Kedves Irisz, senki nincs minősítve, az meg hogy konkrétan különbözőek vagyunk gondolom nem titok. :D Kinek ki az értékes és csak is társkeresés szempontjából az megint eltérő. Különbséget mindenki tesz még akkor is ha ez ellen felháborodik mert ha nem így lenne akkor a legelső emberrel eltávozna innen aki pl rámosolyog. :D
Sziasztok!
Iris47-hez egy kicsit még csatlakoznék. Úgy gondolom, nem mindenki életében ugyanazt a szerepet töltjük be. Van, ahol egy kis porszem vagyok, vagy egy kavics, ami nem feltétlenül negatívum, és lehet, hogy van akinek a szemében szálka vagyok :|
De belőlünk is lehet gyémánt és a szerelmünk, a szeretetünk hipp-hopp gyémánttá varázsolhatja a kis kavicsot, akár akarja, akár nem.
Tudom, érzelgősnek, naívnak tűnik. De olyan jó valakinek a kis gyémántja lenni, és olyan jó, ha van egy kis gyémántom :)
Ezért jöttem, talán megtalálom :)
Simike, így van.
Itt nincs gyémánt, vagy legalábbis ritka.
Kócos, ráncos vénasszonyok,
pénzéhes, hisztis hárpiák,
magukat megjátszó nőcskék.
Azok bőven.
Kedves Abel nem is értem mi hozott vissza. :D :wink:
Mindenki gyémánt. Van, aki csiszolatlan. Mint én. Sőt, vannak faragatlanok is. Ja, nem, az a tuskó. Na, abból is van itt 1-2-3 :lol:
Ábel! Mindenkit felsoroltál? :)
Minden zsák megtalálja a foltját!
Kócos, ráncos , vénasszonyokhoz illik = kopsz borvirágos trotty
Pénzes, hisztis, hárpiák hoz = nőket kihasználó hozományvadász
Magukat megjátszó nőcskékhez illik = önimádó férfi soviniszta alak

Nem kell itt vita!
:D :D :D
Erika7 írta: Ábel! Mindenkit felsoroltál? :)

Kedves Erika7!
Rád bízom ennek eldöntését.
Egy jó ideig korábban itt voltam én is.
Van tapasztalat.
Képben vagyok.
Fotók, adatlapok, találkozások.
Naplók, fórum.
Leszűrhető a lényeg.

Maradjunk társkereső oldalon.
A NŐ lényege -talán egyszer megérted.
.A NŐ kiviláglik a többi közül.
Természetes.
Egyéniség.
Szexuálisan vonzó, árad belőle.
Természetét illetőn királynő.
Magabiztos, de nem feminista.
Külsőre nem kell tökéletesnek lennie.
De harmóniát kell, hogy sugározzon.
Kisugárzása van.
A férfit nem mocskos állatnak nézi,
aki csak a z t akarja.
Befogadó és a nőiességét láthatóan megéli.
Ez hosszú, úgysem értenéd.
Nekem meg nincs erre affinitásom,
hogy elmagyarázzam.
Fordulj Simihez vagy Csentához.
Ők nőies NŐK:
Apropó!
Ha férfiakkal akarsz ismerkedni hatékonyan.
Akkor ne majdnem anyádkorú nőkkel barátkozz.
Akik példának okán itt jobb híján öregurakat rajonganak körbe.
Vagy néhány szerencsétlenhez kapcsolódnak.
Ők már idősek hozzád és elriasztják a férfiakat.
Ők az oldal örökös tagjai.
Függők!
Ennyi!
Valamit meg akartam nézni,
ezért jöttem be.
Valamint írni.
Megtettem.
További ittlétem már nem szükséges.
Ábel!
Mindenben abszolút egyetértünk és azt hiszem a tanácsodat is megfogadom.
Köszönöm.
Üdv.,
Erika
Azannya! Csentácska zsírleszíváson volt! Ettől egyből nőtt is vagy 20 cm-t, és fiatalodott vagy 20 évet! Bakker, ha ez így működik, én is benevezek egy ilyenre! :lol:
Kedves Erika,

szerintem, ha igazán meg akarod találni a Hozzád illő párt, saját magadhoz fordulj. Te ismered magad a legjobban, és Te tudod, hogy kit keresel. A kisugárzás belülről jön, és nem más, mint az, hogy elégedettek vagyunk saját magunkkal. Az elégedettséget, a belső békét viszont nem találod meg máshol, csak magadban.
Az a férfi, aki meg akar változtatni (akár külsőleg, akár a gondolkodásmódodat) nem Téged keres. Sosem fogsz neki megfelelni. Egy dologra jó: hogy leromboljon lelkileg.
Persze változni kell, de csak annyiban, ameddig még jól érzed magad a bőrödben.

Sok sikert! Lidi
„Kedves” Ábel67/ Ákos67……vagy ki tudja kicsoda?
Személyeskedett, s bár ezt nagyon unintelligens dolognak tartom mégis felveszem a kesztyűt, mert nem hagyom, hogy egy ilyen alak akár csak egy rossz percet is szerezzen nekem.
Először is, a társkereső teljes jogú tagja vagyok sőt előfizetője, így azt írok a blogomba, amit szeretnék az Ön megkérdezése nélkül is, Önnek pedig jogában áll nem olvasni, bár az írásából azt a következtetést vontam le, hogy szorgalmas olvasóm.
Lehet, hogy még irigykedik is?
Az, hogy valaki öreg, egy állapot, s mindenki meg fog öregedni, ha idő előtt nem hal meg, még Ön is ha szerencséje van, s azt kívánom, ha majd ok nélkül,pusztán a kora miatt „belerúgnak”Önbe, gondoljon vissza erre a szóváltásra, vagy esetleg gondoljon a kedves szüleire, akik elfelejtették Önt megnevelni.
Végezetül pedig van egy gyanúm, hogy Ön nagyon-nagyon egyedül lehet, hogy képes időről időre megújuló nick-névvel állandó jelleggel azt figyelni, hogy ki mit ír a blogjába, vagy a fórumba.
Vagy talán megbízott talpnyalóként kell másokat kritizálnia, minősítenie?
Ezután nyugodtan pocskondiázhat lepereg rólam, hiszen minden szavával eddig is csak önmagát minősítette, mert örök igazság, a stílus maga az ember.
Íris
Iris47 írta: ...minden szavával eddig is csak önmagát minősítette, mert örök igazság, a stílus maga az ember.
Íris

Kedves Irisz, ha már megemlítetted ezt az örök érvényű megállapítást, egy kicsit kifejtem ehhez a meglátásom.

Vannak olyan emberek, akik nem tudják elképzelni, hogy mások felismerik őket a "stílusuk" alapján.
Felvehet bármilyen formát, maga által kreált figurát, létét képtelen másként megélni, mint amilyen valójában.
Miért? Azért aki ő! Nem tudja leplezni a szóhasználatát, nem tudja elfedni a témát, ami őt izgatja, nem tudja eltitkolni gyűlölködését, és a többi érzelmeit; mert ezek a dolgok adják egy embernek azt, aki.
Nos, ez az a bizonyos "stílus", amit fel lehet ismerni.
Korábban sokat fórumoztam, így van róla képem. Volt olyan, aki nicknevet váltott, és "erősen" más stílust igyekezett mutatni, és amikor ráismertem, nem akarta elhinni. Pedig nagyon egyszerű felismerni minden stílust, még csak nagy figyelem sem szükséges hozzá.
Vessző az í-n, amikor mindezt még tagadja is az, kinek inge. :))