Hello Emberek!
Keresek olyan csoportot Budapesten, akik szeretnek utazni, akár kutyával is.
Ha nincs ilyen még, alapítsunk mi. Elképzelésem szerint működhetne klubként is, közösen kitalálnánk az úticélokat, és ha elegen lennénk talán még saját buszt is bérelhetnénk.
Valakik???
Nagyon helyes,csatlakozom én is. Márta Győrből
Na, így nem megyünk MI sehova! :( Sajnos már évek óta nincs klub élet! Pedig régen volt! :P
Már nem először történik, hogy valaki felvetni ezt a témát, azután eltűnik, mint a kámfor.
Én szerveztem kirándulás, s mit gondoltok hány jelentkező volt? Egyetlen-egy!!!!
A lehetőség még mindig fennáll, egyelőre vasárnaponként, s a cél a budai hegyek.
Jöttök?
Kedves Iris47! hirtelen indulatból jelentkeztem,de azzal a lendülettel töröltem is magam,mert azt hittem miattam nem jelentkeznek mások.most elbizonytalanodtam.menjünk ketten.
Kedves Leszázalékolt,
nem hinném, hogy miattad nem jelentkeztek a többiek. Egyébként köszönöm a felajánlást, de nem ketten mennénk, hanem hárman, Gabival a túravezetővel. Ha mindezt komolyan gondolod, akkor beszélek Gabival, hogy mikor ér rá legközelebb, és itt a fórumon meghírdetem a túrát, a túraútvonallal és a találkozás idejével és helyével. Már egyébként is ott tartottam, ha innen nem jön senki akkor is belevágok.
Kedves Iris47! így is kell,belevágni a közepébe,aztán majd csak kedvet kapnak.