Kedves Klubtársak!

Állítólag egy jól kitöltött, fényképpel is ellátott adatlap fél siker. Hátha még nem szabványos a szöveg, ha megjelenik valami plusz, ne adj Isten egy kis humor vagy valami eredeti gondolat! Ezekre én egyből odafigyelek, gondolom más is.
Néhányat összegyűjtöttem férfiak adatlapjáról és most érintetlen formájukban közkinccsé teszem. Számomra ezek igazi gyöngyszemek.

Ha van kedvetek Hölgyek és Urak, lehetne folytatni a sort.  :D

-Attól nem leszel sportos, hogy edzőcipőt veszel fel. 
-Hajszínről beszélni az esetemben irreleváns volna. 
-Ha vizsgálsz, férfire gondolj, annak minden rossz tulajdonságával együtt!
-Szeretem az egyszerűséget ,közvetlenséget,szerénységet. Önimádó degenerált agyú nők kíméljenek !
-Szeretem a csúnya állatokat, a növényeket, az ásványokat, sőt az embereket is szeretem.
-Budapesten is laknak olyanok, akikkel inkább nem találkoznék, és máshol is olyanok, akikkel igen.
-Nő kell és kész!!! Tőlem már jöhetne az ördög öreganya is.
-Van úgy, hogy az aranyhal fogja meg a halászt.
-Egy igazi boldog kapcsolatban amit jobb megtenni, attól nem zárkózom el. 
-Ismerkedjünk, valami majd lesz belőle.
-Csak egésség legyen a többit majd megveszük!!!!!
-Rosszat bolond lennék írni magamról. Jót meg olyan ciki, nem?
-Aki keres engem, talán... :wink:

Sym 
Az én kedvencem a következő: " Ha morcos vagyok, akkor is szeretlek."
Az utóbbi időben( nagyon jó érzékem van hozzá)sorra olyan adatlapokat nyitok meg,aminek a tartalma: "Partnerem életkora: 45-99" Természetesen fotó nélkül.Szegények,milyen fontos,elfoglalt emberek lehetnek,hogy még 5 percük sem akad kitölteni néhány adatot!  :wink:
Amitől felmegy a pumpám: 176-180 cm és 1xx kg és ezek után sportos az alkata....  
Pénzért kapcsolat? hmm
Kedves Szenta, nagyon jóóóó!

Kedves Márti! Mitől nem megy fel a pumpád? Mi az amin elmosolyodsz, ami tetszik, ami szerinted eredeti? 

Ma találtam:   
"Tetoválás ne legyen rajta, mert azt az egyet nem tudom levenni ! :-)

A tetoválásról jut eszembe. Ma hallottam, hogy egy tattoo szalonban olvasható a következő szöveg:
Az örök szerelem sírig tart, a tetoválás 3 nappal tovább.   :D  
Találtam párat:   :D

Igazából csak azért írok, hogy elfogadja a gép a regisztrációmat. :?
  Csak azért írok ide, mert valamit írni kell.
  Ne a külsőm, a belsőm miatt szeress. (akkor csúnya?)   :?
Sziasztok!
Azt kérdezed Sym,mitől nem megy fel a pumpám,hát attól biztosan nem,ha valaki nem ír hülyeséget. :D Nos,én is találtam ma érdekes meghatározásokat:
" Lehetsz molett is de arányosan de nem ez a lényeg nekem. Csak nem dohányzót keresek nem bírom a füstöt."
" legyen szíve,ne akarjon minden vércseppet átpréselni az agyán."
"találkozáskor,búcsúzáskor mindig legyen puszi.Lehet az féltő, kedves,szerető,szerelmes vagy éppen bosszús,haragos,gyilkos,de legyen. "
".Imádlak!Naponta 1X el kell viselnie."
Tovább is van,mondjam még??? :lol: :lol: (és ez mind egy adatlapon! :D  ) 
Kedves Márti,
igen erre gondoltam... :lol: ...mondjad még!  :D

" Helló lányok, asszonyok!Kell valakinek egy vidám társ?Akkor siessetek, mielőtt teljesen magamba zuhanok!"
Van pár mókás, szellemes, vagy tréfás írás a profilokban, de ami nekem nagyon tetszik az az, hogy

"KÉSŐBB ELMESÉLEM"

Van, akinek fontosabb az, hogy valaki megadja az életkor behatárolást, mint az, hogy van-e gyermeke, vagy éppen felesége. :)
-"Ha még egyszer megkérdezi valaki hol lakol,az meglakol!
- Amióta kikapcsolom a mobilom,utolérhetetlen vagyok az ágyban...
-Legyen fényképe,de ha még egy fürdőszobás,tükrös,mosógépes,kazános,fregolis-száradó tundrabugyis adatlap,és kolostorba vonulok...."
:roll:  
" Te is olyan vagy, aki a reptéren várod a hajó kikötését? "
"Gyerekkoromban olyan csúnyácska voltam,hogy anyám is egy kirántott hússzeletet kötött a gyerekkocsimba,hogy legalább a Bundás (a kutyánk) foglalkozzon velem!"
:D :D :D  
"Aki a múltba, múltjába révedezik, az fenékkel megy a jövője felé." :)

"Aki egzisztenciát keres az nem én vagyok,nem ugy hivnak."
„Átlagos maximalista … vagyok.”
"JÓ PASI VAGYOK HIDD EL, OLYAN AKIRŐL FANTÁZIÁLSZ! éS TE IS OLYAN VAGY AKIRŐL LEHET ÁLMODNI??? Á FENÉT, KÜLÖNBEN VÁLASZOLNÁL. NEM VAGYOK PRÉMIUM, TEHÁT TE JÖSSZ!  "