Sziasztok Lányok!
Örülök,hogy edzetek 14-re !Holnap,ha az időjárás engedi,Ági lányommal,mi is tekerünk egyet a Szigetközben,bár én minden nap letekerem a 10 km-met,ezért némi edzettséggel rendelkezem. 14-re is rendeljetek jó időt,ha van valamiféle protekciója Valakinek! :) Nagyon jó lenne,ha idén nem esne az eső.
Kedves Márti!Én is köszöntelek az oldalon és egyben hívlak is egy jó kis Velencei-tó kerülésre. A Fórumon megtalálod a programot.Agárdon találkozunk 14-én 9 órakor,ha van kedved,gyere,várunk szeretettel!
Üdv:Márti 
Szia,
Köszönöm. Sajnos azon a hétvégén nem leszünk itthon :( Biztos lesz következő alkalom, figyelni fogom.
Érezzétek jól magatokat. Jó tekerést.
Üdvözlettel,
-Márti 
Sziasztok sportos belevaló csajok!
Azt hiszem elmondhatjuk, hogy nagyon jól sikerült a mai kis kerékpár túránk/38-40 km/.Igaz kaptunk egy kis záport is, de a napocska is kitett magáért.Minden elismerésem Jagicának,aki Budáról indulva hősiesen végig tekerte.Örültünk az új társaknak is.Hiába látszik, hogy a nők mindig állják a kihívásokat. :D
Kisoroszi 007.JPG
Kisoroszi 025.JPG
Kisoroszi 019.JPG
Kisoroszi 014.JPG
Kisoroszi 011.JPG
A hozzászóláshoz csatolt képeket csak a regisztrált tagok láthatják.
Gratulálok nem kis teljesítmény !
Fiatalok és szépek vagytok !

Ha nagy leszek, lehet, hogy sportfotós leszek. :)

20160508_160410.jpg

20160508_160414(1).jpg

20160508_160407.jpg
Jaj de nagyon klassz nap volt!

Köszi Mindenkinek! :D

Mona  
Szasztok Kerékpárosok !

Szuperek vagytok! Gratulálok...., Jagicának külön elismerés! :D
Zsuzsó
Hogyan is kezdjem? :)

Először is köszöntök mindenkit, akivel a tegnapi napot együtt tölthettem úgy pihenve, mint kétkeréken.
A köszönet különösen fontos, hiszen nagy segítség volt számomra az a biztatás és támogatás, amit kaptam tőletek.
Igaznak hat ez esetben a szlogen, hogy "nélkületek nem sikerült volna". :)
Már megérte megvenni a bringát, hogy ilyen remek kikapcsolódásnak része lehetek ilyen csapattagokkal.
Igaz, a végén már kézmasszást is kaptam, meg autót nekem, meg a kerékpárnak, de ezzel együtt valóban nagyszerű élményben volt részem.
Sziasztok!
Nagyon jó nap volt!
Zsezse! A képeid jól visszaadják a hangulatot. 
Nesnes! Remek fotókat készítettél! Tényleg pályát tévesztettél.
Köszönöm  ezt a szép napot!
Katakat 
Drágák, elvinném magammal a kukucskálós képet. A Mona és Ági, ti szerepeltek még rajta, de ismeretleneknek azonosíthatatlanul. Szerintem. :)
És bár sose hittem volna Zsezse, hogy ilyet fogok mondani, de az a kép eléggé hasonlít rám. 
Szóóóóval ugyeugyeugye elvihetem? Lécciléccilécci.  
Kedves Nesnes!

Én rögtön rájuk ismertem!   :)

Üdv: Jancsi 
Szia Ági!

Viheted,bár lopva,de jó képek lettek.Majd cserélünk mailt,és elküldöm.sajnálom, hogy a hajránál gyorsabb voltál,mint az én zsibbadt ujjaim. :( Neked ez is sikerült. Pusz minden kerékpározónak,majd Agárdon találkozunk.Élesítem a gépemet. :D
Zsezse, köszönöm!: :)
Látod egyensúly van a világban, ki itt, ki ott látszik. :)

Kedves Jancsi... öööö nem is... Jáááános... milyen kis hunczutnak tetszik lennie! :D 
Hétvégén megígértem egy barátosnémnak, hogy bejáratjuk a vadonatúj bicaját, és őt is sok-sok év kihagyás után. Egy laza Békásmegyer- Szentendre távra készültünk (Sára titkon remélte, hogy vissza már HÉV-vel jön...) aztán olyan Jagicás lett az egész... 
Nem Békásmegyer  hanem Óbuda, és nem bkv-val vissza, hanem két keréken. És persze Sára nem tűrte, hogy minket bárki megelőzzön, ezért a vissza úton többször halált és susnyást megvető bátorsággal előzgettük a kényelmesen bicajozó turistákat, akik legfeljebb csak a gyorsan távolodó gyerekülését láthatták felocsúdásuk után. Persze hazafele le kellett menni a Római partra, bár imádom, nekem azért az vasárnap délután több, mint idegkötélpályaerősségteszt. No így érkeztünk vissza 39,96 km megtétel után. De mert Sára azt mondta, minimum 40 km kell, ezért a Zápor utcában még alig feltűnően köröztünk egy egészen picit, úgy 45 méternyit... 

Ha valaki bicajozás közben szintefetrengve kacagni  is akar, tartson legközelebb velünk. :)
Hétvégén jön valaki bicajozni?