Kedves László!
Igen, mindenképp csúnya, és felejtős. Jó lecke a jövőre nézve.
Blackvelvet92 írta: Kedves Simi12!
Be kell vallanom, ez így igaz.Köszönöm és megfogadom. :D

Nem a bizalmatlanság, hanem kellő óvatosság körültekintés.. tudod mint a zebránál, kedves Fekete bársony. :-)

L.
Egyelőre nem tekingetek, jó időre elvették a kedvem a nézelődéstől. :)
Akkor én írnék egy pozitív történetet. 2003. december 9-én írt rám először a párom egy netes társkeresőn. 11 és fél évig tartott a kapcsolat, bár nem házasodtunk össze és kétlakin éltünk, hol nála, hol nálam, a szerelem mindenféle papír nélkül is addig tartott, míg a halál el nem választott bennünket.
Belátom, hogy akkor sokkal jobb opciókkal indultam a „versenyben”, mint most, 16 év, az 16 év. De rendületlenül hiszek abban, hogy lesz még egy ilyen az életemben.
Ha úgy egyébként nem sok mindened van / vagy maradt, akkor legalább hited legyen. Hja és persze..... a hjumor.
Laszloka!
"Ha semmid sincs, van szép szabadságod." (Arany János)
"Tegnap szabadságot kaptam. Mihez kezdek ma vele?" (Viszockij-Hobo)
Heliantha írta: Laszloka!

Szívesen olvasok másoktól idézeteket, de a legjobban a magamét szeretem. :-)
Laszloka írta:
Heliantha írta: Laszloka!

Szívesen olvasok másoktól idézeteket, de a legjobban a magamét szeretem. :-)

Sajnos én nem vagyok olyan okos. Már mindent megírtak a nálamnál okosabbak, így csak idegen tollakkal tudok ékeskedni...
egy kicsi budapesti geografia/love

ha a nök elosztasat nezem budapesti kerület megoszlas teren ,erdekes modon
a budai nök vannak többsegben(I-II-III-XI) a pestiek ellenere kereses teren többsegben.
lehetseges, hogy a pesti területen(V-VI-VII belvaros) elök jobban elvannak latva tarsakkal mint a budaiak ? pedig allitolag a budaiak jobb vagyoni allapotban volnanak mint a pestiek. azon vitaznak ,hogy szellemileg is jobban el volnanak latva ,de az anyagi stimmel valahol.......sicc ))
Valószínűleg jó a meglátásod, máshol is olvastam hasonlót. Az önálló egzisztenciával rendelkező nők kimutathatóan jobb anyagi kondíciókkal rendelkeznek, vélhetően piacképesebb a foglalkozásuk, így fiatalabb korban a karrier miatt halogatják a párkeresést vagy később bátrabban lépnek ki egy rossz kapcsolatból. Aztán pont az említettek miatt nehezebben is lelnek társra.
hm .en a dolgokat nem az anyagiakra tettem volt hanem a kerületi elosztasra.
Buda es Pestre,erdekessegkent,statisztikailag.
Ha belegondolsz lehet összefüggés a két dolog között. Budán több a tehetősebb ember mint Pesten, így valószínű társkereső nő is, vélhetően a Womanus által említett okok miatt.
Kissé más síkra terelem a diskurzust ;)

Íme egy példa arra, h minden ismerkedni vágyó megérdemel egy beszélgetést, egy bemutatkozási lehetőséget. (ez önkritika is)

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... nfFhEHOJSs