Sziasztok! Lenne kedvetek kirándulni?
Yess)))))
Nooo...:)))
Egy igen, egy nem.. Időpont: 2017.09.09. Aki tudja, adja tovább
Sziasztok!
Látom, szép számmal megnéztétek, hogy kirándulást szervezek 09.09-re. Csak ketten jeleztek vissza, Eleena, hogy jönne, Hubble hogy Semmiképpenn!!!
És Ti, a többiek?
Vagy messze még a dátum?
A Budai-hg. a cél.
Kb. hány km legyen? 5-10-15?
Várom a hozzászólásokat. Ha mást nem, akkor ketten megyünk:)
Szia Erika7!

A kedv meg lenne, csak már máshova szerveztünk programot erre az időre.
Még az ősszel összejöhet egy hasonló túra.

Üdv: Jancsi
Szia Erika,
elképzelhető, hogy elmegyek. 100%-ra nem tudom ígérni, mert a dátum még elég messze van.A távot tekintve szerintem 15km nem olyan sok, azt be lehet vállalni.
Üdv.,
Íris
Kedves Erika!

Csatlakozom Iris gondolatához)))))......én 10 km ben gondolkodom.de ha jó hüvös lesz akkor lehet akár 15 km is..

Sajnos nem birom a meleget és olyankor nem vagyok valami mozgékony)))
Sziasztok! Köszönöm a visszajelzéseket, nagyon örülök neki. Várom a továbiakat is. A táv majd természetesen függ majd az időjárástól, de az a Budai heyekben nagyon egyszerűen módosítható.Addig is jó kirándulást kívánok mindenkinek!
Kedves Erika és Eleena,
köszönöm a választ!
Már előre örülök, hogy találkozhatom veletek és természetesen a kirándulásnak is.A nagy meleget én sem bírom, de az erdőben hűvösebb van és talán már szeptemberre "lecseng" a hőség.
Azt is remélem, hogy még lesz aki kedvet kap és összejön egy jó kis csapat, de ha nem mi hárman belevágunk!!!
Üdv., Iris
Szívesen csatlakoznék, de az időpont nekem nem jó. Sajnálom!

ditke 
Kedves Ditke,
szerintem csak rajtunk múlik, hogy mikorra szervezünk egy újabb kirándulást, vagy akár csak egy városnéző programot, vagy esetleg egy "szimpla" kávézós-beszélgetős délutánt.
Üdv.,
Íris
Szívesen csatlakozom hozzátok egy más időpontban. :)
Kirándulás szervezése folyamatban.....hamarosan az érintettek tájékoztatva lesznek..a helysznről időpontról))

MÁR NAGYON VÁROM!!
Sziasztok.
Nem igazán tudom, hogyan lehet a Budapest csoportba belépni?
Egyszer szívesen tartanék veletek.
Mostanában talán egy kávé?
csiszi.apr@gmail.com