Köszönöm kérdésed, holnap munka után az utolsó pillanatban fogok. Hátha rászánja valaki magát itt a klubban.
Én a 10 kilométerrel küszködöm, de meglesz ...
Hátráltat az edzésben, hogy hatalmasat rúgtam az asztal lábába, ami ráadásul nem henger alakú, hanem négyszögletes. /Többet nem olvasok Simitizenkettőt/ A kislábujjamtól a bokámig belilultam, no meg a fejem, de azért tegnap is megfutottam a távot. A 3.5 kilométer jó, gratula..
Köszönöm kérdésed, holnap munka után az utolsó pillanatban fogok. Hátha rászánja valaki magát itt a klubban.
Én a 10 kilométerrel küszködöm, de meglesz ...
Hátráltat az edzésben, hogy hatalmasat rúgtam az asztal lábába, ami ráadásul nem henger alakú, hanem négyszögletes. /Többet nem olvasok Simitizenkettőt/ A kislábujjamtól a bokámig belilultam, no meg a fejem, de azért tegnap is megfutottam a távot. A 3.5 kilométer jó, gratula..
Szegény asztal, még szerencse hogy csak az került láb közelbe.:))
A futás talán hatékonyabb lenne az indulat kezelésére.:)))
12100
A rajtszámom.
Ezek szerint leszünk páran.
Sajnálom, hogy itt a klubban nem érdekelt senkit.
Bár lehet még nevezni...
Nagyon jó kis szám, remélem szerencsét hoz majd neked. Persze főleg rajtad múlik. Majd írjál néha, hogy állsz a felkészüléssel
Lábad rendbejött?
Köszönöm, rendben vagyok.
Nem gondoltam volna, hogy nap mint nap megfutni ezt a távot ennyire nehéz.
Egész más, mint hetente háromszor lemenni.
Fárasztó!
Most mindenem fáj, kivéve a törött kislábujjamat, az meggyógyult.
Nem értek a futásedzéshez profi szinten, sőt még amatőr szinten sem, de valami rémlik, hogy az sem jó, ha nagyon fárasztó az edzés. A magad feje szerint edzel, vagy mi alapján mész naponta? Indultál már korábban versenyen? Mennyi az átlagos tempód most?

Úgy döntöttem: mivel az időmön nem bírok javítani, ezért a távot növelem. Nem sokkal, egyelőre csak fél kilométerrel.
sziasztok !
én inkább csak kacagok, erőmet másképp hasznosítom...
ne higgyetek a bezárkózásra buzditóknak, a természet gyógyerejű :)