Kedves Kamureg!

Igazi férfijellem! Ügyesen kamuzol.
A korrekt férfiak ilyenkor szégyellik, hogy veled egyneműek.
Most sem tagadtad meg önmagad. Vádolsz, minősítesz,burkoltan fenyegetsz, anélkül, hogy bármit is bizonyítani tudnál.
A mentális betegség ITT kezdődik, a te hozzáállásodnál.
Ki,mennyit hazudik a társkereső oldalon?

Embere válogatja. :shock: :twisted: :|
Én úgy gondolom, hogy aki hazudik, saját magának hazudik. Előbb-utóbb minden kiderül!

A fényképek? Na igen! Van aki 10-20 évvel korábbi képet tesz fel magáról.
Lehet, hogy szeretne olyan fiatalnak kinézni, mint korábban, de könyörgöm...fogadjuk már el önmagunkat olyannak amilyenek vagyunk! Ha én önmagam nem fogadom el, akkor mások hogyan fogadnának el?!
A fénykép nélküli társkeresőkről is meg van a véleményem!
Szerintem ők sem fogadják el saját magukat...vagy valami simli van a dologban :lol:
Igazság Őszinteség

Akárhányszor elmondom a gondjaimat, külső hibáimat, elfordulnak a nők tőlem, lehet ha hazudoznék, fényezném magam valószínű előbbre tartanék, csak a találkozásnál derülne ki, és az fájóbb,hogy hazudtam.
És ez igaz oda vissza.
A hazudozás rendívül fárasztó :D Ki a bánat tudná észbentartani ha össze vissza kamuznék,az agyamat inkább más módon tartom karban :lol: :lol: :lol:
A kamu "nyúl nyál béla" és önmagát nem vállaló sumák nick mögé búvó nő szapuló
Fórumszabályok:
§1
A tagok egymással szemben tisztességesen és tiszteletteljesen viselkednek.
§2
Nincs kifogásunk az ellentmondásos vitákkal szemben. Amennyiben ezek olyan formában zajlanak le, hogy azok a többi tag számára sértőek lennének, abban az esetben azokat le kell zárni. A nem tárgyilagos vitákat, amelyek egy határt túllépnek és a szabályainkat figyelmen kívül hagyják, minden további nélkül lezárhatjuk és le is zárjuk.
§3
Mivel nem tudjuk az összes hozzászólást ellenőrizni, Ön, mint a hozzászólás írója felelős ezekért.
Stb. stb. stb.

Hát sikerült valamit javítani, az első hozzászólás prosztóbbul sikerült. (Misa50).
Igaz nem tudom, kinek szólt, nem is érdekel, de láthatóan semmi nem változott itt.
Úgy látszik a tyúk szemére vagy eszére léptem valakinek :D
Valakinek biztos :lol: :lol: :lol:

Eddig sem jöttem fel, de eztán se fogok. Nem változott itt semmi. Talán ennyi elég is volt. Sok sikert a továbbiakhoz a csapatotoknak!
Kedves Hab újra :D Mély hálával köszönetet mondunk,hogy ennyit dolgoztál egy új regivel,hogy megaszond :) Csak ha nem lenne világos,az oldal témája a hazugságok,kamuzások :) Tehát,ha valaki elmondja,hogy szerinte mi a kamuzás akkor nem szegett szabályt :) Köszönjük a hozzánk való nincs mit,neked is szép napot :) Bármelyik alakzatodban :) Puszika :)
u.i.Ha nagyon unatkozol nyugodtan gyere az eredeti neveddel :)
A legmókásabb jelenség a világon, amikor magukat erkölcsileg sztratoszférai magasságokba képzelő, ámde saját valójukat nem vállaló lények álnév és mesterségesen megalkotott személyiség mögé bújva moralizálnak. :lol:
https://eletszepitok.hu/narcisztikus-szemelyisegzavar-az-en-szerelmem-filmajanlo/

Egy link, ami akár útmutató is lehetne a hazugságokhoz. :)
Gyakran felmerülő téma a "narcisztikus" személyiség. Ha valaki, akkor egy ilyen személy biztosan tudna választ adni.
Persze ez lehetetlen kívánság, hisz ő maga soha nem adná ki saját magát. :)
Ne hazudjatok pasik mert a nők mindig igazat mondanak! :lol:
A fórum régi "prominens"
tagjai tudják erre a választ.
Ugyi? :twisted:
Igaz mondó hölgyek hol vagytok???? :roll:
Pl. Itt egy. :D