Véleményem-szerint, aki kapcsolatban él, az is társas lény és lehetnek barátai.
Ja.. natürlich.
Még barátnői is. Legalább 4 az ideális. :)
Kérdés a barátság miről szól. Vannak dolgok amik már nem hinném hogy normál kapcsolat mellett megférne, ilyen többek között a szex is.
De részemről azt sem tartom elfogadhatónak ha valaki kapcsolat mellett a neten lóg és ott beszéli meg a dolgait, problémáit a helyett hogy az illetékes társával tenné.
Kedves RXTXRX, miben is tévedek? Nem írtam konkrét személyt, akkor miért a tiltakozás? :)))))
Gondoltam, az én hozzászólásom ihletett meg. :)
Nem csak lehetnek, kell is, hogy legyenek! Főleg a mi korosztályunkban, ahol van egy élőéletünk számos korábbi baráti, munkatársi és egyéb kapcsolattal. Azt nem kéne sutba vágni. Egy jó kapcsolat nem a páros magányról szól!

Olykor még a volt házastárs, élettárs is beleférhet, de csak akkor, ha már mindkét fél részéről teljesen megszűnt az érzelmi kötődés, és az elválás is civilizált módon zajlott le. Ez a konstelláció azonban ritka, mint a fehér holló.
lehetetlen nővel barátkozni, csak szex után. mivel ha érdekel, meg akarom kapni.
Ezt a kérdést úgy szokták feltenni, hogy "Lehet-e igazi, tiszta, szexmentes barátság nő és férfi között, és ha igen, miért nem? " :)
A kapcsolatban élők, nincsenek kapcsolatban a párjukkal, azért keresnek kapcsolatot, barátságot, hogy legyen kapcsolatuk.
De igen kapcsolatban vannak a párjukkal. De attól-még lehetnek barátaik.
Sőt jó ha-vannak. Van akinek sikerül, van akinek nem.Van akinek nincs rá-igénye, van akinek igen.
Véleményem szerint igen. Hisz míg nem éltek kapcsolatban ezek a barátok akkor is megvoltak.
Az igazi az lenne ha egy barátság lenne előbb és utána lenne belőle egy szerelembe emelkedés.
Sajnos ez szinte lehetetlen,mert az igaz barátság is rettentő ritka,a szerelembe emelkedésről meg fogalmuk sincs az embereknek.Maximum a szerelembe esésről,de az nem más valójában mint szexualitásba esés.
Egy kapcsolat meg kizár szinte mindent.
Barátság extrákkal? :roll:
Extrák nélkül persze.. bármennyi))