érdekelne valakit?
Az egész? Egyszerre? Másfél millió lépés? :-)
https://www.youtube.com/watch?v=UazsO1FYrG4
Jó is lenne! :P :?: Honnan - hová? :wink:
természetesen nem egyszerre, de akik közel laknak egy-egy szakaszhoz, segíthetnék a többieket. én Pest megyét vállalnám.
leszazalekolt írta: természetesen nem egyszerre, de akik közel laknak egy-egy szakaszhoz, segíthetnék a többieket. én Pest megyét vállalnám.

jó lenne az elején kezdeni. van Borsod-Abaúj-Zemplén megyéről Vendég Váró könyvem.
Én már el is kezdtem júliusban a Putnok -Aggtelek-Bódvaszilas útvonallal. Nem előírás a sorrend, a távokat is lehet résztávokra bontani. Nekem már megvan a 12, 13, 14, 16, 20 és 24-es szakasz. A pecsételő füzet 2000 Ft, interneten is megrendelhető. Legközelebb október 26-án a Dorog-Piliscsaba szakasz van betervezve. 18.5 km egy viszonylag könnyű terepen. Ha érdekel valakit, megírom a részleteket. :D
Én már el is kezdtem júliusban a Putnok -Aggtelek-Bódvaszilas útvonallal. Nem előírás a sorrend, a távokat is lehet résztávokra bontani. Nekem már megvan a 13, 14, 16, 20 és 24-es szakasz. A pecsételő füzet 2000 Ft, interneten is megrendelhető. Legközelebb október 26-án a 12. sorszámú Dorog-Piliscsaba szakasz van betervezve. 18.5 km egy viszonylag könnyű terepen. Ha érdekel valakit, megírom a részleteket. :D
Kedves womanus! engem érdekel!
Kedves womanus! Köszönöm!
Wow! De szép szakasz lehet! :roll:
rajta!