magat, hogy az altalad gyongyszemeknek tartott mondatokat kiteszed ide, elegge nyilvanvalo a lenezo szandekod es sajat magadrol allitasz ki szegenysegi bizonyitvanyt. (nem eloszor.) Semmi erdekes nincs bennuk, tarskereso emberek mondatai, ennyi, feleslegesen pellengerezed ki oket. Esetleg, mivel a tobbseg joerzesu ember es nem csatlakoznak a 'humorodhoz' be is fejezhetned ezt a mufajt, persze csak ha nem akarod magadat tovabb egetni.
Ötvenes pasi naplója:

"Tartós tej és tartós kapcsolat.
Mind a kettő megromlik,csak idő kérdése az egész. "
Bunko megnyilvanulas.
Bunkó megnyilvánulás!! :lol: :lol: :lol:
Bunkók bunkós megnyilvánulásai! :lol:
29157164-A-cartoon-woman-and-man-fight-with-their-long-noses--Stock-Photo.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
"Olyan férfit keresek akitől a rúzsom kenődik el és nem a szempilla festékem !" :D

"Egyszer köszönés helyett azzal a mondattal kezdte egy pasi az
üzenetét, hogy »Hé, akarsz az arcomra ülni?«. Erre csak azt
válaszoltam, hogy »Miért, az orrod nagyobb, mint a farkad?" :D :D
Szomorú, de mégis gyöngyszem azok szemében, akik értik.

21617737_350338922073561_2817081681455795038_n.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Egy általam rendszeresen olvasott férfi egyik naplója.
Rengeteg az olvasója.
Gyöngyszemeket ír :D

"Divatosan duci!

Besz@rás!
S ezt komolyan is mondom!
Eddig ugye volt a duci,molett,dagi,terebélyes,kövér,drabális,kövér állat kifejezések, mely szavak a DUCI gyűjtő fogalomban egyesültek. De! Most itt az új fogalom a Divatosan duci.
Amit én nem értek! Itt állok letusolva,megfürödve. Pedig nekem tudni kellene mit jelent! "