Jean, mégsem veszem meg azt a Picasso festményt.
- Miért nem, uram?
- Nincs rá keret.
KatalinEszter írta: Ki jön velem? :D

https://www.youtube.com/watch?v=ivUDHqxKtX4

Jó. :-) Más... Nézem a tv-n az egyik korábbi olimpia női, 200 m-es mellúszó döntőjét. Azt hiszem valami tévedés lehet a feliratozásban, mert sehol semmi mell. :-)
Jean! Mi volt ez a csattanás?
– Egy autó bekanyarodott a mellékútra!
– De itt nincs is mellékút!
– Hát ez volt a csattanás!
Apu! Nem láttad a könyvemet a hosszú élet titkáról?
- Elégettem.
- Micsoda? Mégis, hogy képzelted?
- Az anyósom nagyon olvasgatta mostanában...
Zsebkendőnyi kertem újra gondoltam. Egész napos cserje irtás, ásózás után kb. erre lenne szükségem. :lol: :lol:

99253553_1106754319692928_4667222853257527296_o.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Józsi megpróbálta kidugítani a wc-ét, amikor is az beszippantotta. Így került az alattuk lakó Rozika fürdőszobájába, aki éppen tusolt.
Legalábbis a feleségének így mesélte...
Az öreg székelyhez egy újságíró látogat le falura, hogy riportot készítsen kisiskolások részére.
- Kérem mondja el egy napját!
- Hát édes fiam, reggel felkelek, megeszek egy fél oldal szalonnát. Megiszok rá 4-5 pálinkát...
- Na de bátyám, ezt így nem lehet, mondja inkább hogy könyvet olvas.
- Jól van fiam. Tehát felkelek reggel, megeszek egy fél oldal szalonnát. Elolvasok 4-5 könyvet, aztán addig dolgozok kinn a szántón, amíg olyannyira megnő a tudásszomjam, hogy 5-6 könyvet ismét el kell olvasnom. Bele is szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszem, pihenek egyet. Mikor felébredek, megeszek egy jó nagy darab csülköt 1 vekni kenyérrel. Ebéd után elmegyek a könyvtárba. A Pista már rendszerint ott vár. Együtt elolvasunk vagy 12-t, egészen addig, amíg a könyvtár bezár. Utána meg átmegyünk a Józsihoz, mert neki meg nyomdája van!
:D Inkább kávé, de többi stimmel. :D
99294092_2919213468126415_1040275267030876160_n.jpg
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Aki fel tudja így tenni így a lábát, az még nem eléggé öreg. :-))

L.
Megy ez még. :D Boltba viszont már csak 9-12 között mehetek. :lol: :lol: :lol:
Megtörtént eset, hogy a skandináv porszívógyártó, az Electrolux egyik reklámkampányának szövegét hibásan fordították svédről angolra, így a porszívót a következő szlogennel hirdették Angliában:
"Nincs nagyobb szívás, mint egy Electrolux porszívó."