Kedves Hölgytársaim,

Úgy látom ebben az évben nem fogok olyan férfipartnert találni akivel az ünnepeket eltölthetném.
Baráti körömben "sajnos" mindenki családban él.
Szeretnék elmenni valahova a 2 ünnep között, vagy szilveszterre is, ne kelljen egyedül lenni.
Több dologra nyitott lennék, Wellnes, esetleg melegebb éghajlat, na nem messze mondjuk Ciprus.
Lenne valakinek kedve velem tartani,
Minden egyéb ötlet előtt nyitott vagyok.

Sziasztok: Hediga
Hediga, kedves!
Gyönyörűen szépséges vagy. Intelligens és mindaz megvan benned, amitől egy férfi megretten. Egyszerűen sok(k) :shock: vagy nekik. Ne add fel, nagyon remélem, hogy van itt egy úriember, aki bátorságot és erőt vesz magán és nem retten vissza ,s veled tölti a Karácsonyt, bárhol is, akár Cipruson :D . Minden jót kívánva: Zsuzsó
Szia,

köszi, hogy írtál, de én nem értem ezt az egészet.Lehet, hogy sok/k/ vagyok, de mindenesetre inkább az /"egyszerűbb, igénytelenebb férfiak, ráadásul jóval idősebbek akarnak velem kapcsolatot létesíteni. Akik nekem is tetszenének, azok küldenek egy bókot, ennyi, valószínű van barátnőjük, de akkor mi a fenét keresnek itt.
Szóval én nő társaságban is szivesen elmennék valahová, /nincs más irányú érdeklődésem/, voltam már egyedül is, de nem igazán éreztem jól magam.
Te mióta vagy itt? Mik a tapasztalataid?

Hédi
hediga írta: Kedves Hölgytársaim,

Úgy látom ebben az évben nem fogok olyan férfipartnert találni akivel az ünnepeket eltölthetném.
Baráti körömben "sajnos" mindenki családban él.
Szeretnék elmenni valahova a 2 ünnep között, vagy szilveszterre is, ne kelljen egyedül lenni.
Több dologra nyitott lennék, Wellnes, esetleg melegebb éghajlat, na nem messze mondjuk Ciprus.
Lenne valakinek kedve velem tartani,
Minden egyéb ötlet előtt nyitott vagyok.

Sziasztok: Hediga

Kedves Hediga,

abszolút megértem a problémádat, én is ebben a cipőben járok...
Én is imádok utazni, de egyedül nem az igazi.....
Ha még nem találtad meg az igazit :).... akkor lehet, hogy össze tudnánk egyeztetni valamit....

Üdv. Schaan 
Hölgyek, jó hírem van, tegnap este egy hölgy a Zöldfoki szigetekre keresett utitérsat Karácsonyra.

remélem sikerül, üdv, NBandi
NBandi írta: Hölgyek, jó hírem van, tegnap este egy hölgy a Zöldfoki szigetekre keresett utitérsat Karácsonyra.

vicuska 51 nick, a cseten mondta.
NBandi írta:
NBandi írta: Hölgyek, jó hírem van, tegnap este egy hölgy a Zöldfoki szigetekre keresett utitérsat Karácsonyra.

vicuska 51 nick, a cseten mondta.

Kedves NBandi!

Le lepődj meg ha pár nap múlva kapsz egy levelet hogy baleset érte, kirabolták és kér hogy küldj neki 50 eurót.

Üdv. Ditta