Sziasztok,igen rendben van,2 kétágyas és 3 háromágyas szoba rezerválva.Ha kozben valami változna nálunk hívom oket.De remélem nem kell lemondani semmit :) Ahogy mondtam, mi már pénteken megyunk,hogy még véletlenul se legyen semmi gubanc :)Az ár változatlan :)
Boldog Karácsonyt,nyugodt készulodést,meleg ,szeretettel teli családi légkort kívánok mindenkinek :)
Hel
Kedves Hel,
köszönöm segítségedet és megragadva az alkalmat kívánok Neked és családodnak áldott karácsonyt és szerencsés 2017-es évet.

Üdvözlettel:
Sym 
Kedves Sym!
Szeretnék csatlakozni a febr.4-5-i fürdőzéshez.MAHA ajánlásával.
Várom válaszod köszönöm Marcsi
Kedves Sym!

Ha lehet, átadnám a helyemet Riaegy-nek ... olyan (pozitív...) változások vannak az életemben, amik ezt a lemondást most praktikussá teszik ... pedig a hely, ahova mentek, nagyon izgalmas és a társaságotok is hiányozni fog.

Mona
Sziasztok!

Úgy látom, nekem már semmi dolgom. Kedves Marcsi, szállást már nem tudtunk volna foglalni, de Mona visszalépésével van helyed. Szeretettel várunk.

Kedves  Mona örülök a pozitív fordulatnak, de azt sajnálom, hogy nem leszel velünk. Hiányozni fogsz!

Sym 
Kedves Sym!
Nagyon köszönöm, megyek
Marcsi
Sziasztok!

Sikerült eladnom a lakásomat  és pont ezen a hétvégén kell kiköltöznöm és átadnom a kulcsokat az új tulajnak. :) :(
Sajnos így aztán nem tudok Veletek menni. Mahával beszéltem telefonon és megkértem, hogy vegye át tőlem a stafétabotot. Hátra van még a  telekocsi összeállítása, illetve a találkozó helyek és időpontok egyeztetése. Helena közreműködésével a szállást már decemberben lefoglaltuk.

A bellegszencsi (Podhájska) kirándulás időpontja: 2017 február 4-5  

Hamucipoke és Misa - Podhájska (2 ágyas szoba)
1Ilona+1fő -Balatonkeresztúr
Zsanna - Budapest, VIII. ker.
Maha - Budakeszi  
Ircsi0426 - Budapest, IV. ker.
Manocska50 -Dunakeszi
Fanny+1fő -Vác (2 ágyas szoba)
Sissy -Zsámbék
Riaegy- Etyek
Sym ............valaki szeretne menni helyettem, most megteheti. :)
(Ha nem lesz jelentkező, akkor Mahának majd odaadom a 12 eurot, a szállás díját.)

Sajnálom.
Sym 

Az utazásig egy kis olvasnivaló: https://hu.wikipedia.org/wiki/Bellegszencse
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Kedves Sym, Hamucipőke és Maha !

Sajnos kedvezőtlen dolgok történtek az életemben ezért nem tudok részt venni ezen a kellemesnek ígérkező programon és ebből adódóan a kolléganőm sem megy.
Hamucipőke nem tudom van-e még lehetőség a szállás lemondására ?
Amennyiben nem természetesen fizetem a 2x12 eurót.

Sym és Permakultura örülök az életetekben történt kedvező változásnak.

Ilona
Kedves Ilona
sajnálom, jobb lett volna ha Neked is valami pozitív változás miatt kellett volna visszalépni. 

Kedves Hel
le tudnál gyorsan mondani egy háromágyas szobát? Előre is köszönöm, ha sikerül, ha nem. Ha jól emlékszem, 1 héttel előtte még le lehet mondani.

Köszi:
Sym 
Rendben

Szép napot mindenkinek
Kedves Sym!
 Sajnálom, hogy le kellett mondanod a fürdőzést, ugyanakkor tudom, hogy valamiért így lesz jó.
Nagy álmod teljesül, lesz egy klassz falusi házad. Kívánom, hogy minden rendben menjen!
 Kedves Ilona! Symmel egyeztettem a telekocsit illetőleg és már kijelöltem a hátsó kettes, hármas fotelt, erre mit kell látnom? Lemondtátok az utat. Remélhetőleg megoldódik a probléma és egy másik kiránduláson találkozunk.

Információim szerint ennyien maradtunk.

Hamucipoke és Misa   Zsanna - Budapest, VIII. ker.
Maha - Budakeszi
Manocska50 -Dunakeszi
Fanny+1fő -Vác
Sissy -Zsámbék
Riaegy- Etyek.
Az én autómban hatan férünk el kényelmesen. Előzetes jelentkezés valamint Sym jelzése szerint a jelenlegi utaslista: Maha, Zsanna, Riaegy, Ircsi.

Kata, Fanny, Sissy jeleztétek, hogy autóval jöttök. Kérlek ha úgy gondoljátok kedvevetek szerint egyeztessetek!

Hamucipőke, Misa! Alig várom már , hogy ismét találkozhassak Veletek és egy kicsit többet beszélgessek veletek mint tavaly. Misával külön szeretnék koccintani borral. Mézzel vagy méz nélkül nekem mindegy. :) 

Tudomásom szerint  egy kis csapat tervezi, hogy 1 napra velünk tart. Este hazatérnek Budapestre. Akit érdekel ez a megoldás , akár itt is jelezheti részvételi szándékát, szívesen segítek a szervezésben.
Amúgy meg kíváncsi vagyok én arra a vízre, akármilyen sós is  ami   fenntart engem a felszínén telezabált hassal.  :D

Maha   
Maha már készítettem egy picuri uveg mézbort:)Csak hogy jobb kedvvel gyertek :)
Kedves Wellneszezők!

Hmmmm....mézbor....fájdítjátok a szívem? :roll:  Hel, sikerült lemondani a szobát?

Maha, Kata már réges régen visszamondta a jelentkezését. :(  
Ne aggódj, a sós víz  és a mézbor együtt csodákra képes, lebegni fogsz! :lol:  

Az aktuális lista:

Hamucipoke és Misa - Podhájska (2 ágyas szoba)
Zsanna - Budapest, VIII. ker.
Maha - Budakeszi
Manocska50 -Dunakeszi
Fanny+1fő -Vác (2 ágyas szoba)
Sissy -Zsámbék
Riaegy- Etyek  

Üdv:
Sym 
Igen Sym ,minden rendben van :)Majd legközelebb pótolod a most elmulasztottakat :)

Maha majd kalákában a felszínen tartunk :D
Kedves Hamucipőke !
Köszönöm !

Kedves Maha ! Köszönöm, hogy a kocsinál kijelölted a helyünk, tudom nem vagyok kis darab :lol: de ketté szakadni nem tudtam volna :roll: mi autóval mentünk volna. De olyan sok a volna ha még azt is elmondom, hogy mi már találkozhattunk volna, ha ott nem lett volna a volna :lol: :lol:
Ha kell akkor lesz legközelebb, ha nem akkor marad a volna :lol: :P .

Ja és holttengerben valóban úgy lehet lebegni mit a Sym által mellékelt képen, úgyhogy Maha minden előfordulhat 8) :lol:

Érezzétek magatokat nagyon jól és egy koccintásnál gondoljatok arra, mi lett volna ha nem lenne itt a volna :lol: :D