Igen. :)
Nagyon jó lenne   :)
Kicsit konkrétabban? :D
Szombat vagy vasárnap? Mikor, hol találkozzunk, merre menjünk?
Szombatra úgy látom, kevesebb esőt jeleznek... vagy már úgyis edzettek vagyunk, legfeljebb vizesek is leszünk újra? 
Az én tervem az, ami nektek megfelel. :)
Sziasztok! 

Az én korlátom az, hogy a kerékpárt nem tudom autóval szállítani. (A Smart-ba nem fér be :) )
Vonatozni vagy kompolni tudok vele.
Ahova el tudok jutni: a sziget, ahol a múltkor találkoztunk, vagy a Megyeri híd budai oldala, és persze a Szob - Budapest vasút bármely állomása.  

Akár szombat, akár vasárnap jó.

Jaj de remek lesz!!!!!!!!!!!!!!

Mona  
Megyeri híd nekem is ok, de szívesen mennék most a váci oldalon. Druszámat is össze tudom szedni, és átvinni bicajjal együtt ahova.  
Ma már képtelen vagyok ennél részletesebb értelmes kommunikációra, nopláne gondolkodni. :) 
Folytassuk holnap az összehangolást.  
Sziasztok! 

A Dunakeszi-Göd szakaszon a kerékpárút még bent kanyarog a házak között, a Megyeri híd és Dunakeszi közötti szakaszon pedig nincs is kerékpárút, a régi 2-es szélén kell halált megvető bátorsággal tekerni a  száguldozó autók mellet. 

Gödön a Duna csárdától már a Duna-parton megy a  kerékpárút, és a csárda parkolójában délelőtt még le lehet parkolni: 
https://www.facebook.com/pages/Duna-Cs% ... 3211950505

Ha jó nektek, találkozhatunk ott. Mikor legyek ott?

Mona  
Szervusztok!

Akkor hirdessünk indulót szombat délelőtt 11 órára a Duna csárda parkolójából.
Jagicát fél 11-kor veszem fel Óbudán.
Ha valakinek még kedve támad csatlakozni, jöjjön bátran a kiinduló ponthoz, leszamilesz jeligére. :)

Viszlát holnap! :) 
Remek! 

szombat délelőtt 11 órára a Duna csárda parkolójában leszek  :)  

Mona 
Hohóóóó Lányok!

Most látom a nagy bulit! Jó időt és szorgalmas tekerést..., no meg sok kacagást :lol: kívánok!
Jagica, Te nagyon belehúztál! Gratulálok!

Üdv mindenkinek,
Zsuzsó
Csíny letudva.
Egy csepp eső nélkül, sőt, olykor még napsütésben is tekertünk Gödtől Nagymarosig és vissza, az okoskodó telefon szerint 52,39 (különös tekintettel a 390 méterre a végén, ahol már egyáltalán nem volt őszinte a mosolyom. :))
Még nem látom, hogy bennem lenne az a 75 km, amit a felső Tiszavidéken irányozott elő Vajk szombatra. :)
Köszönöm Mona és Jagica a mai élményt!
Most megyek... ööö... majd ha fel tudok állni kimászok... és megkeresem a lóbalzsamot.  
Nesnes, te még abban az időpontban is bírtad a fennlétet? :)
Semmi fájdalom, de az este gyorsabban elaludtam, mintha tej lettem volna, s mára virradóra mostanra tehetem az ébredésem. :)
Köszönöm a társaságotokat Mona és Nesnes, most is remek napot tudhatok magam mögött.

Zsuzsó, egyszer mintha te is mondtál volna olyasmit, hogy kerékpározol. :)
Hát.... kicsit sajognak a combizmaim .... de remek nap volt! 
És még mielőtt bárki azt hinné, hogy a nap a mazochizmus és  aszketizmus jegyében telt - ez korántsem így vala - a vidám hangulatot a környék legjobb cukrászdájában és célba érkezéskor a  Duna csárdában is fűszereztük ezzel-azzal  :)

Köszi Lányok!  
Mona  
Mókás lehet ezzel közlekedni. :)

https://www.facebook.com/lopifit/
VirágosSzálaim, DélcegVitézek!
Akartok-e, tudtok-e jún. 26-án eljönni körbetekeregni (velem) a Velencei tavat?
Alternatív dátumként felmerülni látszik jún. 18-a is, de akkor Mahára tukmálom a szervezést, mert én éppen alkotótáborban leszek (és nem átallok még kérkedni is vele).

Az annak helyénvaló fórumtémájában kérdeztem, de ide is be, mert hátha azt hinnétek, ott csak utórengés, pedig előrezgés. Szóval ha kicsit is talán, gyertek át oda jól hozzászólni.
https://www.50plusz-klub.hu/forum/viewt ... 8#p3713688

Pukedlivel, keltmintfent.