Sziasztok! Szép Napot!
Kidolgoztunk egy lehetőséget amivel a havi kiadásokat jelentősen, 2%-al csökkenteni lehet!
Valamit nagyon jól csinálhatsz.
Az adatlapodon még 20 %, ami lecsökkent 2 %-ra.
Gondolom, elírás a 2%. 20%-ról már érdemes gondolkodni.
Vannak erre ilyen apró kis trükkök, mint nem folyatni a vizet fogmosás közben, nem égetni a villanyt abban a helyiségben, ahol nem tartózkodunk, nem 25 fokra fűtünk, miközben ujjatlan pólóban tévézünk, és társaik. Aztán még a készenléti és kontrollfényes kütyükkel is lehetne valamit kezdeni.
Engem most csak a szándék érdekelne. Kedves klubtagtársunk, te társat, barátot keresel, vagy marketing tevékenységet folytatsz?
Igen elrontottam 20%ot akartam írni. Jó kérdés ez a marketing. Láttam a fórumot és gondoltam feldobom a témát. Egyébként ezzel foglalkozok. És igen partnert is keresek. Régen regisztráltam már de nem tudom érdemes-e prémium tagságot váltani!
Nem érdemes. Lehet partnert találni prémiumság nélkül is, aki meg olyan, az nem talál partnert prémiumként sem. Persze ha nézni akarod, hogy kik nézték a profilodat és kik olvassák a blogodat, meg többször akarsz megnyilvánulni napi három alkalomnál, akkor légy prémium, de nem ezen múlik.
Szerintem.